Ana Sayfa » Fiyatları » Monkey Shoulder Fiyat 2024 – Viski Tadım Notları Ve Yorumları

Monkey Shoulder Fiyat 2024 – Viski Tadım Notları Ve Yorumları

Monkey Shoulder Fiyat 2024 ve Monkey Shoulder Viski Fiyat yazımız ile karşınızdayız. Bu yazımızda en çok tercih edilen ve sevilen viski markalarından Monkey Shoulder ile alakalı olarak bilgisi, yorumlar ve aromaları hakkında bilgiler vereceğiz. Ayrıca diğer viski ve alkol fiyatları ile alakalı yazılarımızı da bağlantı yardımı ile inceleyebilirsiniz.

Monkey Shoulder Viski Nedir?

Bir viskiyi almadan önce onu tanımak mantıklıdır. Bu noktada Monkey Shoulder Viski hakkında güncel fiyatlarından ziyade alkol oranı ve nerenin viskisi olduğu hakkında bilgiler vereceğiz.

Viski:Monkey Shoulder
Alkol Oranı:%40 Alkol
Nerenin Viskisi:İskoçya
Tip:Malt Harmanı
Monkey Shoulder Viski

Monkey Shoulder Fiyat 2024 ⭐

Her neyse, Monkey Shoulder terimi, maltı büyük küreklerle elle çeviren erkeklerin kambur omuzlarını ifade eder. Viski adı, o yaşlı, içten heriflere şapka çıkarır. Bu eşsiz Monkey Shoulder Fiyatlarını sizler için araştırdık. İşte monkey shoulder fiyat 2023 yılında aşağıdaki tablodaki gibidir.

 • 70 Lik Monkey Shoulder : 455,00 TL
 • 70 Lik Monkey Shoulder Smokey Monkey : 535,00 TL

Monkey Shoulder Viski Fiyat

Öncelikle Monkey Shoulder harmanlanmış İskoç Viskisi, 1896’dan beri yaptıkları ana üründür. Yıllar içinde birkaç değişiklik oldu. Harmanlama için mevcut alkollü içkilerin erişilebilirliğini değiştiren damıtma fabrikaları satın alındı ​​​​ve satıldı. Şimdi sizlere en çok beğenilen viskiler arasındadır ve ortalamanın üstünde bir fiyatı vardır.

 • Monkey Shoulder Viski ortalama (70’lik fiyatı) 455 TL’dir. Detaylı fiyatlara yukarıdan bakabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz Black Ram Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Monkey Shoulder 70cl Fiyat

Monkey Shoulder 70cl Fiyat
Monkey Shoulder 70cl Fiyat

Öncelikle Monkey Shoulder, 27 fıçıdan oluşan orijinal deneysel gruplamaya bir referans olarak “Parti 27” olarak etiketlenmiştir. Şimdi, partiler ayrı ayrı numaralandırılmasa da, Maymun Omuz serileri bir seferde 27 fıçıdan yapılıyor. Vatlama, William Grant & Sons’un Speyside’daki Dufftown’da bulunan üç içki fabrikasının bir karışımı: Glenfiddich, The Balvenie ve Kininvie. (Kininvie, 1990 yılında The Balvenie’nin arazisinde inşa edildi ve çoğunlukla karışımlar için kullanılan malt üretiyor.) Üçü de “ilk dolum” eski burbon fıçılarından. Bazen diğer, açıklanmayan içki fabrikalarından gelen maltlar tekneye dahil edilebilir. Viskilerin yaşları yayınlanmadı, ancak temelde genç olduklarını varsayabilirsiniz. ufak bilgiler sonrasında sizlere Monkey Shoulder 70cl hakkında bilgilendirme yapalım.

70 Lik Monkey Shoulder455,00 TL
70 Lik Monkey Shoulder Smokey Monkey535,00 TL
Monkey Shoulder 70cl Fiyat

Monkey Shoulder 100cl Fiyat

Monkey Shoulders fiyat ülkemizde sık sık aratılmaktadır. Bunun sebebi ise viski severler tarafından çok fazla tüketilmesidir. Migros marketlerden satın alınabilen bu viskinin 70cl fiyatı 455 TL’dir. Fakat bu fiyat tekellerde daha fazla olabilir. Bunun dışında Monkey Shoulder 100cl Fiyat 810 TL‘dir.

Monkey Shoulder Fiyat Migros

Monkey Shoulder çok sevilerek tüketilen viskilerin başında gelmektedir. Bu yüzden ülkemizde çok fazla satılmaktadır. Özellikle marketlerde satıldığı için insanların daha çok ilgisini çeken 70’Lik Monkey Shoulder Migros fiyatı 455 TL‘dir. Bunun yanında Monkey Shoulder Yorumlarını incelediğimizde kullanıcıların oldukça severek tükettiğini fark ettik. Listelemek gerekirse:

 • 70’Lik Monkey Shoulder Fiyat Migros fiyatı 455 TL‘dir.

Monkey Shoulder Viski Tadım Notları

İnsanlar genellikle bir viskiyi denemeden önce tadını kokusunu ve benzeri özelliklerini merak eder. Özellikle ülkemizde viski fiyatlarının bu denli fazla olması sebebiyle viski seçimlerinde insanlar viski yorumlarını okumaya özen gösterir oldu. Aynı zamanda tadı lezzetli mi? Kokusu nasıl? gibi soruları da merak ediyor. Hal böyle olunca aşağıda görmüş olduğunuz tadım notlarını derledik. İşte Monkey Shoulder Viski Tadım Notları sizlerle!

 • Görünüm / Renk : Bakır rengi.
 • Burun / Aroma /  Koku : Gevrek, berrak malt taneleri, neredeyse bira. Bir limon dokunuşu. Burun gıdıklaması veya ağır meşe kokusu yok, sadece hafif tatlı ve yuvarlak. Bardakta dinlendikten sonra yoğun bir vanilya özü tabakası oluşur.
 • Lezzet / Tat / Damak : Başlangıçta hafif bir dil yanığı eşliğinde bir limon kabuğu ve karamel dalgası. Bu hızla geçer ve geride nuga, maden suyu (bitki benzeri kinin dokunuşuyla neredeyse tonik gibi) ve vanilyalı krema kalır.

Ayrıca dilerseniz Savoy Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Monkey Shoulder Yorum

Gerek ülkemizde gerekse de tüm dünyada birçok insan tarafından tüketilen meşhur viski Monkey Shoulder, akşam yemeklerinde, arkadaş eğlencelerinde ve çeşitli organizasyonlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Dolayısıyla Monkey Shoulder Yorum yapılan ve konuşulan bir alkol halini almıştır. Şimdi sizlere viski konusunda bilgili ve tat olarak deneyimli kişilerin yorumlarını paylaşacağız.

 • Pürüzsüz bir bitişe sahip harika vanilya aromasına sahip.
 • Muhteşem viski. Tatlı ve narenciye. Şaşırtıcı başlangıç ​​viskisi. Fiyatına göre en iyi low-proof viskilerden biri.
 • Her yerde sağlam. Bütün şişenin tadını çıkardım.
 • Yara bandı gibi kokan bir viskiden bıktıysanız, bu harika bir viskidir. Fenoller bu konuda çok yumuşaktır.

Bu viski ile alakalı sıkça sorulan sorulara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Monkey Shoulder Viski Fiyat yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

4/5 - (4 Oy)
“Monkey Shoulder Fiyat 2024 – Viski Tadım Notları Ve Yorumları” üzerine 10 yorum
Yorum yapın