Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Primolut Kullananlar Yorumları

Primolut Kullananlar Yorumları

Primolut Kullananlar Yorumları nasıl? diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde hem Primolut nedir? yan etkileri nelerdir? Gibi sorularınızın cevaplarını bulacaksınız hem de genel anlamda kullanıcı görüşlerinin nasıl olduğunu öğreneceksiniz. Bunun yanında diğer önemli ilaçlar için Kullananlar yorumları neler olduğunu ve bu tarz yazıların daha fazlasını görmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Primolut Nedir?

Primolut Nedir, Primolut Noretisteron içeriği kadınlık hormonu progesteronun bir şeklidir. Noretisteron, yumurtalıklardan bir yumurtanın (yumurtlama) salınmasını önleyerek çalışır. Primolut tb ayrıca rahim ağzının vajinaya açılmasında rahim salgılarında ve astarında değişikliklere neden olur.

Primolut N Ne İşe Yarar?

Çok merak edilen Primolut N Ne İşe Yarar? sorusunun cevabı şu şekildedir;

Önemli bir toplantıya veya önemli bir kişinin düğününe katılmanız gerekiyor ve adet görmemek istiyorsunuz. Bu aşamada bu ilaç size önerebileceğimiz bir ilaçtır. Primolut kullanımı bununla sınırlı değildir ve adetinizi ileri bir tarihe kaydırır. Adet döneminde hayat kurtarıcı olabilen bu ilacın adet döneminde şiddetli ağrılara neden olabileceği unutulmamalıdır. Adetinizi yavaşlatacak bir ilaç arıyorsanız bu ilacı kullanabilirsiniz ve kullanmadan önce kullanma talimatını, özellikle yan etkilerini dikkatlice okuyunuz.

Primolut Fiyat

Eczanelerde reçeteli olarak verilen Primolut Fiyatı 38.10TL‘dir. Bunun yanında ilacı satın alırken kullanılmamış ve açılmamış olduğundan emin olunuz. Kontrol etmeden lütfen satın almayın. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Magnezi Kalsine Kullananların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Primolut Yan Etkileri Yorumlar

Polivit Şurup yan etkileri yorumlar, içerisindeki yardımcı veya etken maddelere karşı duyarlı olan kişilerde görülmektedir. Bunlar şöyledir:

Primolut Yan Etkileri Yorumlar
Primolut Yan Etkileri Yorumlar
 • Kusma,
 • Bulantı,
 • Vajinal kanama,
 • Migren,
 • Lekelenme,
 • Baş ağrısı,
 • Göğüste ağrı ya da şişme,
 • Sinir sisteminde bozukluklar,
 • Göğüs, solunum ve mediyasten hastalıkları,
 • Kilo sorunu yaşama,
 • Aşırı duyarlı reaksiyonu gösterme,
 • Gözde bozukluklar,
 • Cilt dokusu bozuklukları

Primolut Kullananların Yorumları

İlk olarak Primolut kullananların yorumları, bu ilacı alıp almamak hususunda kararsızlık yaşamanıza yol açabilmektedir. Malum bunun yanında pek çok kişi hastalığını önce internetten araştırıp kendi kendine teşhis koymaya çalışır. Doktor bir ilaç verdiğinde ilk olarak yan etkilerine bakma ihtiyacı duyar.

Fakat yorumların tıbbi bir değer taşımadığını, bunun yanında sadece hastaların tecrübelerinden ibaret olduğunu unutmayın.

birkaç gün evvel tatile gideceğim için regl geciktirici amacıyla kullandığım bir ilaç. adet olmadan 3 gün önce başlanıp günde sabah öğle ve akşam olmak üzere günde 3 kere alınması gerektiğini öğrendim, öyle de yaptım. Daha hala regl olmadım.

Ezgi Hanım

Benim annem ve ablam tatile gidecekleri için kullanmışlardı. Ama adet düzensizliği ve diğer yan etkileri çok fazla yaşadılar.

Saniye Hanım

Primolut Hakkında Sık Sorulan Sorular

İnsanlar Primolut kullananlar yorumları ile genellikle şu sorulara cevap aramaktadırlar:

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Primolut Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın