Dimple Viski Fiyat 2022 – Dimple Golden, Pinch Fiyatları – Güncel!

Dimple Viski Fiyat 2022 ve Dimple Golden Selection Fiyat yazımız ile karşınızdayız. Bu yazımızda en çok tercih edilen ve sevilen viski markalarından Dimple ile alakalı olarak fiyat bilgisi, yorumlar ve aromaları hakkında bilgiler vereceğiz. Bunun yanında Golden selection adındaki varyasyonundan da bahsedeceğiz. Ayrıca diğer viski ve alkol fiyatları ile alakalı yazılarımızı da bağlantı yardımı ile inceleyebilirsiniz.

Dimple Viski Fiyat 2022

Ülkemizde ve de dünyada oldukça meşhur olan bu marka 1800’lü yıllardan beri viski üretmektedir. Amerika’da Dimple Pinch olarak da adlandırılır fakat geriye kalan ülkelerde sadece Dimple şeklinde isimlendirilmektedir. Bunun yanında 15 yıllık, Altın seri (Golden selection), Pinch gibi türleri de vardır. En fazla merak edilen Dimple Viski Fiyat 2022 yılı için aşağıda sizlerle:

Dimple Golden Selection Fiyat

Dimple Golden Selection FiyatPin
Dimple Golden Selection Fiyat

Altın renginde olduğu için bu adı alan bir alkoldür. Tadı ise yumuşak bal ve karamel aroması ile birlikle çeşitli baharat ve meyveler ile harmanlanmıştır. Bunun yanında tüketirken yanında bitter çikolata, tatlı veya peynir gibi eşlikçiler çok yakışmaktadır. Şimdi ise Dimple Golden Selection Fiyat ile alakalı verileri sizlerle paylaşalım:

  • Dimple Golden Selection Viski 450 ₺ (70’lik Fiyatı)

Ayrıca dilerseniz Black Ram Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Dimple 15 Years Fiyat

Çeşitli serileri bulunan bu İskoç viskisinin bal ve mango aromalı olanları tüketenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bardak şekli ve ergonomik tasarımı da son derece kullanım odaklıdır. Ayrıca en eski viski fabrikalarına sahip bu firmanın yıllanmış içkisi de gurmelerin ve viski severlerin son derece ilgisini çekmektedir. Yıllanmış olan Dimple 15 Years Fiyat ile alakalı verileri de sizlere aktaralım:

Viski TürüFiyatı (₺)
70’lik Dimple 15 Years690₺
100’lük Dimple 15 Years490₺

Ayrıca dilerseniz Grants Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Dimple Pinch Fiyatı

Genelde Amerika Birleşik Devletlerinde satışı yapılan ve diğer ülkelerde olmayan bir Dimple çeşididir. Oradaki fiyat bilgileri kur ile çarpıldığında bize her ne kadar fazla gelse de orada yaşayanlar için son derece uygundur. Şimdi sizlere çok tercih edilen ve aromaları ile çok konuşulan Dimple Pinch Fiyatı:

  • Amerika’da Dimple Fiyatı 2022 Yılı için: 30$-50$ arasındadır.

Ayrıca dilerseniz Savoy Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Dimple Viski Yorum

Gerek ülkemizde gerekse de tüm dünyada birçok insan tarafından tüketilen meşhur viski Dimple, akşam yemeklerinde, arkadaş eğlencelerinde ve çeşitli organizasyonlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Hal böyleyken Dimple Viski Yorum yapılan ve konuşulan bir alkol halini almıştır. Şimdi sizlere hemen hemen her mecrada yazılmış yorumları paylaşacağız:

  • Özellikle tahıl ve bal karışımının tadı çok hoş, içtikten sonra da boğazda bıraktığı baharat tadı gerçekten diğerlerinden farklı.
  • Kullandıkları meyve özleri çok tatlı ve viskiyi içilebilir bir hal aldırıyor. Ben şahsen çok beğeniyorum, viski tercihim genelde Dimple Gold Selection oluyor.
  • Amerika’ya seyahatim esnasında tattım ve aşık oldum gerek tadı gerek de kokusu gayet güzel, bir Jack Daniels olmasa da baya iyi viski.

Bu viski ile alakalı sıkça sorulan sorulara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Dimple Viski Fiyat yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın