Ana Sayfa » Fiyatları » Kıbrıs Viski Fiyatları 2023 – Kıbrıs Ballı Viski Fiyatları

Kıbrıs Viski Fiyatları 2023 – Kıbrıs Ballı Viski Fiyatları

Kıbrıs Viski Fiyatları ve Kıbrıs Ballı Viski Fiyatları yazımız ile karşınızdayız. Gezmek için harika bir ülke olan Yavru Vatan’da gece hayatı oldukça canlıdır. Bunun sebebi ise her geçen gün eğlence merkezlerinin çoğalmasıdır. Ayrıca burada alkol fiyatları gerçekten çok ucuzdur. Bu yüzden ülkemizden insanlar buradan alkol getirmektedir.

Alkol içen bir insan için çok güzel bir ülkedir. Çünkü istedikleri alkolü çok uygun bir fiyata satın alabilirler. Fakat alkol dışındaki hemen hemen her şey ise çok pahalıdır. Yazımız içerisinde sizlere Yavru Vatan Viski Fiyatlarından bahsedeceğiz. Bunun yanında diğer alkol fiyatları yazılarımızı incelemek isterseniz de bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Kıbrıs’ta Viski Fiyatları 2023 Güncel

Kıbrıs'ta Viski Fiyatları Güncel
Kıbrıs’ta Viski Fiyatları Güncel

Plajları ile turistleri buraya çeken Kıbrıs’ta insanlar çok mutludur. Hiçbir sorunları yok gibi hayatlarını yaşamaktadırlar. Ayrıca tarihi açıdan da insanları buraya çekmektedir. Alkol fiyatlarına gelecek olursak insanlar alkolün sudan bile ucuz olduğunu iddia etmektedir. İşte Kıbrıs’ta Viski Fiyatları 2023 Güncel liste şu şekildedir:

ViskilerFiyatlar
1 lt Jameson Viski165 TL
70 cl Ballantines Viski145 TL
1 lt Scotch Blue Viski90 TL
Johnnie Walker Red Label 100 cl 225 TL
1 lt Black Ram Viski80 TL
JW Gold Label 70 cl195 TL
75 cl Chivas Regal Viski220 TL
75 cl Gentleman Jack Viski195 TL
Grands 150 cl Viski170 TL

Kıbrıs Ballı Viski Fiyatları

En zararlı kötü alışkanlıkların başında alkol gelmektedir. Çünkü sık sık içildiğinde bu bir tür bağımlılık haline gelir. Bununla birlikte sağlığınıza ve kendiniz zarar verirsiniz. Özellikle karaciğer, kalp, beyin ve mideye çok büyük zararlar verir. Bu yüzden sizin de içmemeniz tavsiye ederiz. Ülkemizdeki alkol fiyatları oldukça pahalıdır. Buna bağlı olarak vatandaşlarımız alkol ülkesi olarak bilinen Yavru Vatan Kıbrıs’ta alkol fiyatlarını merak etmektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Black Ram Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte Kıbrıs Ballı Viski Fiyatları listesi şu şekildedir:

 • 1 lt Ballı Jack Daniel’s Fiyat = 230 TL
 • 75 cl Kıbrıs Gentleman Jack Viski = 200 TL
 • Johnnie Walker Black Label 100 cl = 100 TL
 • 1.5 lt Glenfiddich Viski = 170 TL
 • 100 cl Famous Grouse Gold = 125 TL

Kıbrıs’ta Viski Fiyatları Ne Kadardır?

Kıbrıs’ta Viski Fiyatları Ne Kadardır? Sorusu ülkemizde çok merak edilmektedir. Çünkü ülkemizdeki zamlardan sonra fiyatları artan alkol alınamayacak haldedir. Bu da tabi ki bizim tasvip ettiğimiz bir şeydir. Çünkü sağlığınıza çok ciddi zararlar verebilir. Fakat Kıbrıs’ta insanlar bunu çok önemsememektedir. Hemen hemen herkes içmektedir. Burada fiyatlar 80 TL ile 450 TL arasında değişmektedir. En pahalı olan viski 15 yıllık olan Kıbrıs 75 cl Glenfiddich Viskisidir. Bunun fiyatı ise 445 TL’dir.

Kıbrıs Güncel Alkol Fiyatları 2023

Kıbrıs Alkol Fiyatları bakımından çok uygun bir ülkedir. Tatil için buraya gelen turistler gece geç saatlere kadar eğlenirler. Ayrıca bununla birlikte alkol içmeyi de ihmal etmezler. Çünkü alkoller çok ucuzdur. Bazı vatandaşlarımız Kıbrıs’a gidip tatilini tamamladıktan sonra alkol alıp geri dönmektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Savoy Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte Kıbrıs Güncel Alkol Fiyatları 2023 fiyatları şu şekildedir:

 • Kırmızı Tuborg Bira = 16 TL
 • 50 cl Efes Malt Bira = 14 TL
 • 1 lt Jim Beam Viski = 215 TL
 • 75 cl Terra Kalecik Karası Şarap = 60 TL
 • Calver Pomerol Reserve Şarap = 230 TL
 • Absolut Rock Votka = 110 TL
 • Ablsolut Lime 70’lik Votka = 75 TL

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısı ile ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fiyatları kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Kıbrıs Viski Fiyatları 2023 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın