Mixovul Fitil Kullananlar Yorumları

Mixovul Fitil Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Kadın doğum uzmanlarının sıklıkla yazdığı Mixovul Fitil vajina bölgesinde kaşıntı, kızarıklık, şişme, yanma veya bölgede yoğun kıvamlı akıntı ile seyreden vajina iltihabı tedavisinde kullanılmaktadır. Bu yazımızda Mixovul 7 ovul’un ne olduğundan, ne işe yaradığından, kullananlar yorumlarından, yan etkilerinden vs. bahsedeceğiz.

Mixovul Fitil Nedir?

Mixovul övül vajina içerisine yerleştirilerek uygulanan ovül formunda bir ilaçtır. Antibakteriyel bakterilere karşı oldukça etkili bir ilaçtır. Beyaz – kırmızı renkli kutuda satılan bu ilaç vajina bölgesindeki kaşıntı ve kızarıkların gitmesi için kullanılmaktadır. Kutunun içerisinde 7 adet ovül ve ilacın vajina içerisine yerleştirilmesi için 7 adet parmaklık bulunur. Mixovül doktorların vajina rahatsızlıklarında sıklıkla önerdiği bir ilaçtır.

Buna benzer olarak Devit 3 Damla Kullananlar Yorumları yorumları yazımıza da göz atabilirsiniz.  

Mixovul Ne İşe Yarar?

Mixovul Ne İşe Yarar? Diye merak ediyorsanız vajina bölgesinde oluşabilecek kaşıntı, yanma, şişme, kızarma gibi belirtilerin olduğu rahatsızlıklarda ve vajinada oluşan iltihabı temizlemek için kullanılır. Vajina bölgesinde oluşabilecek bakteri ve mantarların üremesini durdurur ve bunları öldürür.

Mixovul Ne İşe Yarar
Mixovul Ne İşe Yarar

Mixovul Nasıl Kullanılır?

Vajinal fitil nasıl kullanılır? Diye soracak olursanız öncelikle doktorunuzun size söylediği şekilde kullanın. Tedaviye başladığınız günden itibaren 7 gün içinde günde 1 kere gece yatmadan önce ovül uygulayınız. Sırt üstü uzanın ve bacaklarınızı yukarı doğru kaldırın. Ovülü vajina bölgesine yerleştirerek mümkün olabildiğince uzak noktaya itin. Bu işlemleri yaptıktan sonra 30 dakika ayağa kalkmazsanız daha iyi olur.

Mixovul Fitil Fiyat

Eczanelerin dışında satılmayan Mixovul Fiyat 60 TL’dir. İnternet üzerinden satışı olmayan bu ilacı eczanelerden reçeteli veya reçetesiz olarak temin edebilirsiniz. Aile hekiminize de bu ilacı yazdırabilirsiniz. İlacı alırken kullanılmamış olmasından emin olunuz.

Mixovul Fitil Yan Etkileri

Mixovul yan etkileri her ilaçta olduğu gibi bu ilaçta da görülmektedir. Bu ilacın yan etki gösterme ihtimali ne kadar düşük olsa da görüldüğü zaman ilacı derhal bırakıp en yakın hastaneye gidiniz. Vücudunuzun birçok yerinde yan etki görülebilmektedir. Bu yan etkiler şunlardır;

  • Ciddi deri döküntüleri
  • Karın ağrısı
  • Nefes alma güçlüğü
  • Boğazda şişme

Buna benzer olarak Etrexin Jel Kullananlar Yorumlari yorumları yazımıza da göz atabilirsiniz. 

Mixovul Fitil Kullananlar

Mixovul Fitil Kullananların yapmış olduğu yorumları sizler için derledik. Bu ilacı kullanan hastalar genellikle olumlu sonuçlar almışlardır. İlacı kullanma durumunuza göre ve neticeleri kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. İşte karşınızda kullanıcı yorumları;

Son derece etkili ve fayda sağlıyor. Doktorumun önerisi ile kullandım ilk günden itibaren fayda görmeye başladım sizlere de tavsiye ederim. Ben bir yan etki de görmedim.

Kullanıcı Yorumu

Kullanımı biraz zor olsa da çok etkili sonuçlar veriyor. Beni vajina bölgemdeki sıkıntılarda kurtardı artık çok şükür daha iyiyim.

Kullanıcı Yorumu

Güzel etkiler sağlıyor ayrıca fiyatı da pahalı değil sadece biraz kullanımı zor gibi ama 7 gün olduğu için çok problem olmuyor.

Kullanıcı Yorumu

 Vajinanızda problem varsa gerçekten çözüyor ben çok memnun kaldım.

Kullanıcı Yorumu

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz. 

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.  

Son olarak Mixovul Fitil Kullananlar Yorumları Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ilaç hakkında yorumlarınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.    

Yazımızı Değerlendirin.

Yorum yapın