Ana Sayfa » Fiyatları » Dövme Fiyatları 2024 – Kalıcı – Geçici Dövmeler

Dövme Fiyatları 2024 – Kalıcı – Geçici Dövmeler

Dövme Fiyatları 2024 yazımız ile sizlerleyiz. Ülkedeki fiyat artışı nedeniyle dövme yaptırmak isteyen kişiler dövme fiyatlarını araştırmaktadır. Bizler de bu yazımızda özellikle kalıcı dövme sevenler için fiyat listesi incelemesi yapacağız. Böylece dövme modelleri ve fiyatlarından sizler de haberdar olabileceksiniz. Ayrıca birçok ürünün yer aldığı fiyatları kategorimizden diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Dövme Fiyatları 2024

Dövme fiyatları 2024, özellikle son zamanlarda araştırılan konular arasındadır. Trend olması ve herkesin dövme yaptırma talebinin gelişmesinden dolayı fiyat aralığı da araştırılmaktadır. Bununla beraber farklı faktörlere bağlı olarak dövmelerin fiyatları da gündeme gelmektedir. Ayrıca dövme sanatçılarına göre bile bu fiyatlar farklılık göstermektedir. Bu yüzden iyi bir işçiliği ortaya koyan ve kaliteli malzemeler kullananlardan yöne tavır takınmak gerekecektir. Kesinlikle ucuz dövme yaptırmak için kötü yerleri tercih etmeyiniz.

Kalıcı Dövme Fiyatları☄️

Kalıcı Dövme Fiyatları
Kalıcı Dövme Fiyatları

Dövmelere dair fiyat aralığında araştırma yapmak son derecede gereklidir. Ayrıca kalıcı dövme fiyatları hususunda da ilk soru olarak mali konular gündeme gelmemelidir. Öncelikle kişilerin dövmelerini nerede daha iyi bir biçimde yaptıracaklarını araştırmaları bu süreçte önemlidir. Dövme dünya genelinde oldukça popüler olsa da ülkemizde son yıllarda gelişmeye başlamış durumdadır. Bu yüzden kalıcı dövme fiyatları konusunda makul davranıyor diye seçim yapmak gibi bir hataya davetiye çıkarmamak gerekecektir. Kalıcı dövmeler çoğu kişinin tutkusu olmasından dolayı bu işlerle gerçekten ilgilenen kişilerle beraber hareket etmek fiyat aralığından daha önemli bir kriter olarak kalacaktır.

Ankara Dövme Fiyatları💫

Dövme yapmak kalıcı bir işçilik olacağından ve geri dönüşü zor olacağından dolayı dövme konusunda hassas bir tutum takınmak önemlidir. Dövme örnekleri ve fiyatlarına bakarken daha ekonomik şartlar sunan yerlerin yerine alanında uzman olanlara yönelmekte fayda vardır. Bununla beraber fiyatını geri planda tutarak, gerçek bir görsellik yaratmak istenmesi yolunda ilerlemek önemlidir. İşte Ankara Dövme Fiyatları şu şekildedir:

Dövme TürüDövme BoyutuFiyatı
Tribal🔵5×5675 TL
Black Gray🟤5×5700 TL
Realistic🟢10×103500 TL
Portrait🟠5×52000 TL
Colorful Portrait🟣5×52500 TL
Micro Realistic🔴10×1010000 TL
Water Color🟡10×107000 TL
Hyper Realistic⚫10×108000 TL

Renkli Dövme Fiyatları

Uzun zamanlardan beri yapılan dövmelerin birçok amacı bulunmaktadır. Genellikle insanların süslenmek ve güzel görünmek için yaptırdığı bu dövmeler ilkel toplumlarda dinsel ve büyüsel anlamları da bulunmaktaydı. Özellikle gençken ve ergenlik dönemine yeni giren kişiler havalı olmak için dövme yaptırmaktadır. Bu yüzden Renkli Dövme Fiyatları oldukça merak edilmektedir. Günümüzde renkli dövme fiyatları 2000 – 2500 TL arasında değişmektedir. Tabi ki bu fiyatlar sürekli değişmektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Amerika Starbucks Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Minimal Dövme Fiyatları

Genellikle bir kere dövme yaptıran kişiler daha fazla yaptırmak istemektedir. Çünkü bunun bağımlılık yaptığını söylemektedirler. Hatta bazı insanlar vücutlarının her yerlerini dövme ile kaplatmaktadır. Eğer sizlerde böyle bir şey düşünüyorsanız ciddi miktarda para ayırmanız gerekecektir. Son zamanlarda oldukça popüler olan minimal dövmeler küçük ve sade isim yazıları, hayvan figürleri, çiçekler dilediğiniz her şey olabilir. Bunların arasına harf dövme fiyatları da girmektedir. Ortalama olarak Minimal Dövme Fiyatları diğer dövmelere göre daha ucuzdur. Bunun sebebi ise uzun bir işçilik süresi olmadığından dolayı bu fiyatlar 700 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Kol Kaplama Dövme Fiyat

Eskiden insanlar dövme yaparak birbirleriyle iletişim haline geçmekteydi. İlk olarak dövme yaptıranların Güney Amerika’da bulunan Peru ülkesinde bulunan bir kabilenin yaptığı söylenmektedir. Tabi ki günümüzde görsel olarak güzel görünmek için yapılmaktadır. Kol dövme ve fiyatları özellikle gençler tarafından merak edilmektedir. Öncelikle belirtelim ki Kol Dövme Fiyatları dövme yapan kişiye göre de değişmektedir. Genel olarak kola siyah renkte yazı yazdırmak 1250 TL ile 1750 TL arasında değişmektedir.

Küçük Dövme Fiyatları

Özellikle ergenlik döneminde başlayan dövme yaptırma sevdası adeta bir bağımlılık haline gelmektedir. Genellikle kız arkadaşlarıyla ilgili küçük dövme yaptıran kişiler daha sonrasında pişman olup sildirmek istemektedir. Bu da vücudunuza oldukça zarar vermektedir. Son zamanlarda sık sık merak edilen Küçük Dövme Fiyatları yerine göre değişmektedir. Örnek vermek gerekirse İstanbul’da el bileğine siyah renkte yaptırılan isim dövmesi 1250 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir. Bununla birlikte parmak dövme fiyatları da bu şekildedir.

Keleş Dövmesi Ne Kadar?

Son zamanlarda özellikle gençler tarafından merak edilen Keleş Dövmesi Ne Kadar? Sorusunun cevabı 1250 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. Vermiş olduğumuz bu fiyat göğüs ve ense içindir. Dizilerden ve filmlerden görülüp de oldukça sevilen bu dövmenin fiyatı bu şekildedir. Oldukça popüler olan Dövme Kaç TL? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz. Ayrıca dilerseniz dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Yavru Köpek Aşı Fiyatları Ve Takvimi yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Dövme Fiyat Hesaplama

Dövme Fiyat Hesaplama yaparken yapılacak yere, renkli mi yoksa siyah mı olmasına ve dövmeye göre değişmektedir. Eğer uzun bir işçilik istiyorsa seanslar şeklinde de dövmeler tamamlanabilir. Genel olarak internette bulunan dövme fiyat hesaplama sitelerine girerek kesin bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

6 Aylık Geçici Dövme Fiyatları

6 Aylık Geçici Dövme Fiyatları
6 Aylık Geçici Dövme Fiyatları

Dövme yaptırmaya karar veren insanlar geçici dövme yaptırarak nasıl durduklarını önceden görmek isterler. Bunun için internet üzerinden dilediğiniz dövmeyi 100 TL’den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz. Tabi ki bu fiyatlar 700 TL’ ye kadar da çıkmaktadır. Böylece 6 Aylık Geçici Dövme Fiyatları hakkında bu şekilde bilgi verebiliriz.

Tek Harf Dövme Fiyatları

Gençlerin sevgilileri için yaptırmak istediği tek harf dövmeler genellikle el bileğine ve göğüs tarafına yapılmaktadır. Böylece karşılarındaki insanı ne kadar sevdiklerini böyle göstermek isterler. Dövme yapılırken işçilik ne kadar kısa sürerse fiyat da o derece de düşmektedir. Ortalama olarak Tek Harf Dövme Fiyatları 250 TL’den başlamaktadır. Dudak içi dövme fiyatı da aynı şekildedir.

Ephemeral Dövme Fiyatları

Ephemeral dövme geçici dövme demektir. Bu da dövme yaptırmak isteyip de dövme yaptırmadan önce nasıl gözükeceğini merak eden insanlar sık sık yaptığı bir yöntemdir. Çok uygun fiyata olan Ephemeral Dövme Fiyatları 80-100 TL’den başlamaktadır. Dilerseniz daha güzel bir dövme için bir miktar daha para vermeniz gerekir.

10 cm Dövme Fiyatları

Vücutta istenilen yere yapılan Tattoo fiyatları da duruma göre değişmektedir. Bu fiyatları belirleyen renkli veya siyah olması, dövmenin boyutunun ne kadar uzunlukta olmasına göre değişmektedir. 10 cm Dövme Fiyatları genel olarak 650-750 TL’den başlamaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan THY Hostes Maaşları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Dövme Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kalıcı dövme yaptırmak gibi bir niyeti olanlar için dövmelerin fiyat aralığı son derecede önem teşkil edecek olan bir konudur. Ayrıca dövme fiyatları hususunda net bir fiyatı standartlaştırmak da mümkün olmayacaktır. Her bir dövmeci kendine has fiyatları belirlediğinden dolayı bizzat görüşme yapmakta fayda vardır. Ancak dövme fiyatları neye göre belirlenir sorusu doğrultusunda bazı kriterler her zaman dikkat etmek gerekecektir. Bu etkenleri şu şekilde sıralamak mümkün olacaktır.

 • Dövme boyutu
 • Dövmenin kaç renk içerdiği
 • Dövme en ve boy durumu
 • Dövmede yer alan desenlerin ne kadar işçilik içerdiği
 • Dövme kapatmasının olup olmadığı

Kapatma olarak öne çıkan dövmeler, diğerlerine göre daha fazla emek gerektirecektir. Bu yüzden kapatma dövmelerin fiyatlarının yüksek olması da son derecede normaldir.

Dövme Makine Açılış Ücreti

Dövmecilerin arasında makine açılış ücreti gibi bir tabir söz konusudur. Ayrıca dövme makine açılış ücreti hususunda da dövmenin başlangıç rakamı anlamı çıkmaktadır. Dövmecilerin kullandığı malzemelerin ücretini temin etmesi manasına da bu ücret gelecektir. Ayrıca genel olarak dövme malzemeleri döviz kuruna bağlı olarak geliştiğinden ötürü dalgalı kura bağlı olarak farklılık gösterecektir. Bununla birlikte minik boyutlara ve oldukça basit bir yapıya sahip olan dövmeler için sadece makine açılış ücreti alınmaktadır. Ayrıca dövme yapımında bazı malzemelerin gideri için de bu rakamlar öne çıkmaktadır.

 • Dövme boyası
 • Eldiven
 • Dövme makinesi iğnesi
 • Vazelin
 • Dil tahtası
 • Hijyen ürünleri

Renkli Dövmelerin Fiyatları Neden Daha Pahalı?

Dövmelerin renkli olması siyah olan versiyonlarına göre daha pahalıdır. Ayrıca renkli dövme fiyatları neden daha pahalı sorusunu da beraberinde getirecektir. Ayrıca renkli dövmelerin daha da maliyetli olmasının iki temel nedeni vardır. Bu dövmelerin desen olarak daha karmaşık olması ve daha fazla işçilik gerektirmesi de maliyetini arttıran etmenlerden bir tanesidir. Ayrıca boya malzemelerinde çeşitliliğin artmasından kaynaklı olarak da benzer bir durum ortaya çıkacaktır. Bununla beraber kişilerin renkli bir tasarım istemesiyle birlikte daha fazla maliyeti gözden çıkarması gerekecektir. siyah olan dövmelere kıyasla renkli olan versiyonları daha da ciddi bir rakam olarak kendini gösterecektir.

Dövme Fiyatları 2024 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Ayrıca diğer meslek maaşları yazılarımızı da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın