Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Bebeklere Zaditen Damla Kullananlar Yorumları – Yan Etkileri Neler?

Bebeklere Zaditen Damla Kullananlar Yorumları – Yan Etkileri Neler?

Bebeklere Zaditen Damla Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Zaditen Damla Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Zaditen Damla Kullanıcı Yorumları Nasıl? diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde hem Zaditen nedir? ve yan etkileri nelerdir? Gibi sorularınızın cevaplarını bulacaksınız hem de genel anlamda kullanıcı görüşlerinin nasıl olduğunu öğreneceksiniz. Bunun yanında diğer önemli ilaçlar için Kullananlar yorumları neler olduğunu ve bu tarz yazıların daha fazlasını görmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Zaditen Damla Nedir?

Zaditen Damla Nedir? Zaditen şurubu, aktif maddesi ketotifen olan, çilek kokulu bir alerji şurubudur. Ketotifen’in aktif maddesi, alerjik reaksiyonlara neden olan maddelere karşı vücudun reaksiyon sistemini – bir tür bağışıklık – bloke ederek, alerjik faktörlere veya alerjenlere karşı semptom giderici bir şuruptur. Burada vurgulamamız gereken şey, belki de Zaditen şurubunun tıbbi özelliğinin olmaması, ancak alerji semptomlarını baskılayan bir ilaç olmasıdır. Özellikle üst solunum yollarında etkili olan, alerjik hastalıkların semptomatik tedavisinde sıklıkla tercih edilen bir şuruptur.

Zaditen Damla Ne işe Yarar?

Çok merak edilen Zaditen Damla Ne İşe Yarar? sorusunun cevabını verelim.

Zaditen Damla Ne işe Yarar?
Zaditen Damla Ne işe Yarar?
  • Boğaz, burun ve gözlerde kaşıntı, hapşırma, gözlerde sulanma, burun akıntısı gibi alerjik rinit (ateş) semptomlarının önlenmesi ve hafifletilmesi,
  • alerjik bronşit ve bronşiyal astımın (nefes darlığı) önlenmesi,
  • alerjik rinit (ateş) ile ilişkili astım semptomlarının önlenmesi,
  • akut ve/veya kronik ürtiker semptomları olan döküntü, kaşıntı, şişlik gibi alerjik semptomların önlenmesi ve ortadan kaldırılması,
  • Atopik dermatit-alerjik döküntülerin önlenmesi ve rahatlaması,
  • konjunktivitin önlenmesi.

Zaditen Damla Bebeklerde Yan Etkileri

Öncelikle Zaditen Damla Bebeklerde Yan Etkileri, içerisindeki yardımcı veya etken maddelere karşı duyarlı olan kişilerde görülmektedir. Bunlar şöyledir:

  • Uykusuzluk,
  • Uyaranlara aşırı hassasiyet gösterme,
  • Huzursuzluk,
  • Öfke hali

Zaditen Damla Fiyat 

Eczanelerde reçeteli olarak verilen Zaditen Damla Fiyat 40.64 TL‘dir. Bunun yanında ilacı satın alırken kullanılmamış ve açılmamış olduğundan emin olunuz. Kontrol etmeden lütfen satın almayın. Ayrıca bu yazımızla alakalı olarak Dostinex Kullananlar Yorumları yazımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bebeklere Zaditen Damla Kullananların Yorumları 

Öncelikle Bebeklere Zaditen Damla Kullananların Yorumları, bu ilacı alıp almamak hususunda kararsızlık yaşamanıza yol açabilmektedir. Malum bunun yanında pek çok kişi hastalığını önce internetten araştırıp kendi kendine teşhis koymaya çalışır. Doktor bir ilaç verdiğinde ilk olarak yan etkilerine bakma ihtiyacı duyar.

Fakat yorumların tıbbi bir değer taşımadığını, bunun yanında sadece hastaların tecrübelerinden ibaret olduğunu unutmayın.

Bunun yanında Zaditen kullananların bu ilaç hakkındaki yorumları nelermiş diye forumlara veya çeşitli sitelere göz attığımızda hem olumlu hem de olumsuz yorumların olduğunu görebiliyoruz.

Oğlumu sinek ısırmıştı. 1hafta sonra ısırıldığı yerler ödem yaptı ve bezeler oluştu. Doktor zaditen şurup önerdi. Fakat ilaç oğlumda hapşırma ve burun akıntısı yaptı.

Bebeklere Zaditen Damla Kullananların Yorumu

Kızım için almıştık. Doktor uyarmıştı zaten uyku yapabilir diye. Öyle de oldu, ancak işe de yaradı, kızımın kollarındaki alerjileri geçti.

Bebeklere Zaditen Damla Kullananların Yorumu

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Bebeklere Zaditen Damla Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın