Ana Sayfa » Fiyatları » Gilbey Vodka Fiyatı 2023 – Gilbey’s Votka Fiyat Güncel

Gilbey Vodka Fiyatı 2023 – Gilbey’s Votka Fiyat Güncel

Gilbey Vodka Fiyatı 2023 ve Gilbey’s Votka Fiyat yazımız ile sizlerleyiz. Çok yönlülüğü nedeniyle votka, alkollü içeceklerin en popüleri olmaya devam etmekte ve aynı zamanda mümkün olan en geniş kokteyl yelpazesinin temelini oluşturmaktadır. Bu yazımızda bu votkalardan biri olan Gilbey Vodka Fiyatı ile ilgili incelemelerde bulunacağız. Bununla birlikte geçmişten günümüze serüveninden de bahsedeceğiz. Ayrıca farklı alkol markalarının da bulunduğu fiyatları kategorimize bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Gilbey Vodka Fiyatı 🍸

Gilbey’s Votka, 1850’li yıllarda Walter Gilbey tarafından başlangıçta bir damıtma tesisiyle serüvenine başlamıştır. ABD Merkezli üretilen bu votka, tahıldan damıtılmaktadır. Aynı zamanda kalite ve satın alınabilirlik arasında denge sağladığı için, incelikle dengelenmiş gücün mükemmel bir temsili olmaktadır. Bu kadar sevilen Gilbey Vodka Fiyatı boyutlarına göre farklılık göstermektedir. 35’lik, 70’lik ve 100’lük şişelerde satılan ürün için fiyatlar listeli şekilde düzenlenmiştir.

Gilbey’s Votka Fiyat 2023 🍹Fiyat (₺)
35’lik Gilbey’s ⚪149 ₺
50’lik Gilbey’s ⚪220 ₺
75’lik Gilbey’s ⚪275 ₺
100’lük Gilbey’s ⚪386 ₺

Ayrıca Red Label Viski Fiyatları yazımıza da bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Gilbeys Vodka Alkol Oranı

Kaliteyi en uygun fiyatla dengeleyen Gilbey’s ABD’de en çok satan votkalardan biridir. Kokteyller için fazlasıyla uygundur, bir başka deyişle kokteyllerinizi süsler. Gilbeys Vodka Alkol Oranı merak edilen noktalardan biridir. Çok fazla aşamadan geçen alkollü tüm içkilerin alkol oranı şişelerin üzerinde yer almaktadır. Hesaplamak için farklı yöntemlere ihtiyaç duyulmaktadır. Belirtilen Gilbeys Vodka Alkol Oranı %40’tır.

Gilbey’s Votka Fiyat 🥂

Gilbey's Votka Fiyat
Gilbey’s Votka Fiyat

Şimdi ise Gilbey’s Votka Fiyat ile yazımıza devam ediyoruz. Votka hemen hemen her karbonhidrattan damıtılabilse de, ana bileşenler genellikle şunlardır; Anason notası verebilen buğday, tatlılık katan arpa ve çavdar. Hatta kremsi bir doku sevenler için patates kullanılabilmektedir.

Özellikle en çok sevilen kokteyl çeşitlerinin yapımından da bahsedeceğimiz Gilbey’s Votka Fiyat listesi aşağıda 35’lik, 50’lik, 70’lik ve 100’lük olarak verilmiştir.

35’lik Gilbeys Votka Fiyat

35’lik Gilbeys Votka Fiyat bilgisi öncesi, her bir fiyat listemizde sizinle paylaşacağımız kokteyl tariflerinden en ama en çok sevileni Bloody Mary’dir. Bardağınıza birkaç küp buz, Worcestershire sosu, Tabasco, limon suyu tuz ve son olarak karabiberi koyarak iyice karıştırın. Üzerine Gilbeys votkayı ve domates suyunu koyduktan sonra kokteyliniz hazır olacaktır.

  • Bu kokteyl için ihtiyacınız olan 35’lik Gilbeys Votka Fiyat ise 149 TL’dir.

50’lik Gilbeys Votka Fiyat

Şimdi ise 50’lik Gilbeys Votka Fiyat öncesinde, başka bir kokteyl tarifimiz bulunmaktadır. Cosmopolitan kokteyli; limon suyu ve yaban mersini özütü ile yapılmaktadır. Karışım kabına limon suyu, yaban mersini özütü ve bir miktar buz küpü eklenerek karıştırılır. Bardağa aktarıldıktan sonra süslemek için limon kabuğu kullanılabilir. Kokteyliniz hazır!

  • Cosmopolitan kokteylinde kullanabileceğiniz 50’lik Gilbeys Votka Fiyat 220 TL’dir.

70’lik Gilbeys Votka Fiyat

70’lik Gilbeys Votka Fiyat bilgisinden önce vereceğimiz diğer bir kokteyl tarifi vardır. İhtiyacınız olan iki şey portakal suyu ve Gilbeys votka olacaktır. 1 çay bardağı votka ile 2 çay bardağı portakal suyunu karıştırarak hatta isteğe bağlı olarak buz ekleyerek Screwdriver kokteylinizi hazırlamış olacaksınız.

  • Kokteyllerin vazgeçilmezi olan 70’lik Gilbeys Votka Fiyat 275 TL’dir.

100’lük Gilbeys Votka Fiyat

Son olarak vereceğimiz 100’lük Gilbeys Votka Fiyat öncesi kokteyl tarifi ise Appletini. Tıpkı portakal suyuyla hazırlanan kokteyl gibi oldukça kolay olan bu tarif de sizlerin çok hoşuna gidecek. Elma suyu, limon suyu ve akçaağaç şurubu ile kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Bununla birlikte isteğinize bağlı olarak üzerine birkaç küp buz ekleyebilirsiniz.

  • Misafirleriniz için bolca kokteyl hazırlayabileceğiniz 100’lük Gilbeys Votka Fiyat 386 TL’dir.

Yazımızın sonuna yaklaşırken sizler için Gilbey Vodka Fiyatı ile ilgili soruları yanıtladık:

Son olarak güncel paylaşılan diğer fiyatları yazılarımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Tüm merak ettikleriniz için bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı görüntüleyebilirsiniz.

Gilbey Vodka Fiyatı yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla fiyatları yazılarımız için takipte kalınız!

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın