Ana Sayfa » Fiyatları » Bulgar Viskileri Fiyatları 2023- Bulgaristan Viskileri Tam Liste

Bulgar Viskileri Fiyatları 2023- Bulgaristan Viskileri Tam Liste

Bulgar Viskileri Fiyatları yazımız ile karşınızdayız. Bu yazımızda en çok tercih edilen ve sevilen viski markalarından Bulgar Viskileri ile alakalı olarak fiyat bilgisi, yorumlar ve aromaları hakkında bilgiler vereceğiz. Ayrıca diğer viski ve alkol fiyatları ile alakalı yazılarımızı da bağlantı yardımı ile inceleyebilirsiniz.

Bulgaristan Viski Fiyatları 2023

Bulgaristan Viski Fiyatları
Bulgaristan Viski Fiyatları

Türkiye’deki alkol fiyatlarının zamlanması ile birlikte Bulgar viski fiyatları da dahil olmak üzere birçok viski markasının fiyatları artmaktadır. Hal böyle olunca diğer ülkelere kıyasla bizim ülkemizdeki alkol fiyatlarının epey pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Tüketicileri en üzen kısım ise viski fiyatlarına yapılan zamlar oldu.

Türkiye’nin sınır komşusu olan Bulgaristan’da viski veya alkol fiyatları bize kıyaslandığında daha ucuzdur. Bu yüzden Bulgaristan’a iş için veya seyahat etmek için gidecek vatandaşlarımız Bulgaristan Viski Fiyatları 2023 yılında ne kadar olmuş merak etmektelerdir. Oraya gittiklerinde ise işlerini hallettikten sonra uygun fiyata viski alıp geri dönmektelerdir. Bizde sizler için Bulgaristan Viski Fiyatları konusunda bir araştırma yaptık ve fiyat bilgilendirmesini sizlere sağladık.

Ürün AdıFiyat
70’lik Peshtera Black Ram Viski Bulgaristan Fiyatı90 TL
100’lük Peshtera Black Ram Viski Bulgaristan Fiyatı130 TL
70’lik Peshtera Black Ram Honey Viski Bulgaristan Fiyatı90 TL
70’lik Savoy Viski Bulgaristan Fiyatı105 TL

Bulgar Viski Markaları

Özellikle Sınır komşumuz olan Bulgaristan’daki viski çeşitleri konusunda vatandaşlarımız en çok Savoy Viski ve Black Ram Viskilerini sevmektedir. Hal böyle olunca biz de bu viskilerin fiyatlarını vatandaşlarımız için araştırdık ve bilgilendirdik. İşte popüler Bulgar Viski Markaları!

Bu viski ile alakalı sıkça sorulan sorulara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Bulgar Viskileri Fiyatları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın