Neruda 600 Mg Kullananlar Yorumları

Neruda 600 Mg Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Son zamanlarda son derece merak edilen ilaçlar arasında yer alan Neruda, ile alakalı kullanıcı yorumları, yan etkileri, ne işe yaradığı gibi tüm detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Genellikle piyasada 300 mg ve 600 mg gibi çeşitleri bulunan Neruda, sinir ağrıları ve epilepsi problemlerine iyi gelmektedir. Yazımızda Neruda 300 Mg Kullanıcı Yorumlarına da yer vereceğiz.

Neruda 600 Mg Nedir?

Neruda, epilepsi tedavisinde kısmi nöbetlerin (konvülsiyonlar) kontrolüne yardımcı olmak için kullanılır. Özellikle Neruda epilepsiyi tedavi edemez ve nöbetleri kontrol etmeye devam ettiğiniz sürece çalışır.

Ayrıca yetişkinlerde zona sonrası oluşan ağrı olan postherpetik nevralji adı verilen bir durumu yönetmek için kullanılır. Neruda, sinir sistemindeki belirli durumlar için nöbetleri önlemek ve ağrıyı hafifletmek için beyinde çalışır. Küçük yaralanmalar veya artritin neden olduğu rutin ağrı için kullanılmaz. Bunun yanında bu ilaç bir antikonvülzandır.

Neruda sadece doktorunuzun reçetesi ile kullanılabilir. Bir ilaç belirli bir kullanım için pazarlama için onaylandıktan sonra, deneyimler ilacın diğer tıbbi problemler için de faydalı olduğunu gösterebilir.

Neruda 600 Mg Kullananlar Yorumları

Aşağıda ilaç ile alakalı çeşitli olumlu ve olumsuz yorumları listeleyeceğiz. Bunların yanında bir doktor veya uzman görüşü olmadan ilacı kullanmayınız.

“İlaç son derece etkili, başımın arkasından boynuma doğru ciddi bir ağrım vardı. Yaklaşık 2 aydır mücadele ediyordum iyi geldi.”

Kullanıcı Yorumu

“İlacın bir etkisi olduğunu düşünmüyorum, bana fayda sağlamadı. Doktora danışın.”

Kullanıcı Yorumu

Neruda İlaç Ne İşe Yarar

Vücuttaki sinir dokularındaki ağrı ve zedelenmeleri tedavi etmeye yarayan bu ilaç, yalnızca doktor reçetesi ile alınabilmektedir. Ayrıca Neryda, epilepsi tedavisinde de kullanılmaktadır. Fakat epilepsiyi tamamen geçirmez, kontrol altına almaya yarar.

Buna benzer olarak Trio Tedavi Paketi Kullananların Yorumları yazımıza da göz atabilirsiniz. 

Neruda 600 Mg Kullanıcı Yorumları

Neruda 600 Mg Kullanıcı Yorumları
Neruda 600 Mg Kullanıcı Yorumları

Sinir rahatsızlıklarını ve ağrıları gideren her ilaçta olduğu gibi bunun da belirli dozajları bulunmaktadır. Bu doz, kullanıcının rahatsızlıklarına, kilosuna veya boyuna göre değişmektedir. İşte Neruda 600 Mg Kullanıcı Yorumları:

“İlacın dozu fazla geldi, doktoruma tekrar başvuracağım.”

Kullanıcı Yorumu

“Gayet memnunum tam 12 gün oldu, bir sorun yok ve iyileşmeye başladım.”

Kullanıcı Yorumu

Neruda 300 Mg Kullanıcı Yorumları

Bir diğer doz miktarı olan 300 mg ise yine boy-kilo oranınız ve rahatsızlığınıza bağlı olarak verilmektedir. Bunun yanında doktorunuzun önerdiği biçimde kullanmanız en doğrusu olacaktır. Diğer adıyla Novo-Neruda, nöropatik ağrıyı gidermesiyle bilinmektedir. Ve Neruda 300 Mg Kullanıcı Yorumları ise şu şekildedir:

“600 mg ağır gelmişti, bu baya ideal kullanmaya devam edeceğim.”

Kullanıcı Yorumu

Novo-Neruda’yi doktorum kullan dedi, onun sayesinde ağrılarımdan kurtuldum.”

Kullanıcı Yorumu

Buna benzer olarak Zestat Kullananlarin Yorumlari yazımıza da göz atabilirsiniz. 

Neruda İlaç (300mg, 600mg) Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi Neruda’nın da çeşitli yan etkileri bulunmaktadır. Kullanıcılar üzerinden yapılan çeşitli testler veri geri bildirimler sayesinde şu yan etkilere rastlanmıştır:

  • Baş dönmesi
  • İshal
  • Ağız kuruluğu
  • Kabızlık
  • Dispepsi
  • İdrar yolu enfeksiyonu
  • Sırt ağrısı
  • Baş ağrısı
Neruda Hangi Hastalıklarda Kullanılmaktadır?

Birçok rahatsızlığa çözüm olan Neruda, çeşitli sinir doku zedelenmeleri ve ağrıları için kullanılmaktadır. Bu ağrılar esnasında hissedilen birtakım duyular, ateş, yakma hissi, ağrı, uyuşukluk, karıncalanma, kramp sayılmaktadır.

Neruda İlaç Bağımlılık Yapar mı?

Bu ilacın herhangi bir bağımlılık durumu bulunmamaktadır. Kullanıcıların da bu yönde bir şikayeti olmamıştır.

Neruda Günde Kaç Kez Kullanılmaktadır?

İlaç, gün içerisinde 2 ile 3 kullanım arası değişiklik göstermektedir. Doktorunuzun verdiği kullanım talimatına uymanız gerekmektedir. Her hastanın kullanım şekli farklı olabilmektedir.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz. 

Son olarak Neruda 600 Mg Kullananlar Yorumları Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ilaç hakkında yorumlarınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.  

3/5 - (1 Oy)

Yorum yapın