Ana Sayfa » Fiyatları » Dimple Viski Fiyat 2024 – Dimple Golden Selection Fiyatları

Dimple Viski Fiyat 2024 – Dimple Golden Selection Fiyatları

Dimple Viski Fiyat 2024 ve Dimple Golden Selection Fiyat yazımız ile karşınızdayız. Bu yazımızda en çok tercih edilen ve sevilen viski markalarından Dimple ile alakalı olarak fiyat bilgisi, yorumlar ve aromaları hakkında bilgiler vereceğiz. Bunun yanında Golden selection adındaki varyasyonundan da bahsedeceğiz. Ayrıca diğer viski ve alkol fiyatları ile alakalı yazılarımızı da bağlantı yardımı ile inceleyebilirsiniz.

Dimple Viski Fiyat 2024 🥃

Ülkemizde ve de dünyada oldukça meşhur olan bu marka 1800’lü yıllardan beri viski üretmektedir. Amerika’da Dimple Pinch olarak da adlandırılır fakat geriye kalan ülkelerde sadece Dimple şeklinde isimlendirilmektedir. Bunun yanında 15 yıllık, Altın seri (Golden selection), Pinch gibi türleri de vardır. Fakat en çok tercih edilen çeşidi Dimple Golden Selection’dur. En çok tercih edilen Dimple Golden Selection Fiyat hakkındaki fiyatlar aşağıda verilmiştir.

 • Dimple Viski 35’lik Fiyatı: 599 TL
 • Dimple Viski 70’lik Fiyatı: 979 TL
 • Dimple Viski 100’cl Fiyat: 1459 TL
 • Dimple Viski Blended Scotch 12 YO 70’lik Fiyatı: 1229 TL
 • Dimple Viski Golden Selection 15 YO 70’lik Fiyatı: 1279 TL
 • Dimple Viski Golden Selection 15 YO 50’lik Fiyatı: 1229 TL

Dimple Golden Selection Fiyat 2024 🥃

Dimple Golden Selection Fiyat
Dimple Golden Selection Fiyat

Altın renginde olduğu için bu adı alan bir alkoldür. Tadı ise yumuşak bal ve karamel aroması ile birlikle çeşitli baharat ve meyveler ile harmanlanmıştır. Bunun yanında tüketirken yanında bitter çikolata, tatlı veya peynir gibi eşlikçiler çok yakışmaktadır. Şimdi ise Dimple Golden Selection Fiyat ile alakalı verileri sizlerle paylaşalım:

 • Dimple Golden Selection 70′ lik fiyat: 979 TL

Dimple Golden Selection Fiyat 50’lik

Oldukça sevilen ve beğenilen bir viski olan Dimple Golden Selection viskisinin çeşitli boylarda şişeleri bulunmaktadır. 50’lik boyu da mevcuttur. Tadımlık olarak denemek için 50’lik şişeyi tercih edebilirsiniz. 2024 yılındaki güncel 50’lik Dimple golden selection fiyatı 550 Türk Lirasından satılmaktadır.

Ayrıca dilerseniz Black Ram Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Dimple 15 Years Fiyat

Çeşitli serileri bulunan bu İskoç viskisinin bal ve mango aromalı olanları tüketenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bardak şekli ve ergonomik tasarımı da son derece kullanım odaklıdır. Ayrıca en eski viski fabrikalarına sahip bu firmanın yıllanmış içkisi de gurmelerin ve viski severlerin son derece ilgisini çekmektedir. Yıllanmış olan Dimple 15 Years Fiyat ile alakalı verileri de sizlere aktaralım:

Viski Türü 🥃Fiyatı (₺)
70’lik Dimple 15 Years 🟡1290₺
100’lük Dimple 15 Years 🟡890₺

Ayrıca dilerseniz Grants Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Dimple Pinch Fiyatı

Genelde Amerika Birleşik Devletlerinde satışı yapılan ve diğer ülkelerde olmayan bir Dimple çeşididir. Oradaki fiyat bilgileri kur ile çarpıldığında bize her ne kadar fazla gelse de orada yaşayanlar için son derece uygundur. Şimdi sizlere çok tercih edilen ve aromaları ile çok konuşulan Dimple Pinch Fiyatı:

 • Amerika’da Dimple Fiyatı 2024 Yılı için: 30$-50$ arasındadır.

Ayrıca dilerseniz Savoy Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Dimple Golden Selection Kaç Yıllık?

Dimple Golden Selection 15 yıllık delux viskidir. Amerika’nın en çok tercih edilen delux viskilerindendir. Estetik üçgen şişesinden dolayı “pinch” adıyla da bilinmektedir. Karışımında 30 farklı viski çeşidi bulunmaktadır. Dimple’ın benzersiz tadının kaynağı, karışımındaki Glenkinchie malt viskisinden gelmektedir. Böylece en fazla merak edilen Dimple Viski Fiyat 2024 yılı için bilgileri sizlerle buluşturduk.

Dimple Viski Yorum

Gerek ülkemizde gerekse de tüm dünyada birçok insan tarafından tüketilen meşhur viski Dimple, akşam yemeklerinde, arkadaş eğlencelerinde ve çeşitli organizasyonlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Hal böyleyken Dimple Viski Yorum yapılan ve konuşulan bir alkol halini almıştır. Şimdi sizlere hemen hemen her mecrada yazılmış yorumları paylaşacağız:

 • Özellikle tahıl ve bal karışımının tadı çok hoş, içtikten sonra da boğazda bıraktığı baharat tadı gerçekten diğerlerinden farklı.
 • Kullandıkları meyve özleri çok tatlı ve viskiyi içilebilir bir hal aldırıyor. Ben şahsen çok beğeniyorum, viski tercihim genelde Dimple Gold Selection oluyor.
 • Amerika’ya seyahatim esnasında tattım ve aşık oldum gerek tadı gerek de kokusu gayet güzel, bir Jack Daniels olmasa da baya iyi viski.

Dimple Viski Fiyatı

Dimple viski, Skotya menşeli bir viski markasıdır. Genellikle fiyatı daha uygun olan bir premium viski kategorisinde yer alır ve birçok insan tarafından beğenilen bir tat profiline sahiptir. Dimple viski, blend olarak üretilir ve yaşlı Skot malt viskileri ve grain viskileri kullanılarak oluşturulur. Ortalama olarak Dimple Viski Fiyatı 35’lik 750 TL‘dir.

Dimple Viski 100′ cl Fiyat

Dimple viskinin tat profili, yaşlı malt viskileri ve grain viskileri ile blend edilmesi nedeniyle birbirinden farklı ve zengin bir tat sunar. Genellikle, tatte meyve, vanilya, tahıl ve odun notaları bulunabilir. Ancak, herkesin tadı farklı olduğu için, Dimple viskinin tam olarak nasıl bir tat sunacağı konusunda kesin bir yargı yapmak zordur. En doğru fikir için, viskiyi deneyebilirsiniz. Çok fazla merak edilen Dimple Viski 100′ cl Fiyat ülkemizde 1259 TL‘den satılmaktadır.

Dimple Viski Fiyatları

Dimple viski, Skotlanda üretilen bir premium viskidir. Blend olarak üretilir ve yaşlı malt viskileri ve grain viskileri kullanılarak oluşturulur. Piyasada fiyatı daha uygun olan bir viski olarak kategorize edilir ve birçok insan tarafından beğenilen bir tat profiline sahiptir. Ancak, herkesin tadı farklı olduğu için, Dimple viskinin tam olarak nasıl bir şey olduğu konusunda kesin bir yargı yapmak zordur. En doğru fikir için, viskiyi deneyebilirsiniz. Çok fazla merak edilen Dimple Viski Fiyatları 600 TL ile 1259 TL arasında değişmektedir.

Dimple Golden Selection 700 ml Fiyat

Dimple Golden Selection, Dimple viski markasının bir çeşididir. “Golden Selection” sıfatı, viskinin belirli bir yaşlama süresine ve kalitesine sahip olduğunu ve markanın diğer ürünlerinden daha lüks olduğunu gösterir. Bu özel viski, daha fazla malt viski içermekte ve daha uzun bir yaşlama süresine sahip olabilir. Ancak, belirli bir fiyat ve tat profiline sahip olduğundan emin olmak için, viskiyi deneyebilirsiniz. Dimple Golden Selection 700 ml Fiyat 1280 TL‘dir.

Bu Dimple Golden Selection Fiyat ile alakalı sıkça sorulan sorulara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dimple golden selection 2024 fiyat hakkında bilgilendirici videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Dimple Viski Fiyat yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

3.4/5 - (10 Oy)
Yorum yapın