Ana Sayfa » Rehber » Harry Potter 9 Filmi Devam Edecek Mi?

Harry Potter 9 Filmi Devam Edecek Mi?

Harry Potter 9 yazımız ile beraberiz. Harry Potter 9 filmi vizyona girecek mi? Hepimizin bildiği bu film serisi ilk çıktığından beri oldukça popüler bir hale geldi. Ve akıllarımızdan silinmeyecek şekilde başarılara el atmış bir fantezi filmidir. Efsane bir seri olan bu filmin ne zaman vizyona gireceği konusu merak uyandırıyor. İşte sizler için çıkış tarihi ve konu içeriği hakında bilgileri topladık.

Efsane bir kitap Harry Potter ve Felsefe Taşı 1997 yılında piyasaya çıkmıştır. En çok beğeni alan film serisine baktığımızda ise 1 ve 2 yıllık bir sürenin ardından yeni seriyi yayınladığını görmekteyiz.

Harry Potter 9 Ne Zaman Çıkacak?

Harry Potter 9 Ne Zaman Çıkacak?
Harry Potter 9 Ne Zaman Çıkacak?

Filmin ilk serisi olan Harry Potter Felsefe Taşı, 2002 yılında ABD – İngiltere ortak yapımı olarak piyasaya sürüldü. Filmin son serisi Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 ise, 2011’de İngiltere-ABD ortak yapımı olarak yeniden yayınlandı. 2002’den beri Daniel Radcliffe, harry potter olarak başrol oynamaktadır. Ayrıca, benzer bir yazımız olan Labirent 4 Ne Zaman Çıkacak? içeriğimize de bakabilirsiniz.

Harry Potter 9 Ne Zaman Çıkacak? sorusunun cevabına gelelim, Warner Media Başkanı Jason Kilar, Harry Potter Serisi en popüler serilerden birisidir. Rowling ile birlikte çalışabildiğimiz için çok mutluyuz ve bu seriyle ilgili daha pek çok eğlencenin ve potansiyelin olduğunu söyleyebilirim.” şeklinde bir yorum yaptı.

Bu açıklama ile beraber, Warner Bros’un Harry Potter evreniyle henüz işinin bitmediğinin bir göstergesi olduğunu düşünüyoruz. Zaten yan filmler ve yakın zamanca çıkacak olan video oyunu tarafında çalışmalar devam etmekte. Yine de Harry Potter hayranları, orijinal oyuncularının geri dönmesini bekliyor.

Ayrıca, tiyatro oyunu olarak da sergilenen The Cursed Child’ın film olarak çekilme durumu da söz konusu olmaktadır. Harry ve Draco’nun oğullarına odaklı bir hikâye ve bu hikâyede Harry, Hermonie ve Ron gibi karakterlerin yetişkin hallerini izlemek çok güzel olabilir.

Geçen günlerde yayınlanan bir haber ile birlikte HBO Max’a özel bir Harry Potter serisinin olabileceği sızdırılmıştı. Ancak şuan için resmi bir açıklama olmadı. Bu sızdırma ile beraber hayranlar için heyecan verici bir durum söz konusu oldu. Bu yeni projede Rupert Grint’in de bulunacağı söylentiler arasındadır.

Harry Potter 9 Filmi Devam Edecek Mi?

Peki Harry Potter 9 Filmi Devam Edecek Mi? Harry Potter severlerin yüreklere su serpecek kısa bir cevap vermek gerekirse; hayır, Dünyanın en popüler serilerinden biri olan Harry Potter efsanesi ve serinin sihirli dünyası henüz sona ermedi. Ayrıca, benzer bir yazımız olan Arabalar 4 Ne Zaman Çıkacak? içeriğimize de bakabilirsiniz.

Uzun süredir yeni bir Harry Potter filmi görmesek veya herhangi bir haber almasak da, serinin sihirli dünyası seyirciyle ve okuyucuyla buluşmaya devam ediyor. J. K. Rowling hala hikayeler yazmaya devam ediyor. John Tiffany ve J. K. Rowling’in birlikte kaleme aldıkları Harry Potter ve Lanetli Çocuk isimli tiyatro oyunu, 2016’dan beri Broadway’in muhteşem sahnelerinde seyirciyle buluşuyor.

Sosyal medyada Warner Bros’un yeni bir film üzerinde veya oyun için potansiyel bir üçleme için çalıştıklarına dair defalarca söylentiler dolaştı fakat Warner Bros. ve Rowling böyle bir planlarının olmadığını söylediler.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın