Ana Sayfa » Fiyatları » Finlandiya Telefon Fiyatları 2023 – Finlandiya iPhone 14 Fiyatı!

Finlandiya Telefon Fiyatları 2023 – Finlandiya iPhone 14 Fiyatı!

Finlandiya Telefon Fiyatları adlı yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Bu yazımızda bir diğer Avrupa ülkesi olan Finlandiya’da telefonların ücretleri hakkında bilgiler sunacağız. Apple Finlandiya gibi bir ülkede de oldukça fazla kullanılan bir telefon markasıdır. Ülke genelinde yerliler de iPhone kullanımını arttırırken aynı zamanda ülkeye ziyaret eden turistler de buradan kendilerine telefon bakmaktadırlar. Aynı zamanda diğer Fiyatları kategorisindeki yazılarımıza da bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Finlandiya’da Telefon Fiyatları

Her ülkenin kendisine göre telefon satışlarında ücretlendirme şekilleri değişmektedir. Bu durum Finlandiya için de geçerlidir. Finlandiya’da iki çeşit telefon satışı mevcuttur. İlk olarak mağazalardan sıfır şekilde kullanılmamış telefon satın alabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise ikinci el telefon alarak ucuza telefon satın alabilirsiniz. Bu nedenle Finlandiya’da Telefon Fiyatları da bu oranlara göre değişiklik göstermektedir.

Finlandiya İkinci El Telefon

Finlandiya İkinci El Telefon
Finlandiya İkinci El Telefon

Bazı ülkelerde yaygın olarak kullanılmasa da Finlandiya İkinci El Telefon ticaretine de önem vermektedir. Genellikle yerliler tasarruf etme amacıyla ve aynı zamanda insanların telefonlarını temiz kullanması ile beraber ikinci el ticareti de çok fazla sayıda ilgi görmektedir. Durum böyle olunca ikinci el telefonlar da olduğu için Finlandiya cep telefonu fiyatları da buna göre düşüş yaşamaktadır. Aşağıdaki listede birkaç ikinci el telefon fiyatı yer almaktadır.

 • Huawei Nova 8 İkinci el Fiyatı: 625 Euro
 • Samsung Galaxy M21 İkinci el Fiyatı: 201 Euro
 • Nokia Rx20 İkinci el Fiyatı: 569 Euro
 • Samsung Galaxy S21 İkinci el Fiyatı: 650 Euro

Finlandiya Teknoloji Mağazaları

Ülkede güvenilir çok fazla teknoloji mağazası bulunmaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile bir mağazadan alışveriş yapabilirsiniz. Avrupa’da teknolojinin gelişmiş olması sebebiyle mağazalar da git gide çoğalmaya başlanmıştır. O yüzden Finlandiya’da teknoloji Mağazaları yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Aşağıdaki listede de bazı popüler teknoloji mağazaları yer almaktadır.

 1. Gigantti
 2. Verkkokauppa
 3. Expert
 4. Clas Ohlson
 5. Tekniset

Finlandiya iPhone Fiyatları

Tüm avrupa genelinde olduğu gibi Finlandiya’da da iPhone model telefon oldukça fazla kullanılmaktadır. Bu nedenle hem yerliler hem de ülkeye gidecek olan turistler gitmeden önce telefon fiyatları araştırmasına girerler. Böylece ülkeye gidildiğinde direkt olarak seçilen telefon alınır.

Finlandiya iPhone 11 Fiyatı

Tüm dünyada en çok beğenilen iPhone modeli olan iPhone 11 ‘in fiyatı Finlandiya gibi bir ülkede de merak edilenler arasında yer alıyor.

 • Finlandiya iPhone 11 Fiyatı: 672 Euro

iPhone 12 Finlandiya’da Ne Kadar?

Ortalama olarak bir ne iyi ne de kötü bir telefona sahip olmak isteyen kullanıcılar iPhone 12 ‘yi tercih etmektedirler. Bu nedenle iPhone 12 fiyatları da merak edilenler arasındadır.

 1. iPhone SE 256GB Fiyatı: 712 Euro
 2. iPhone 12 mini 256GB Fiyat: 895 Euro
 3. iPhone 12 256GB Fiyatı: 1017 Euro

Finlandiya’da iPhone 13 Fiyatları

Bir üst modeli ile olan arasındaki ufak farklar sebebi ile tüm dünya genelinde tartışmaya sebep olan son modeller arasında yer alan iPhone 13 Fiyatları aşağıda yer almaktadır.

iPhone 13 mini 512GB966 Euro
iPhone 13 512GB1303 Euro
iPhone 13 Pro 1TB1793 Euro
iPhone 13 Pro Max 1TB1904 Euro
Finlandiya’da iPhone 13 Fiyatları

Ayrıca dilerseniz bu yazımıza benzer olan Azerbaycan Telefon Fiyatları adlı yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

iPhone 14 Finlandiya Fiyatı

Çıkan en son modeller her zaman fiyat olarak ülkelerde ne kadara satışa çıkarıldığı merak edilmiştir. Bu nedenle özellikle ülkeye gelecek olan turistler son modelleri sürekli araştırmaktadırlar.

 • iPhone 14 Pro Max Fiyat : 1506 Euro
 • iPhone 14 Pro Fiyat : 1039 Euro

Finlandiya Samsung Fiyatları

Her ne kadar ülke genelinde farklı bir telefon markası kullanılsa da dünya devlerinden biri olan Samsung da Finlandiya üzerinde çokça merak edilen telefon markalarından bir tanesidir. Ülke genelinde genellikle ikinci el satışının da çok fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle ikinci el fiyatlarından da bahsedersek daha uygun olacaktır.

 1. Samsung Galaxy A23 Fiyatı : 300 Euro
 2. Samsung Galaxy A73 Fyatı: 507 Euro
 3. Samsung Galaxy M21 İkinci el Fiyatı: 201 Euro
 4. Samsung Galaxy S21 İkinci el Fiyatı: 650 Euro

Ayrıca diğer Fiyatları kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Finlandiya Telefon Fiyatları adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Aynı zamanda ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Takip etmeyi unutmayın.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın