Ana Sayfa » Fiyatları » Migros Votka Fiyatları 2023 – Absolut Votka Fiyatları Migros

Migros Votka Fiyatları 2023 – Absolut Votka Fiyatları Migros

Migros Votka Fiyatları yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Bu yazımızda ülkemizde votka satın almadan önce merak edilen en önemli konulardan biri olan Migros Votka Fiyatları 2023 yılında ne kadara çıktı bunu paylaşacağız. Ülkemizdeki sıkıntılar nedeniyle diğer alkol çeşitleri ile beraber votkalara da zam geldi. Peki Migros Votka markalarına ne kadar zam yaptı bunu sizler ile paylaşıyoruz.

Migros Votka Fiyatları

Bildiğiniz üzere alkol çeşitlerinin en çok bulunduğu süpermarketlerden birisi de Migros olarak biliniyor. Votka Migros marketlerde çok çeşitlidir. Hatta şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki birçok tekel marketlerde bulamadığınız markaları Migros marketlerde bulabilirsiniz. Bu yüzden votka fiyatları araştırması yapılırken mutlaka Migros Votka Fiyatları araştırması yapmanızı tavsiye ederiz.

Bunun yanında diğer alkol fiyatları yazılarımızı incelemek isterseniz de bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Keglevich Fiyat Migros

Ülkemizde yaygın bir şekilde tüketimi olmasa da Keglevich marka votkanın satışı Migros marketlerde vardır. Yumuşak bir içime sahip olan bu votka markasının alkol oranı ise %25 ‘dir. Bu yüzden yumuşak içim olmasına aldanmayıp dikkatli içmenizi tavsiye ederiz. Keglevich fiyat konusunda aroma olarak ne seçerseniz seçin sabit fiyattadır. En çok tercih edilen aroma çeşidi ise kavunlu olanıdır.

 • 70’lik Keglevich Kavun Fiyat : 284₺
 • 100’lük Keglevich Kavun Fiyat : 471₺

Kullanıcı tavsiyelerine göre içimi, ezilmiş buzun üzerine biraz daha votka eklenerek içilirse o mükemmel tadı yakalayabileceğiniz söyleniyor.

Migros’ta Absolut Votka Fiyatları

Migros'ta Absolut Votka Fiyatları
Migros’ta Absolut Votka Fiyatları

Genellikle yaşadığımız ülkede sıklıkla tüketimi olan Absolut Votkanın fiyatları da en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Birçok boyuta sahip olan Absolut’un yeni zamlar ile birlikte akıllardaki tek sorusu Migros Absolut Votka Fiyatları oluyor. Biz de sizler için araştırıp aşağıdaki tabloda zamlı fiyata yer verdik.

 • 35’lik Absolut Votka Fiyatı : 165₺
 • 50’lik Absolut Votka Fiyatı : 229₺
 • 70’lik Absolut Votka Fiyatı : 299₺
 • 100’lük Absolut Votka Fiyatı : 420₺

Migros Absolut Vodka çeşitlerinin hepsini tedarik etmektedir. Tüm Migros marketlerde bulabilirsiniz.

Ayrıca bu tür konulara benzer Kıbrıs Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Smirnoff Votka Migros

Smirnoff, ingiliz firması Diegeo’ya ait bir votka markasıdır. Ülkemize dışarıdan geldiği için vergilendirilmesinden dolayı fiyatı diğer ülkelere göre daha fazladır. Türkiye’de ise son gelen zamlardan sonra en çok aranan votka isimlerinden bir tanesi de Smirnoff’tur. Smirnoff Votka Migros marketlerde yerini alıyor ve fiyatları aşağıdaki gibidir.

 • 35’lik Smirnoff Votka Fiyatı : 149₺
 • 50’lik Smirnoff Votka Fiyatı : 199₺
 • 70’lik Smirnoff Votka Fiyatı : 279₺
 • 100’lük Smirnoff Votka Fiyatı : 395₺

Gördüğünüz üzere Smirnoff, Absolut votkadan daha ucuzdur. Fiyatı sebebiyle daha çok tercih edilen votka çeşitlerinden birisidir. Fiyat performans olarak görülen en iyi içkiler arasında yer almaktadır.

Migros’taki Finlandia Votka Fiyatları

İsminden de anlayabileceğiniz üzere Finlandiya’da üretilen arpa ve buzul kaynak suyundan üretilen bir votka türüdür. Ülkemizde Absolut ve Smirnoff kadar tüketilmemektedir. Fakat tat olarak diğerlerinden pek bir farkı olduğu söylenemez. Migros’taki Finlandia Votka Fiyatları ise diğer votka markalarına göre biraz pahalıdır.

 • 70’lik Finlandia Votka Fiyatı : 390₺
 • 100’lük Finlandia Votka Fiyatı : 550₺

Fiyatının bu kadar fark yaratmasının sebebi ise üretiminden gelmektedir. Yaz ayları boyunca batmayan gece yarısı güneşinin büyük buzulları eritmesi sonucu doğal yollardan elde edilen saf içme suyu ile üretilmektedir.

Grey Goose Fiyat Migros

İlk bakışta şişe modeliyle gözlere çarpan Grey Goose bir Fransız votka markasıdır. 2002 yılında ise en iyi içimli votka ödülünü almıştır. Grey Goose Fiyat Migros marketlerde zamlardan sonra artış göstermiştir.

 • Grey Goose 70’lik Votka Fiyatı : 1.090₺

Grande Champagne bölgesinde, Ugni Blanc üzümlerinden elde edilen genç kaynaktan birkaç damla eklenerek üretilen bir votkadır.

İstanblue Mix Migros

Özellikle likör olarak bilinen İstanblue votka markasının en çok satılan ürünlerinden bir tanesidir. En küçük Migros’ta bile bulabilirsiniz. Fakat şunu söylememiz gerekir ki, alkol oranı %20 olduğundan dolayı soda içmediğinizin bilincinde olmanız gerekiyor. İstanblue Mix Migros marketlerde birçok aromalı çeşidi ile yer alıyor.

 • İstanblue Mix 35’lik Fiyat (Yeşil Elma) : 39₺
 • İstanblue Mix 35’lik Fiyat (Vişne) : 39 ₺

Son olarak güncel paylaşılan diğer fiyatları yazılarımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Tüm merak ettikleriniz için bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı görüntüleyebilirsiniz.

Migros Votka Fiyatları 2023 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla fiyatları yazılarımız için takipte kalınız!

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın