Ana Sayfa » Fiyatları » Monte Carlo Fiyat 2024 – Çeşitleri Nelerdir?

Monte Carlo Fiyat 2024 – Çeşitleri Nelerdir?

Monte Carlo fiyat 2024 yılının enleri arasında yer almaya devam ediyor. 1 paket Monte Carlo sigara yapılan son zammın ardından 67 TL’ye yükselmiştir. Bu da sigara tüketicilerinin şikâyet ettiği konulardan birisidir. Sigara fiyatlarına gelen bu zam ile birlikte sigarayı bırakanların sayısı da artış göstermektedir. Uzmanlar bir önceki dönemde 69,50 TL olan Monte Carlo’nun sıradaki zammın ardından 65 TL bandına yükseleceğini tahmin etmektedir. Ayrıca fiyatları kategorimizdeki benzer yazılarımıza da bağlantıya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Monte Carlo Red Fiyat 2024

Monte Carlo Red Fiyat
Monte Carlo Red Fiyat

Ülkemizde sevilerek tüketilen Monte Carlo sigara, gerçek Monte Carlo şehrinin adını taşıyan bir sigara markasıdır. Bu sigaralar, özellikle Fransa, İsviçre ve Rusya gibi ülkelerde çok fazla içilmektedir. Monte Carlo sigaraları, tütünü ve diğer içerikleri özenle seçilerek hazırlanır ve farklı tatlar ve aromalar sunar. Bazı çeşitleri ince ve uzun olarak tasarlanmıştır ve tipik olarak lüks bir görünüme sahiptir.

  • Monte Carlo Red Fiyat = 62 TL

Monte Carlo Sigara Fiyatı 🌟

Sigara içmek insan sağlığı için oldukça zararlıdır. Bununla birlikte kişiye maddi olarak da zarar vermektedir. Maalesef küçük yaşlarda başlayan bu alışkanlık bağımlılık yaptığından dolayı uzun yıllar boyunca içilmektedir. Türkiye’de oldukça sevilen Monte Carlo Sigara Fiyatı 62 TL‘dir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kıbrıs’ta Sigara Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Monte Carlo Sigara Çeşitleri

Monte Carlo sigara markası, farklı tat ve aromalar sunarak, tütün sevenlerin farklı zevklere hitap eden sigara seçenekleri sunar. İşte Monte Carlo Sigara Çeşitleri şunlardır:

  1. Monte Carlo Red: Yoğun tadı ve aroması ile tanınan kırmızı paketli Monte Carlo sigarasıdır.
  2. Monte Carlo Blue: Daha hafif bir sigara arayanlar için ideal olan mavi paketli Monte Carlo sigarasıdır.
  3. Monte Carlo White: Daha ince ve uzun tasarlanmış beyaz paketli Monte Carlo sigarasıdır.
  4. Monte Carlo Super Slims: Özellikle kadınlar için tasarlanmış çok ince ve uzun süper slim tasarımlı sigaralardır.
  5. Monte Carlo Fine Selection: Yüksek kaliteli tütünlerden seçilmiş özel bir Monte Carlo serisidir.
  6. Monte Carlo Menthol: Naneli aroması ile tanınan Monte Carlo menthol sigarasıdır.

Monte Carlo Slender Night Blue Fiyat

Monte Carlo sigaralarının içimi, tütünün kalitesine ve sigara çeşidine bağlı olarak değişebilir. Fakat genel olarak, Monte Carlo sigaraları ince ve uzun olarak tasarlanmıştır, bu da daha rahat bir içim deneyimi sunar. Ülkemizde çok fazla tercih edilen Monte Carlo sigaraları, diğer bazı sigara markalarına kıyasla daha az sert ve daha hafif bir içim sunabilirler. İşte Monte Carlo Slender Night Blue Fiyat 62 TL‘dir.

Monte Carlo Sigara Kime Ait?

Monte Carlo, Japan Tobacco International (JTI) firması tarafından üretiliyor. JTI’nın üretimini yaptığı diğer sigara markaları ise yine Türkiye’de sıkça tercih edilen Winston ve Camel’dır. Bu minvalde en sık merak edilen konulardan biri olan Monte Carlo sigara kime ait sorusu da bir yanıt bulmuş oluyor. JTI her ne kadar içerisinde ‘Japan’ ibaresini barındırsa da aslında Japon firması değildir. İsviçre firması olan JTI, Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın birçok yerinde aktif olarak faaliyet göstermeye devam ediyor. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sırbistan Sigara Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıca diğer fiyatları yazılarımızı da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bununla birlikte Monte Carlo fiyat yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

3/5 - (1 Oy)
Yorum yapın