Neruda 600 Mg Kullananlar Yorumları

Neruda 600 Mg Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Son zamanlarda son derece merak edilen ilaçlar arasında yer alan Neruda, ile alakalı kullanıcı yorumları, yan etkileri, ne işe yaradığı gibi tüm detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Genellikle piyasada 300 mg ve 600 mg gibi çeşitleri bulunan Neruda, sinir ağrıları ve epilepsi problemlerine iyi gelmektedir. Yazımızda Neruda 300 Mg Kullanıcı Yorumlarına da yer vereceğiz. Ayrıca ilaç Kullananlar ile alakalı merak edilen diğer yazılarımıza da bağlantıdan göz atabilirsiniz.

Neruda 600 Mg Nedir?

Neruda, epilepsi tedavisinde kısmi nöbetlerin (konvülsiyonlar) kontrolüne yardımcı olmak için kullanılır. Özellikle Neruda epilepsiyi tedavi edemez ve nöbetleri kontrol etmeye devam ettiğiniz sürece çalışır.

Ayrıca yetişkinlerde zona sonrası oluşan ağrı olan postherpetik nevralji adı verilen bir durumu yönetmek için kullanılır. Neruda İlaç Yorumlar ile alakalı, sinir sistemindeki belirli durumlar için nöbetleri önlemek ve ağrıyı hafifletmek için beyinde çalışır. Küçük yaralanmalar veya artritin neden olduğu rutin ağrı için kullanılmaz. Bunun yanında bu ilaç bir antikonvülzandır.

Neruda sadece doktorunuzun reçetesi ile kullanılabilir. Bunun yanında Neruda 600 Mg Kullanıcı Yorumları ile alakalı da bir ilaç belirli bir kullanım için pazarlama için onaylandıktan sonra, deneyimler ilacın diğer tıbbi problemler için de faydalı olduğunu gösterebilir.

Neruda İlaç Yorumlar

Neruda İlaç YorumlarPin
Neruda İlaç Yorumlar

Son derece etkili olan ve epilepsi krizlerinde kullanılan bu ilaç ile alakalı olarak ülkemizde kullanan sayısından ötürü birçok yorum yapılmaktadır. Bunun yanında doktorlarımız da etkisini gördükleri için daha çok reçete etmektedirler. Aşağıda sizler için Neruda İlaç Yorumlar derledik inceleyebilirsiniz.

 • İlaç gerçekten güzel, doktoruma ve ilaca teşekkür ederim. Problemlerimden kurtuldum.
 • Aslında başlarda işe yarıyordu ama sonradan bir şey oldu. Doktora danışacağım, işe yaramıyor.

Buna benzer olarak Diprospan İğne Kullanıcı Yorumları yazımıza da göz atabilirsiniz. 

Neruda 600 Mg Kullananlar Yorumları

Aşağıda ilaç ile alakalı çeşitli olumlu ve olumsuz yorumları listeleyeceğiz. Bunların yanında bir doktor veya uzman görüşü olmadan ilacı kullanmayınız.

“İlaç son derece etkili, başımın arkasından boynuma doğru ciddi bir ağrım vardı. Yaklaşık 2 aydır mücadele ediyordum iyi geldi.”

Kullanıcı Yorumu

“İlacın bir etkisi olduğunu düşünmüyorum, bana fayda sağlamadı. Doktora danışın.”

Kullanıcı Yorumu

Neruda İlaç Ne İşe Yarar

Vücuttaki sinir dokularındaki ağrı ve zedelenmeleri tedavi etmeye yarayan bu ilaç, yalnızca doktor reçetesi ile alınabilmektedir. Neruda İlaç Yorumlar ile alakalı da ayrıca Neryda, epilepsi tedavisinde de kullanılmaktadır. Fakat epilepsiyi tamamen geçirmez, kontrol altına almaya yarar.

Buna benzer olarak Trio Tedavi Paketi Kullananların Yorumları yazımıza da göz atabilirsiniz. 

Neruda 600 Mg Kullanıcı Yorumları

Neruda 600 Mg Kullanıcı YorumlarıPin
Neruda 600 Mg Kullanıcı Yorumları

Sinir rahatsızlıklarını ve ağrıları gideren her ilaçta olduğu gibi bunun da belirli dozajları bulunmaktadır. Bu doz, kullanıcının rahatsızlıklarına, kilosuna veya boyuna göre değişmektedir. İşte Neruda 600 Mg Kullanıcı Yorumları:

“İlacın dozu fazla geldi, doktoruma tekrar başvuracağım.”

Kullanıcı Yorumu

“Gayet memnunum tam 12 gün oldu, bir sorun yok ve iyileşmeye başladım.”

Kullanıcı Yorumu

Neruda 300 Mg Kullanıcı Yorumları

Bir diğer doz miktarı olan 300 mg ise yine boy-kilo oranınız ve rahatsızlığınıza bağlı olarak verilmektedir. Bunun yanında doktorunuzun önerdiği biçimde kullanmanız en doğrusu olacaktır. Diğer adıyla Novo-Neruda, nöropatik ağrıyı gidermesiyle bilinmektedir. Ve Neruda 300 Mg Kullanıcı Yorumları ise şu şekildedir:

“600 mg ağır gelmişti, bu baya ideal kullanmaya devam edeceğim.”

Kullanıcı Yorumu

Novo-Neruda’yi doktorum kullan dedi, onun sayesinde ağrılarımdan kurtuldum.”

Kullanıcı Yorumu

Buna benzer olarak Zestat Kullananlarin Yorumlari yazımıza da göz atabilirsiniz. 

Neruda İlaç (300mg, 600mg) Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi Neruda’nın da çeşitli yan etkileri bulunmaktadır. Kullanıcılar üzerinden yapılan çeşitli testler veri geri bildirimler sayesinde şu yan etkilere rastlanmıştır:

 • Baş dönmesi
 • İshal
 • Ağız kuruluğu
 • Kabızlık
 • Dispepsi
 • İdrar yolu enfeksiyonu
 • Sırt ağrısı
 • Baş ağrısı
Neruda Hangi Hastalıklarda Kullanılmaktadır?

Birçok rahatsızlığa çözüm olan Neruda, çeşitli sinir doku zedelenmeleri ve ağrıları için kullanılmaktadır. Bu ağrılar esnasında hissedilen birtakım duyular, ateş, yakma hissi, ağrı, uyuşukluk, karıncalanma, kramp sayılmaktadır.

Neruda İlaç Bağımlılık Yapar mı?

Bu ilacın herhangi bir bağımlılık durumu bulunmamaktadır. Kullanıcıların da bu yönde bir şikayeti olmamıştır.

Neruda Günde Kaç Kez Kullanılmaktadır?

İlaç, gün içerisinde 2 ile 3 kullanım arası değişiklik göstermektedir. Doktorunuzun verdiği kullanım talimatına uymanız gerekmektedir. Her hastanın kullanım şekli farklı olabilmektedir.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz. 

Son olarak Neruda 600 Mg Kullananlar Yorumları Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ilaç hakkında yorumlarınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.  

4.2/5 - (4 Oy)
“Neruda 600 Mg Kullananlar Yorumları” üzerine 17 yorum
 1. Oldukça fazla işime yaradı, doktoruma teşekkür ederim. Neruda 600 Mg Kullananlar Yorumları da çok faydalı sağolun.

  Cevapla
 2. Merhabalar nerudayı endokrin Dr um rapor hazırladı verdi diyabetten dolayı ayaklarda sinir hasarı oluştu…300mg olarak verdi iyileştirici özelliği varmı cesaret edip henüz kullanmaya başlamadım….yorumlarınızı bekliyorum

  Cevapla
   • Aynısı bendede var bakalım ne olacak bende günde iki tane 3oo içiyorum yeni başladım bir hafta oldu

  • Bende şeker hastasiyim ayaklardaki problem için neruda 800 verdi ilk hafta yarim tablet bir hafta sonra 12 saatte bir tablet kullaniyorum ayaklardaki agrilarim azaldi çokta güzel uyuyorum bu ilaci alinca ancak bir seferinde gün boyu ilac icmeyince o gece kesinlikle uyuyamadim ilac almaya basladiginiz ilk hafta biraz sersemlik yapicektir sonra vucut alisiyor kullanin derim faydasi var

   Cevapla
  • Bende de sinir hasarı var yaklaşık 5 6 ay dur kullaniyorum neruda yi ilacı aldıktan 4 saat sonra falan bütün vücudum uyuşuyor adeta farklı bı uyku hali agrilarimi kramplarimi geçirdi

   Cevapla
 3. Bir hafta oldu günde , 2 tane neruda 300 kullaniyorum şimdilik bir fayda görmedim iki kutu verdi 100 adet belim ve sağ ayağım ağrıyor uyuşuyor batıyor sıcaklık var umarım faydasını görürüm sökede oturuyorum Murat eczanesinde var

  Cevapla
 4. Omuriligimde kist cikti kuyruk sokumumda oturup kalkmada zorlaniyordum doktorum kisti kucultmek icin bu ilaci verdi yeni basladim ama bakalm ne olacak

  Cevapla
Yorum yapın