Ana Sayfa » Fiyatları » Primolut Adet Geciktirici Fiyat 2023 – Primolut N Fiyat Güncel!

Primolut Adet Geciktirici Fiyat 2023 – Primolut N Fiyat Güncel!

Primolut Adet Geciktirici FiyatPrimolut N Fiyat yazımız ile sizlerleyiz. Bu yazımızda kadınlar tarafından çok tercih edilen Primolut adet geciktirici hakkında bilgi verip; reçeteli ve reçetesiz fiyatları gibi konulara değineceğiz. Her sektörde olduğu gibi ilaç sektöründe de yüksek fiyatlar karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle kullanıcılar ilaçların fiyatlarını merak etmektedir. Bunlardan biri de Primolut ilaç fiyat olmaktadır. Dilerseniz hiç uzatmadan yazımıza geçelim. Ayrıca fiyatları kategorimizdeki diğer yazılara göz atmak isterseniz bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

Primolut Adet Geciktirici Nedir?

Primolut’un etken maddesi noretisterondur. Rahmin iç tabakasının dökülmesini önleyerek adet kanamasını engellemektedir. Bu nedenle tabletler alındığı sürece adet dönemini geciktirmektedir. Doktorlar tarafından çok sık kullanılmaması önerilmektedir. Kullanım önerileri şu şekildedir:

 • Adet başlamadan 3 gün önce ilaç alınmaya başlanır.
 • Doktorunuzun ya da eczacınızın tavsiye ettiği miktara uygun günlük adette kullanılır. (Günlük ortalama 2-3 tablet)
 • Tablet kullanılırken adet gecikecek ve ilacın içilmediği günleri takiben 2-3 gün içerisinde adet kanaması başlayacaktır.

Primolut n5 Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi bu ilacın da yan etkileri bulunmaktadır. Kullananlar da bu yan etkileri yaşadıklarını belirtmişlerdir. İşte bu ilacı kullandığınızda yaşayabileceğiniz Primolut n5 Yan Etkileri:

 • Şiddetli baş ağrısı
 • Görme ve duymada olağan değişiklikler yaşanması
 • Kotu ve tat özelliklerinde ani değişmeler
 • Kan pıhtısı oluşma belirtileri göstermesi
 • Vajinal kanama yaşanması

Primolut Adet Geciktirici Fiyat 2023

2023 yılında adet geciktirici olarak kullanılan Primolut, KDV dahil güncel perakende satış fiyatı 61 TL’dir. Primolut Adet Geciktirici Fiyat konusunda bilgi verdik. Şimdi ilaç hakkında birkaç bilgi de verelim.

Ayrıca dilerseniz Noretisteron Adet Geciktirici Fiyat yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Primolut N Fiyat

Primolut N Fiyat
Primolut N Fiyat

İlaçların fiyatları her yıl içerisinde düzenlenmektedir. Bu nedenle fiyatlar her yıl çok fazla değişkenlik gösterir. 2023 yılı itibariyle Primolut N Fiyat da geçtiğimiz yıllara göre yükseliş göstermiştir. İlacın reçeteli ya da reçetesiz alınması durumunda bir fiyat farkı ortaya çıkmaktadır. Bu fiyat farkı sigorta durumlarına göre değişebilir, ne yazık ki net bir rakam belirtmek mümkün değildir. En güncel haliyle adet geciktirici Primolut Fiyat şu şekildedir:

 • Primolut N 5 mg (30 Tablet) = 61,00 TL

Primolut Reçetesiz Fiyatı 2023

Az önce de bahsettiğimiz gibi ilaçların reçeteli ve reçetesiz fiyatları değişkenlik göstermektedir. Doktorlar tarafından reçeteli şekilde yazılan ilaçları bazı sigortalar karşılamaktadır. Belirli sigorta payları bulunmaktadır ve buna göre bir fiyat ortaya çıkmaktadır. Primolut Reçetesiz Fiyatı : 61,00 TL’dir. Reçeteli şekilde alacağınız vakit bu fiyatta değişkenlik olabilmektedir. Eczanelere gidip danışarak fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz ve primolut satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz Primolut Kullananlar Yorumları yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Primolut N Ne Kadar?

Fiyatların yükselişiyle Primolut N Ne Kadar? sorusu en çok sorulanlardan biridir. Yazımızda 2023 yılı içerisindeki fiyatlardan bahsettik. Geçmiş yıllara göre değerlendirme yaptığımızda, bu yıl çok artış göstermiştir. Mutlaka ki 2023 yılında da böyle bir artış yaşanacaktır. Geçmiş yılların fiyatlarıyla primolut hap fiyatı şu şekildedir:

 • 2020 yılı Primolut N Fiyat : 19.33 TL
 • 2021 yılı Primolut N Fiyat : 23.17 TL
 • 2022 yılı Primolut N Fiyat : 48,75 TL
 • 2023 yılı Primolut N Fiyat : 61,00 TL

Son olarak Primolut N Fiyat ile alakalı çeşitli soruları sizler için yanıtlayacağız.

Ayrıca Primolut Adet Geciktirici Fiyat yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Eğer isterseniz fiyatları kategorimizdeki diğer yazıları da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın