Numaralı Gözlük Camı Fiyatları – 2022

Numaralı Gözlük Camı Fiyatları 2022 hakkında detaylı içeriğimize hoş geldiniz. Belirli görme kusurlarınız sebebiyle gözlük takmak zorundasınız. Ancak piyasada bu kadar gözlük varken, size en uygun olanını bulmak zor olabilir.

Yapılacak ilk şey Gözlük Camı Fiyatları konusunu değerlendirmek. Ve gözlüklerin artı eksi yönlerini karşılaştırmak olacaktır. Ayrıca Farklı fiyat aralıklarına bakmak bütçenizi rahatlatmanıza yardımcı olur. 

Numaralı Gözlük Camı Fiyatları, 2022 yılında ortalama 100 TL ile 750 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat değişikliği gözlük camının kalitesine ve kullanım alanına göre farklılık gösteriyor. Şimdi konunun daha detayına girelim. Gözlük camı çeşitlerinin fiyat başlangıçlarına tek tek bakalım.

 • Atasun Optik Numaralı Gözlük Camı Fiyatları: 199-750 TL
 • Nikon Numaralı Gözlük Camı Fiyatları: 150 TL
 • Uzak Yakın Gözlük Camı Fiyatları 2022: 200 TL
 • Filtreli Gözlük Camı Fiyatları: 199 TL
 • Organik Gözlük Camı Fiyatları: 65 TL
 • Numaralı Kolormatik Gözlük Camı Fiyatları: 199 TL
 • ZEISS Gözlük Camı Fiyat Listesi: 250 TL

Ülkemizdeki diğer güncel fiyatları öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Atasun Optik Numaralı Gözlük Camı Fiyatları

Atasun Optik Numaralı Gözlük Camı FiyatlarıPin

Atasun Optik Numaralı Gözlük Camı Fiyatları son gelen yeniliklerle birlikte en ucuz numaralı gözlük 199 TL‘den başlamaktadır. Bu fiyat 750 TL civarına kadar çıkmaktadır.

Atasun Optik Gözlükleri orijinal olup alındığından sonra 2 yıl garanti kapsamı sunuyor. Bunun yanında yüz şekline göre veya polarize gözlükler gibi birçok çeşit de mevcut.

Numaralı Gözlük Camı Fiyatları son zamanda artış yaşamış olsa da fiyatlar hala uygun seviyelerde diyebiliriz.

Nikon Numaralı Gözlük Camı Fiyatları

Nikon Numaralı Gözlük Camı Fiyatları, 150 TL‘den başlıyor. Gözlük camının kalitesi ve özellikleri ile bu fiyatlar artıyor diyebiliriz.

Nikon markasının kalitesinden söz etmemiz gerek yoktur herhalde. Fotoğrafçılıktan başlayan bu serüven A kalite numaralı gözlük camından devam ediyor. Ayrıca Nikon birçok gözlük camı çeşidi ile kullanıcılarını seçim kolaylığı sunuyor.

Uzak Yakın Gözlük Camı Fiyatları 2022

Uzak Yakın Gözlük Camı Fiyatları 2022, ortalama olarak 200 TL‘den başlayan fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor.

Özellikle orta yaşlı insanlar hem yakın hem uzak gözlük camı kullanmayı tercih ediyorlar. Bu gözlük tipi küçük yazıları görmekte zorlananlar için üretilen “progresif gözlük” diye geçen cam türüdür.

Eskiye nazaran artık bu tarz gözlükler daha estetik durduğunu söyleyelim. Gözlüklerde görülen rahatsız edici özelliklerin bulunmadığı bu uzak gözlük camını tercih edebilirsiniz.

Filtreli Gözlük Camı Fiyatları

Filtreli Gözlük Camı Fiyatları, günümüzde 199 TL‘den başlamaktadır. Özellikle teknolojiyle haşır neşir olan insanların kullandığı bu gözlükler çok revaçta.

Mavi ışık filtreli gözlükler, neredeyse her gün maruz kaldığımız teknolojik aletlerin zararlı ışığından gözlerimiz koruyor. Bu gözlüğü kullanmadığımız durumlarda vücudumuzu yoran ve husursuzluklara yol açıyor. Bunun yanında maruz kaldığımız mavi ışık aynı ilerde ciddi göz problemlerine yol açabiliyor.

Organik Gözlük Camı Fiyatları

Organik Gözlük Camı Fiyatları, 65 TL gibi bir makul bir ücretten satılmaktadır. Çok hafif aynı zamanda takılması çok rahat olan bu gözlüğü tercih edebilirsiniz.

Özellikle günümüzde her tür gözlük kullanılmaktadır. Bunların arasında plastik camlı gözlükler de vardır. Plastik camlı gözlüklere halk arasında organik cam adı veriliyor.

Kullanıldığı plastiğe bağlı olarak cama kıyasla 100 kat daha dayanıklıdır. Bu yüzden sporda, kampta, kaynak işlerinde çok daha fazla koruma sağlıyor ve tercih ediliyor.

Numaralı Kolormatik Gözlük Camı Fiyatları

Numaralı Kolormatik Gözlük Camı Fiyatları, 2022 yılında 300-400 TL civarından satışı yapılıyor. Özellikle hassas gözlere sahip kişilere verilen bu gözlük diğer bahsettiğimiz gözlüklerden daha pahalı olduğunu belirtelim.

Bu gözlük camı, güneş ışınlarından gözleri rahatsız olan kişilerin tercih ettiği “kolormatik” gözlüklerdir. Güneşin zararlı UV ışınlarından korumayı amaçlar. Bunun yanında daha net ve rahat bir görüş sağlar.

ZEISS Gözlük Camı Fiyat Listesi

ZEISS Gözlük Camı Fiyat Listesi, 2022 itibariyle 250 TL‘den başlayan fiyatlarla müşterilere sunuluyor. Fiyat skalası tercih edilen cam çeşidine göre değişmektedir.

Diğer markalara göre daha kaliteli olarak bilinen ZEISS gözlük camları oldukça sık tercih ediliyor. Özellikle dürbün, monitör gibi ürünlere de optik camı üreten bu firma kimine göre en iyi fotoğraf makinesi lensini ürettiğini söylüyor. Oldukça hafif ve kaliteli gözlük camları üreten bu firma Türkiye’de de oldukça sevilen iyi bir markadır.

En İyi Gözlük Camı Markaları

 • ZEISS
 • Serengeti
 • Nikon
 • Hoya
 • Kodak
 • Novax
 • Seiko Vision
 • Hawk

Dilerseniz bizdekalmasin.com adresinden ana sayfaya ulaşabilirsiniz.

Son olarak yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.7/5 - (9 Oy)
“Numaralı Gözlük Camı Fiyatları – 2022” üzerine bir yorum
Yorum yapın