Ana Sayfa » Fiyatları » Umman Telefon Fiyatları 2023 – Umman iPhone Fiyatı! – Güncel!

Umman Telefon Fiyatları 2023 – Umman iPhone Fiyatı! – Güncel!

Umman Telefon Fiyatları adlı yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Bildiğiniz üzere Umman Asya’da yer alan bir ülkedir. Aynı zamanda Arap ülkelerine turistik gezi ile gidecek olan kişiler Umman’a da uğramaktadırlar. Bununla birlikte Umman’da satılan telefon fiyatları ile de telefon ticaretini canlı tutmaktadırlar. Bir kişi turis olarak gittiği bir ülkede o ülkenin teknolojik ürün fiyatlarını araştırmaktadır. Bunlardan en önemlisi olan telefonlarda fiyatlar her ülkede değişmektedir. Bu nedenle Umman’da satılan telefon fiyatları da merak edilmektedir. Biz de bu konuda sizleri bilgilendiriyoruz. Aynı zamanda diğer Fiyatları kategorisindeki yazılarımıza da bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Umman’da Telefon Fiyatları 📲 

Ülkemizde yaşanan ekonomik nedenlerden ötürü artık çoğu ülkeden daha fazla ücretle telefon satışı yapılmaktadır. Bu nedenle ülkeden çıkan kişiler, gittikleri ülkedeki telefon fiyatlarını da araştırmaktadır. Bu nedenle biz de Umman’da telefon fiyatları hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Bildiğiniz üzere dünya üzerinde bilinen ve iddialı olarak satış yapan marka olarak Apple ve Samsung yer almaktadır. Turistlerin de ilk olarak araştırmasını yaptığı markalar bunlar oluyor. Biz de sizlere bu markaların Umman üzerindeki fiyatları hakkında bilgiler sunuyoruz.

Umman’da Teknoloji Fiyatı

Teknoloji hızlı bir şekilde gelişmektedir. Bu nedenle her yıl yeni model telefonlar üretiliyor. Üretilen yeni modeller sayesinde eskiyen telefon modellerinin fiyatları düşmektedir. Buna oranla yeni teknoloji sayesinde de son modellerin fiyatları bir önceki telefonlardan daha pahalı olarak karşımıza gelmektedir. Bu nedenle teknoloji gitgide gelişen fakat maliyet açısından da artış gösteren bir şeydir. Buna örnek olarak Apple markasının telefon modellerini gösterebiliriz.

Umman Apple Fiyatları

Apple, dünya üzerinde kendini kanıtlamış ve neredeyse her ülkede mağazası bulunan bir teknoloji şirketidir. Bu nedenle dünya üzerinde kullanımı çok fazla olan telefon modelleri mevcuttur. İnsanlar özellikle yeni model çıktığı zaman her ülkede ne kadar fiyata satıldığını merak etmektedirler. Bu nedenle öncelik olarak herkes kendi ülkesindeki fiyatın araştırmasını yaptıktan sonra diğer ülkeleri de merak edip araştırma yapmaktadır. Her ülkede Apple marka ürün satışı değişiklik göstermektedir. Biz de bu yazımızda Umman’a ziyaret edecek olan kişiler için Umman Apple Fiyatları araştırmasını sizler için paylaşıyoruz.

Ayrıca dilerseniz bu yazımıza benzer olan İsveç Telefon Fiyatları adlı yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Umman iPhone Fiyatları

Umman iPhone Fiyatları
Umman iPhone Fiyatları

Dünya genelinde büyük bir yüzde olarak iPhone kullanımı gerçekleşmektedir. Bu nedenle en ucuz iPhone ve en pahalı iPhone nerede merak ediliyor. Biz de bu bölümde Umman iPhone Fiyatları hakkında bilgiler sunuyoruz. Böylece Umman’a yapacağınız ziyaretlerde telefon fiyatlarına önceden ulaşabilirsiniz ve alıp almama konusunda kararınızı verebilirsiniz.

Umman iPhone 11 Fiyatı

Artık dünyanın her neresinde yaşarsanız yaşayın şunu söyleyebiliriz ki iPhone 11 en çok kullanılan iPhone modeli olarak bilinmektedir. Çünkü insanlar iPhone 11 modelinden sonra çok büyük bir farklılık ile karşılaşmadıkları için üst modelleri almayı tercih etmemişler. Biz de aşağıda Umman iPhone 11 Fiyatı listesini paylaşıyoruz.

 • iPhone 11 Fiyatı : 269,51 Umman Riyali
 • iPhone 11 Pro Fiyatı : 384,63 Umman Riyali
 • iPhone 11 Pro Max Fiyatı : 423,13 Umman Riyali

iPhone 12 Umman Fiyatı

iPhone 11 çıktıktan sonra beklentileri fazla olan bir model olarak karşımıza gelen iPhone 12 Umman’da kullanılan telefonlar arasında yer almaktadır. Son modeller arasında yer alan iPhone 14 ‘ü almak istemeyenler için iPhone 12 de bir tercih oluyor.

 • iPhone 12 Fiyatı: 231,01 Umman Riyali

Umman’da iPhone 13 Fiyatları

Son modelin çıkmasıyla birlikte insanlar son model yerine iPhone 13 almayı tercih ediyorlar. Çünkü bir üst modeli ile farklılık çok olmadığından dolayı insanlar daha az fiyata cihaz sahibi olmak istiyorlar. Bu yüzden Umman’da iPhone 13 Fiyatları aşağıdaki listede yer almaktadır.

iPhone 13 Mini Fiyatı231,01 Umman Riyali
iPhone 13 Fiyatı269,51 Umman Riyali

iPhone 14 Umman’da Ne Kadar?

Son model çıktığı gibi insanlar fiyat araştırmasına girmişlerdir. Bu nedenle her ülkede olduğu gibi iPhone 14 Umman’da Ne Kadar? sorusunun cevabı da aranmaktadır. Biz de sizler için yerel para biriminde iPhone 14 ne kadar aşağıda belirttik.

 1. iPhone 14 Fiyatı : 308,01 Umman Riyali
 2. iPhone 14 Plus Fiyatı : 346,51 Umman Riyali
 3. iPhone 14 Pro Max Fiyatı : 423,51 Umman Riyali

Umman Samsung Fiyatları

Rakipleri bakımından dünyada ilk ikiye girebilecek güçte olan Samsung markası da çok fazla kullanıma sahip bir telefon markasıdır. Bu nedenle insanlar Samsung almak için araştırma yapmaktadırlar. Biz de burada sizlere Umman Samsung Fiyatları hakkında bilgiler verdik.

 • Samsung Galaxy S22 Fiyatı: 235,560 Umman Riyalı
 • Samsung Galaxy Z Fold4 Fiyatı: 492,694 Umman Riyalı
 • Samsung Galaxy S22+ Fiyatı: 312,282 Umman Riyalı
 • Samsung Galaxy S22 Ultra Fiyatı: 371,213 Umman Riyalı

Ayrıca diğer Fiyatları kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Umman Telefon Fiyatları adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Aynı zamanda ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Takip etmeyi unutmayın.

4.5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın