Ana Sayfa » Fiyatları » Jenny Willy Bebek Bezi Fiyat – Güncel 4 ve 5 Numara Bim Fiyatı!

Jenny Willy Bebek Bezi Fiyat – Güncel 4 ve 5 Numara Bim Fiyatı!

Jenny Willy Bebek Bezi Fiyat 2023 yılının ocak ayı zammı ile birlikte merak edilen konular arasında yer alır. Genellikle ebeveynler bu anlamda ekonomik şartların zorlanmasıyla fiyatları merak etmektedir. Bu yazımızda Jenny Willy Bebek bezi fiyatları hakkında sizi bilgilendirmeden önce hemen Jenny willy bebek bezi markası neden tercih edilmeli onu açıklamak istiyoruz. Eğer farklı türde ürünlerin de fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Jenny Willy Bebek Bezi ⭐

Jenny Willy Bebek Bezi; Bim marketler grubunda satılmaktadır. Bebek bezi fiyatları arasında en uygunu ve ekonomik olanıdır. Bebek bezinde dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar vardır. Bunlar arasında;

 • Kuruluk: Tüm annelerin pişik yapmayan bebek bezi isterler. Bu yüzden bebeğin çişini yaptıktan sonra bütün sıvıyı hapseden ve hemen kuruyan bir bez tercih et.
 • Emicilik: Emicilik hızı çok önemli. Bebeğin çişini yapar yapmaz emen bir bez, miniğini pişikten koruyor.
 • Doku: Bebeğinin pamuk gibi olan ipeksi cildini tahriş etmemesi için bezin dokusuna dikkat et ve tercihini pamuklu bezlerden yana yap.
 • Hava aldırması: Cilt tahrişini etkileyen en önemli unsurlardan biri, bezin hava alması. Hava almayan bölgelerde meydana gelen nem ve sıcaklık, tahrişlere ve ciltte sorun yaratacak bakterilere zemin hazırlıyor, aman dikkat.
 • Ergonomi: Sızmaların ve küçük kazaların önüne geçmek için bezin, bebeğinin boyuna ve kilosuna uygun olmasına dikkat et.
 • İncelik: Bebeğinin konforu açısından bezin inceliği de önemli. Bu yüzden kalın bebek bezlerinden koşarak uzaklaş.
 • Yan bantlar: Bebeğini kontrol etmek için aç-kapa yaptığın cırt cırtların yapışkan gücü de önemli. Birkaç açıp kapamaya yapıştırma gücü azalan bezlerden uzak dur. Ayrıca bantların bezi bağlarken sıkı ya da gevşek kalmasına ve sızıntı yapmasına sebep olmayacak kalitede olmasına dikkat et.
 • Fiyat: Her zaman söylüyoruz, yine söyleyelim. “Pahalı olan kalitelidir.” algısından uzak durarak, bahsettiğimiz özellikleri taşıyan, bütçe dostu bir bez kullan.

Önerilen İçerik: Bebeklere Zaditen Damla Kullananlar Yorumları

Jenny Willy Bebek Bezi Fiyat

Sızdırma yapmayan ve gece boyu bebekleri rahat ettiren bir markadır. Bu yüzden en çok tercih edilen Prima’dan sonra tek marka diyebiliriz. Peki ama Jenny Willy Bebek Bezi Fiyat konusu hakkında net açıklamalar alt kısımda belirtilmiştir.

Jenny Willy Bebek Bezi Yeni Doğan Fiyatı

Jenny Willy Bebek Bezi Yeni Doğan Fiyatı
Jenny Willy Bebek Bezi Yeni Doğan Fiyatı

Yeni doğan bir bebeğiniz varsa Jenny Willy Bebek Bezi Yeni Doğan oldukça etkilidir. Fiyatı ise aşağıda verilmiştir.

 • Jenny Willy Bebek Bezi Yeni Doğan Fiyatı: 60 TL

Jenny Willy Bebek Bezi 6 numara fiyat

XL olarak geçen 6 numaralı bebek bezi fiyatı alt kısımda belirtilmiştir.

 • Jenny Willy Bebek Bezi 6 numara fiyat: 90 TL

Jenny Willy Bebek Bezi 5 numara fiyatı 2023

2023 yılında bez fiyatları da zamlanmıştır. 32’li 5 numaralı bebek bezi için güncel fiyat bilgisi listelenmiştir.

 • Jenny Willy Bebek Bezi 5 numara fiyatı 2023: 90 TL

Bim Jenny Willy Bebek Bezi 4 numara fiyatı

44’lü 4 numaralı bebek bezi için güncel fiyat bilgisi aşağıda verilmiştir.

 • Bim Jenny Willy Bebek Bezi 4 numara fiyatı: 90 TL

Bim Jenny Willy bebek bezi 3 numara fiyatı

Jenny & Willy markalı 3 numara 50’lı paket bebek bezi fiyatı 2023 yılında tüm BİM şubelerinde 90 TL olarak yansıyor.

 • Bim Jenny Willy bebek bezi 3 numara fiyatı: 90 TL

Tavsiye Edilen İçerik: Bebek Spa Havuzu Fiyatları

Jenny Willy Bebek Bezi Yorumları

Özellikle Jenny Willy Bebek Bezi Yorumları genellikle bebek bezi tercih ederken en çok incelendiği bölümdür. Annelerin bu konuda karar vermesini kolaylaştırır. Jenny Willy bebek bezi Bim’de satılan ekonomik fiyatlarıyla bebeklerin rahat etmesini sağlayan ve en önemlisi sızdırmasını önleyen bezler arasındadır.

Jenney Willy Yorumları genellikle olumlu olmasına rağmen çok nadir olumsuz yorumlarda bulunmaktadır. Her bebeğin vücut yapısı ve sindirim sistemi farklı olduğu için kimileri Jenny Willy bezinden memnun kaldığı gibi, kimileride memnun olmamaktadır. Bu durum bebeğe göre değişkenlik göstermektedir.

Sonuç

Jenny Willy Bebek Bezi; Bim marketler grubunda satılmaktadır. Bebek bezi fiyatları arasında en uygunu ve ekonomik olanıdır. Güncel fiyat bilgisi yazımız içerisinde verilmiştir.

Son olarak Jenny Willy Bebek bezi yeni doğan fiyatı ile alakalı merak edilen soru ve cevaplar aşağıda belirtilmiştir. Sizin de sormak istediğiniz sorular varsa yorum kısmına yazmayı unutmayınız.

Son olarak Jenny willy bebek bezi fiyat yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Ayrıca diğer meslek maaşları yazılarımızı da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirs

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın