Ana Sayfa » Fiyatları » Kahlua Likör Fiyat 2023 – Baileys Irish Cream Fiyat – Zamlı Fiyatlar!

Kahlua Likör Fiyat 2023 – Baileys Irish Cream Fiyat – Zamlı Fiyatlar!

Kahlua Likör Fiyat ve Baileys Irish Cream yazımız ile karşınızdayız. Zengin, acı tatlı ve tatlandırılmış kahve gibi tadı var. Herkesin favori kahve likörü: Kahlua’dır. 1930’lara dayanan bu Meksika likörü, Beyaz Rus ve Mudslide gibi ünlü içeceklerin anahtarıdır. İçerisinde Finişte vanilya ve karamel notaları ile güçlü bir kahve tadı var. Genellikle insanlar akşam yemeğinden sonra buzla içmektedir.

Bu likör kahveyi hemen hemen her gün içen insanlar tarafından oldukça sevilmektedir. Sek içmeyi çok önermeyiz çünkü sert bir likördür. Yazımız içerisinde sizlere Kahlua Likör fiyatlarından bahsedeceğiz. Ayrıca diğer likör, viski ve alkol fiyatları ile alakalı yazılarımızı da bağlantı yardımı ile inceleyebilirsiniz.

Kahlua Kahve Likörü Fiyat 2023

Kahlua Kahve Likörü Fiyat
Kahlua Kahve Likörü Fiyat

Meksika’nın Veracruz kentinde rom, şeker, vanilya çekirdeği ve kahve ile yapılan bir kahve likörüdür. 1936 yılında Pedro Domecq tarafından icat edilmiştir. İçerisinde süt ürünleri yoktur. Kahlua’nın rengi koyu kahverengidir ve kremsi değildir, ancak onu kullanan birçok insan içecek krema ekler. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Amarula Likör Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte Kahlua Kahve Likörü Fiyat listemiz sizlerle:

  • 70’lik Kahlua Likör 300 TL

Önerilen İçerik: Cointreau Likör Fiyat

Baileys Original İrish Cream Fiyat

Bir likörün en sevileni tabi ki Original olanıdır. Baileys original irish cream likör ise irlanda viskisi ve kreması karışımıdır. İranda da Dublin’de üretilmektedir. Hacmen %17 alkol oranına sahiptir. 2023 yılında Baileys Original İrish Cream Fiyatı 70’lik şişesi 300 TL’dir.

Baileys Fiyat 100 cl 2023

İrlanda’da üretilen İrlanda viskisi, krema ve kakao ile yapılan bir likördür. 1973’te icat edildi ve dünya çapında en çok satan likör haline geldi. Baileys adının bu likörün kurucularıyla hiçbir ilgisi yoktur: ofislerinin yakınında bulunan Baileys Bistro adlı bir restorandan esinlenmiştir.

Orijinalin dışında başka birkaç Baileys İrlanda Kreması türü daha vardır. Bunlar Baileys Almande, badem sütü ile yapılan vegan bir Baileys. Lezzet varyasyonları da vardır: Tuzlu Karamel, Çilek ve Krema, Espresso Krem, Red Velvet ve Elmalı Turtadır. İşte Baileys Fiyat 100 cl 2023 380 TL‘dir.

Tavsiye Edilen İçerik: Amarula Likör Fiyat

Baileys Irish Cream Fiyatı

Dünya’da en çok kullanılan bu likör ağızda İrlanda viskisi ile krema karışımı bir tat bırakmaktadır. Bu yüzden insanların damak zevkine uyduğu için en çok satılan likörlerin başındadır. Genellikle kahveyle karıştırılıp içilmektedir. Çünkü tadı böyle daha güzel olmaktadır. Çok fazla merak edilen Baileys Irish Cream Fiyatı 300 TL‘dir. Sizde bunu demek istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederiz.

Baileys 1000 ml Fiyat

Baileys, barmenler veya kokteyl uzmanları tarafından çok tatlı ve basit kabul edilebilir, ancak akşam yemeğinden sonra iyi bir içkidir. Ayrıca Baileys, 1973’te Londra’da iş için işe alınan profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından icat edildi. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Bourbon Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bunlar arasında İngiltere’den International Distillers & Vintners (IDV) yenilik ve geliştirme başkanı Tom Jago ; Güney Afrikalı David Gluckman; ve Oxford ve Eden’den bir İngiliz olan Hugh Seymour-Davies. Gluckman ve Seymour-Davies, Jago tarafından İrlanda’nın bir sonraki ihracatı olacak bir ruh yaratmak için işe alındı. İşte Baileys 1000 ml Fiyat 380 TL‘dir.

Baileys Salted Caramel Fiyat

Baileys Original Irish Cream’e ek olarak en çok satılan çeşiti ürünler arasında Baileys Salted Caramel, Baileys Espresso Creme, Baileys Chocolate Cherry ve Baileys Vanilla Cinnamon bulunmaktadır. Diğer trendler tarafından geride bırakılmaması gereken likör, mevsimsel Baileys Pumpkin Spice aromasında ve vegan Baileys Almande Badem Sütünde de mevcuttur. Diğer yenilikler arasında sınırlı sayıda üretilen Baileys Strawberries & Cream, Baileys Chocolat Luxe ve ikincisi yalnızca Meksika’da satılan Baileys Dulce de Leche yer alıyor. İşte Baileys Salted Caramel Fiyat 350 TL‘dir.

Özellikle kahlua fiyat hakkında bilgiler verdik. 2023 yılında fiyatlar sürekli güncellenmektedir o yüzden fiyatlarda değişiklikler olabilir. Siz de yorumlarda güncel fiyat hakkında bilgiler verebilirsiniz. Konu ile alakalı bilgilerin bulunduğu videoyu alt kısımdan izleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Kahlua Likör Fiyat yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın