Ana Sayfa » Fiyatları » İstanblue Fiyat 2024 – 50’lik Votka Ne Kadar?

İstanblue Fiyat 2024 – 50’lik Votka Ne Kadar?

İstanblue fiyat 2024 yılında da insanlar tarafından en çok merak edilenler arasında yer almaya başladı. Votkalar arasında en uygun fiyatlı markanın İstanblue olduğu biliniyor. Bu kapsamda şüpheyle yaklaşanlar olduğu gibi denedikten sonra bir daha bırakmak istemeyenlerin sayısı da oldukça yüksek. Ayrıca fiyatları kategorimizdeki benzer yazılarımıza da bağlantıya tıklayarak göz atabilirsiniz.

İstanblue Votka Fiyatları

İstanblue Votka Fiyatları
İstanblue Votka Fiyatları

1 Ocak 2005 itibarıyla piyasaya sürülen İstanblue, 18 yılı aşkın süredir aktif olarak satılmaya devam ediyor. Üstelik her yıl satılan votkaların %23’ü gibi bir pazar payına da sahip. Güncel İstanblue Votka Fiyatları ise aşağıdaki listede yer alıyor:

  • 20’lik İstanblue Votka: 180 TL
  • 35’lik İstanblue Votka: 235 TL
  • 50’lik İstanblue Votka: 325 TL
  • 70’lik İstanblue Votka: 440 TL
  • 100’lük İstanblue Votka: 610 TL

Bu fiyatlar üzerinden satın almak tüm tekel bayiler ve alkol satışı yapan işletmeler için geçerlidir. Alkol fiyatlarında herhangi bir değişikliğin yapılması mümkün olmadığı için en yakın işletmeden satın almak mümkündür. Bunun yanı sıra bazı kişiler yalnızca İstanblue’ya yakıştığını düşündükleri meze çeşitlerini de tercih ediyor. Votka içerken meze sıklıkla tercih edilmese de Türkiye için durum tam tersi. Alkollü içeceklerin tamamı genellikle meze ile birlikte tüketiliyor. Bu sebeple İstanblue için en uygun meze çeşitleri de merak ediliyor.

35’lik İstanblue Fiyatları

Votka, çoğunlukla tahıllardan veya patates gibi kök sebzelerden yapılan, genellikle renksiz ve tatsız bir alkollü içkidir. Türkiye’de üretilen ve oldukça sevilen 35’lik İstanblue Fiyatları ise 235 TL‘dir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kalp Kapakçığı Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

50’lik İstanblue Fiyatları

Votka, genellikle yüksek alkol içeriğine sahip (çoğunlukla %40 alkol oranı) ve farklı kokteyllerde kullanılan popüler bir içkidir. Viski, rom ve cin gibi diğer alkollü içeceklerden farklı olarak, votka distile edildikten sonra birkaç kez filtrelenir ve daha sonra şişelenir. Son gelen zamlardan nasibini alan 50’lik İstanblue Fiyatları 325 TL‘dir.

70’lik İstanblue Fiyatları

Votka, birçok farklı amaç için kullanılabilir. En yaygın kullanımı, kokteyllerin bir bileşenidir. Özellikle martini, bloody mary, screwdriver ve moscow mule gibi popüler kokteyller, votka kullanılarak yapılır. Votka ayrıca yemek tariflerinde, özellikle soslarda ve pişirme işlemlerinde de kullanılabilir. Ülkemizde oldukça sevilen 70’lik İstanblue Fiyatları 440 TL‘dir.

100’lük İstanblue Fiyatları

Votka aşırıya kaçıldığında zararlı olabilir ve sağlık sorunlarına yol açabilir. Aşırı tüketim, beyin fonksiyonlarını, kalp atış hızını, solunumu ve kan basıncını etkileyebilir ve kazalara, yaralanmalara ve hatta ölüme neden olabilir. Bu nedenle, her zaman ılımlı ve sorumlu bir şekilde içmeyi hatırlamak önemlidir. Bunun dışında ülkemizde satılan 100’lük İstanblue Fiyatları 610 TL‘dir.

İstanblue Votka Fiyatları 2024 🌟

Istanblue, Türkiye’de üretilen bir votka markasıdır ve Smirnoff gibi markalar iki katına satıldığı için daha ucuz seçenekleri tercih eden üniversite öğrencileri arasında popüler olmuştur. 2009 yılında, özellikle alkol vergilerindeki artış nedeniyle, Istanblue’nun satış oranları düşmeye başladı. Amaç, Istanblue’nun satışlarını artırmak ve kaliteyi fiyatla eşleştirecek şekilde üst düzey ürünler sunan bir markaya dönüştürmekti. Yeni pazarlama stratejisi, daha ciddi bir görünüm sunarak markayı geliştirmektir. Zamlardan dolayı sık sık değişen İstanblue Votka Fiyatları 2024 yazımız içerisinde mevcuttur.

İstanblue Yanında Ne Gider? Meze Çeşitleri

İstanblue ile birlikte en sık tüketilen mezeler merak konusu. Bu kapsamda İstanblue yanında ne gider meze çeşitleri hakkında yapılan aramaların da sayısı olağanüstü seviyeler ulaşıyor. İstanblue ile birlikte uyum sağlayabilecek, meze olarak kullanılabilecek yiyeceklerden ilki sıcak atıştırmalık tabağıdır. En eğlenceli anlarda hazırlanan bu tabak İstanblue ile mutlaka denenmelidir. Buzlu bir İstanblue’nun yanında; patates kızartması, soğan halkası, mini börek ve sosis yakışacaktır. Bunun yanı sıra tadımlık deniz ürünleri de votkayla birlikte tüketilmesi tavsiye edilen yiyeceklerdir.

Dost, aile ya da eğlence ortamlarında deniz ürünlerinin tercih edildiği sıkça görülmüştür. İstanblue ile birlikte deniz ürünlerini tüketmekse deneyimi ve kaliteyi kat bet kat arttıracaktır. Kalamar, karides ya da midye ile hoş sohbet birleştiğinde ve bunlara İstanblue eklendiğinde unutulmayacak anlar sizi bekliyor olabilir. İstanblue ile tüketilmesi tavsiye edilen bir diğer meze çeşidiyse turşu dilimleridir. Votka ile birlikte ekşi tatlar tüketmek isteyenler için turşu dilimleri olmazsa olmazdır.

İstanblue Fiyatları Artacak mı?

Alkol fiyatlarının ne zaman artacağı ya da ne zaman düşeceğine ilişkin net bir tahminde bulunmak mümkün değil. Alkol satış fiyatlarına ilişkin çeşitli detaylar insanlar tarafından merak ediliyor. İstanblue fiyatları artacak mı konusu da bunlardan biridir. Alkol ve sigara gibi ürünlerde fiyat artışları genellikle asgari ücret zamlarıyla birlikte uygulanır. 2024 Ocak itibarıyla gelen asgari ücret zammının ardından alkol ürünleri de %20 ila %35 aralığında bir zamla satışa sunulmaya başladı. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Macallan Viski Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz.

İstanblue Güncel Fiyat Listesi Karşılaştırması

İstanblue, en düşük zam oranlarına sahip votkalardan biridir. Bu sebeple İstanblue güncel fiyat listesi karşılaştırması da sıkça yapılmaktadır. Yukarıda halihazırda satışa sunulan fiyatlara ilişkin detaylar yer alıyor. Bunun yanı sıra geçmişte satışa sunulan fiyatlar da eklendiğinde zammın hangi boyutta olduğunu görmek mümkün olabiliyor.

  • 20’lik İstanblue Votka: 180 TL (105 TL)
  • 35’lik İstanblue Votka: 235 TL (180 TL)
  • 50’lik İstanblue Votka: 325 TL (250 TL)
  • 70’lik İstanblue Votka: 440 TL (350 TL)
  • 100’lük İstanblue Votka: 610 TL (480 TL)

Parantez ile belirtilen fiyatlar bir önceki döneme ait İstanblue markasının ürünlerinin fiyatını gösteriyor. Böylece uygulanan zam çok daha belirgin şekilde görülebiliyor.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıca diğer fiyatları yazılarımızı da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

İstanblue Fiyat yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın