Ana Sayfa » Fiyatları » Smirnoff Votka Fiyat 2023 – Smirnoff Votka Fiyatları Güncel

Smirnoff Votka Fiyat 2023 – Smirnoff Votka Fiyatları Güncel

Smirnoff Votka Fiyat 2023 ve Smirnoff Votka Fiyatları yazımız ile sizlerleyiz. Bu yazımızda oldukça eski bir tarihe sahip olan Smirnoff Votka’nın tarihçesinden bahsedecek ve bununla birlikte fiyatları ile ilgili bilgiler vereceğiz. Son 12 yılda ülkemizde alkol üzerinden alınan vergi artış oranı yüzde 1070 gibi bir sayıya ulaşmaktadır. Bu nedenle fiyatlar her geçen gün yükselmektedir. Bu zamlarla birlikte en güncel Smirnoff Votka Fiyatları ise sizler için listelenmiştir. Ayrıca farklı alkol markalarının da bulunduğu fiyatları kategorimize bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Smirnoff Votka Fiyat

Votka, su anlamına gelen Rusça voda kelimesinden gelmektedir. Likör, su ve etanolün birleştirilmesinin bir sonucu votka oluşumudur. Bu kombinasyon daha sonra mısır, buğday, çavdar veya patates gibi başka bir madde ile damıtılmaktadır. Rusya ve Polonya, votkayı üreten ilk ülkeler olarak bilinmektedir. İlk tarifin, 9. yüzyılın sonlarına doğru Rusya’da yapıldığı söylenmektedir. O günden sonra votka dünyada yaygınlaşmaya başlayıp, günümüzdeki popülerliğini oluşturmuştur.

5’lik boyuttan başlayarak 100’lük boyuta ulaşan Smirnoff Votka Fiyat kategorisinde birden fazla çeşit bulunmaktadır. Bunlar farklı başlıklar halinde şu şekilde düzenlenmiştir.

Smirnoff Yaban Mersini Fiyat

Özellikle Rusya ve Polonya’da sıklıkla tercih edilen bir tür votkadır. Birde yaban mersini ile kombinasyonu tadını çok güzel yapmaktadır. Bunun yanında Smirnoff Yaban Mersini Fiyat 379 TL’dir.

Smirnoff Gold Fiyat

Gold serisi Smirnoff’un en nadide serileri arasındadır. Hem tat bakımından hem de seri açısından çok beğenilmektedir. Ayrıca Smirnoff Gold Fiyat 379 TL fiyatı ile diğer votkalara nazaran fiyat-performans açısından avantajlıdır.

Ayrıca Bourbon Viski Fiyatları yazımıza da bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Smirnoff North Fiyat

Smirnoff North Fiyat
Smirnoff North Fiyat

Son zamanların en popüleri olan Smirnoff North Fiyat ile başlıyoruz. North; Smirnoff Vodka ve bununla birlikte Nordic yaban mersini ile yapılan alkollü bir içecektir. Smirnoff North, votka endüstrisinde benzersiz olan üçlü damıtılmış ve aynı zamanda filtrelenmiş bir üründür. Sonuç olarak, çok hafif bir tada sahip en yüksek kalitede bir votkadır. Özellikle Nordic mersini bu votkaya hafif bir tat ve mavi bir renk vermektedir. Smirnoff North Alkol Oranı %20’dir.

Votkalar genellikle bazı içeceklerle karıştırılıp tüketilmektedir. Smirnoff North Neyle İçilir sorusunun cevabı şüphesiz biraz buz ve limon olacaktır. Daha önce deneyip tavsiye eden birçok kişi bulunmaktadır. Son olarak 70’lik şekilde satılan Smirnoff North Fiyat aşağıda belirtilmektedir:

  • 70’lik Smirnoff North Fiyat : 329 Türk Lirası

Smirnoff Altın Parçacıklı Fiyat

En çok merak edilenlerden biri de Smirnoff Altın Parçacıklı Fiyat olmaktadır. Ülkemizde ne yazık ki çok nadir bulabileceğiniz bu çeşidin ismi Smirnoff Gold olarak geçmektedir. İngiltere’de üretilen Smirnoff, bazı online alışveriş sitelerinde satışta bulunmaktadır. Ülkemiz fiyatları için net konuşamıyoruz fakat Smirnoff Altın Parçacıklı Fiyat için şunu söylemek mümkündür:

  • Smirnoff Gold 1 lt = 18,43 Euro

Smirnoff Votka Fiyatları

Smirnoff Votka Fiyatları
Smirnoff Votka Fiyatları

Votka, içecek ve gıda endüstrilerinde geniş bir geçmişe sahiptir. Özellikle içeceklere eklemenin yolları sonsuzdur. Ayrıca bazı ülkelerde yemek tariflerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Kokteyl severler için de müthiş iki birleşim bulunmaktadır. Domates suyu ile karıştırılmış haline Bloody Mary adı verilmektedir. Bunun yanında portakal suyu ile karıştırılmış votkaya ise Screwdriver ismini vermişlerdir. Smirnoff Votka Fiyatları için yine birçok çeşitten bahsetmek mümkündür. Bunlar şu şekildedir:

  • 70’lik Smirnoff Black Fiyat : 390 Türk Lirası
  • 70’lik Smirnoff Gold Fiyat : 385 Türk Lirası
  • 70’lik Smirnoff Apple Fiyat : 379 Türk Lirası

35’lik Smirnoff Fiyat

35’lik Smirnoff Fiyat ile yazımıza devam ediyoruz. Fiyatı, daha küçük boyutta olduğu için daha uygun olmasına rağmen aynı zamanda daha alt kalitedeki votkalara göre doğal olarak daha yüksek fiyattadır. Kokteyl hazırlamak için en uygun boyut olan 35’lik Smirnoff Fiyat şu şekildedir:

  • 35’lik Smirnoff Red Votka : 209 TL

Ayrıca Volim Alkol Fiyat yazımıza da bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

50’lik Smirnoff Fiyat

Özel üretilen çeşitleri için ne yazık ki ülkemizde çok fazla boyut seçeneği bulunmayan Smirnoff, en klasik votkasında daha farklı boyutlarla satışa sunulmaktadır. Votka sevmeyenlerin bile tercih ettiği bu marka, içiminin hafif olduğuyla bilinmektedir. Özellikle sıcak havalarda içilmesi önerilen 50’lik Smirnoff Fiyat şu şekildedir:

  • 50’lik Smirnoff Red Votka : 279 TL

70’lik Smirnoff Fiyat

70’lik Smirnoff Fiyat kategorisinde çok fazla çeşit bulabileceğiniz gibi bununla birlikte damak tadınıza uygun olan votkayı da seçebilirsiniz. Elmalısından portakallısına birbirinden farklı aromalarıyla, sevenlerine çok ama çok fazla seçenek sunmaktadır. Hatta daha çok meyve sularıyla tüketilen votkalardan farklı olarak direkt meyve aromalı olanları daha ön plana çıkmaktadır. 70’lik Smirnoff Fiyat listesi aşağıda sizler için sunulmuştur:

70’lik Smirnoff Red Votka Fiyat379 TL
70’lik Smirnoff North Votka Fiyat309 TL
70’lik Smirnoff Rasberry (Ahududu) Votka Fiyat379 TL
70’lik Smirnoff Apple (Elma) Red Votka Fiyat379 TL
70’lik Smirnoff Vanilla (Vanilya) Votka Fiyat379 TL
70’lik Smirnoff Citrus (Narenciye) Votka Fiyat379 TL
70’lik Smirnoff Orange (Portakal) Votka Fiyat379 TL
70’lik Smirnoff Peppermint (Nane) Votka Fiyat379 TL
70’lik Smirnoff Espresso Votka Fiyat379 TL
70’lik Smirnoff Green Apple Votka Fiyat379 TL

100’lük Smirnoff Fiyat

Tıpkı 35’lik ve 50’lik gibi ülkemizde 100’lük olarak satışta olan yalnızca Smirnoff Red bulunmaktadır. En büyük boyutu ile satışta olan 100’lük Smirnoff Fiyat : 520 TL’dir. Bazı yabancı sitelerde diğer çeşitlerin de satışı bulunmaktadır. Yurt dışına çıkanlar da Smirnoff’un farklı türlerini farklı boyutlarıyla satın alabilmektedir.

Yazımızın sonuna yaklaşırken sizler için Smirnoff Vodka Fiyat ile ilgili soruları yanıtladık:

Son olarak güncel paylaşılan diğer fiyatları yazılarımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Tüm merak ettikleriniz için bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı görüntüleyebilirsiniz.

Smirnoff Votka Fiyat 2023 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla fiyatları yazılarımız için takipte kalınız!

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın