Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Sinegra Kullananlar Yorumlar

Sinegra Kullananlar Yorumlar

Sinegra kullananlar yorumlar kısmından bu ilacı daha önce deneyimlememiş olan bireylere ilaçla ilgili tüyolar verir. Daha önce bu ilacı kullanmış olan bireyler, ilaçtan adlıkları etkiler hakkında yorumlar yaparlar. Genel olarak bu şahane ilaca olan ilgi büyüktür. Bu ilacın kısa süre içerisinde gösterdiği etkiler herkesin dikkatini çekmektedir.

Erkek vücudunda boşalmadan sorumlu olan PDE-5 grubu için etki gösteren bu ilaç, birçok insan tarafından kullanılıyor. İlacın etkisi, boşalma sürecini ciddi anlamda azaltma üzerine kuruludur. Ereksiyonu büyük ölçüde uzatan ilaç, bu bakımdan büyük bir ilgi görüyor. Buna ek olarak sildenafil ditrar, penisin düz kasında yer alan kavernöz kan hücrelerini rahatlatmaya da yarar. Gelin bu ilacı daha yakından inceleyelim!

Sinegra Nedir?

Sinegra nedir ve ne için kullanılır sorusu ile karşılaşmaya devam ediyoruz. Film tablet şeklinde satılan bu ilaç, 100 mg’dir. Mavi renkli, kare şeklinde bulunması ile dikkat çeken Sinegra, tüm eczanelerde satılıyor. Penisteki kan damarlarının gevşemesini sağlayan bu ilaç, cinsel uyarı esnasında kanın penise akımını sağlamaya yaramaktadır.

Yalnızca cinsel yoldan uyarılmanız durumunda doğal yol ile sertleşme sağlayan Sinegra, çiftler tarafından beğenilen bir ilaç haline gelmiştir. Özellikle son dönemlerde büyük bir oranda tercih edilen bu ilaç, sertleşme sorunu olan, erken boşalan ve daha birçok cinsel problem yaşayan bireylerin şifası oluyor.

Buna benzer olarak funit kullananlar yorumları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Sinegra Kullananlar Yorumlar

Sinegra Kullananlar YorumlarPin
Sinegra Kullananlar Yorumlar

Cinsel uyarıcı olan ve ilişkiyi daha etkin hale getirmek için kullanılan bu ilaç ile alakalı daha önceden kullanmış olan kişilerin yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu veriler gizli olduğu için kişi isimlerini paylaşmayacağız. İşte Sinegra Kullananlar Yorumlar:

  • Önceden biraz problemlerim vardı. Ve eşimde bu konuda sıkıntılarımızı bu ilaç sayesinde çözdük şuan gayet iyi bir problem yok.
  • İlaç ilk kullandığım dönemde iyiydi ve etkiliydi. Şuan bağışıklık kazandım galiba bir etkisi yok.

Sinegra Nasıl Kullanılır?

Özellikle Sinegra nasıl kullanılır konusuna bir açıklık getirmek isteriz. Eczanelerin en çok satan ilaçlarından sinegranın nasıl kullanıldığı merak edilen konular arasında yer alır. Ayrıca Sinegra 100 mg etkisi ne kadar sürer, yan etkileri bulunur mu gibi soruların yanıtlarını da siz değerli okurlara açıklamak isteriz. ilacın etken maddesi sitrattır.

Dibazik kalsiyum anhidrat barındıran bu ilaç büyük oranda satılıyor. Ağız yolu ile alınan Sinegra, kullanma talimatına uygun bir biçimde kullanılmalıdır. İlacı kullanma sürecinde ne olur ne olmaz diye, ilacın kullanım talimatını atmamaya özen gösteriniz. Rahatsızlığınız dışında herhangi bir sorununuz olabilmektedir. Bu durumda hekiminize ya da eczacınıza danışmadan ilacı kullanmamaya özen gösteriniz.

Kişisel olarak size reçete edilen bu ilacı, bir başkasına vermemeye özen gösteriniz. İlacı kullandığınız zaman diliminde hekime ya da hastaneye gitmelisiniz. İlacı kullandığınızı mutlaka hekiminize bildirmeniz gerekir. İlaç talimatlarına bizzat uymanız gerekir. İlaç hakkında önerilen dozu aşmamaya dikkat ediniz.

Buna benzer olarak andazol kullananlar yorumları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Sinegra Kullanmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

Her eczanede bulunabilen bu ilacın kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Bu ilacı doğrudan alıp kafamıza göre kullanmamız doğru olmayacaktır. İlacı kullanmadan muhakkak doktorunuz ile iletişim kurmanız gerekir.

Sertleşme problemi, buna yol açacak olası nedenlerden biridir. Uygun tedavinin belirlenmesinde doktorunuzun büyük bir payı vardır. Cinsel aktivite, kalp ile alakalı problemler için ilaç sorun teşkil edebilmektedir. Bu sebepten dolayı sertleşme probleminize yönelik bir tedavi görmeden evvel hekiminizle görüşmelisiniz. Kalp damar sisteminizin sağlıklı olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Sinegra Yan Etkileri

Özellikle Sinegra yan etkileri bulunan bir ilaçtır. Her ilaç gibi bu ilacın da bazı yan etkileri bulunmaktadır. Neticede her insanın bünyesi aynı değildir. Bu ilacın yan etkileri genel anlamda geçici olması ile bilinmektedir. Tavsiye edilen dozda kullanıldığı sürece büyük oranda yan etkisi görülmemektedir. Sinegra Kullananlar Yorumlar da bunu destekler niteliktedir. Baş ağrısı ve yüz kızarması ilacın en büyük iki yan etkisi olarak karşımıza çıkar. Bunun dışında ilacın diğer yan etkilerine göz gezdirelim. İdrar yolu enfeksiyonu, hazımsızlık, sersemlik ve anormal görüş durumları örnek gösterilebilmektedir. İleri boyutta yan etkileri kusma ve göz hastalıkları ile açıklanır.

İlaçla alakalı çeşitli sorulara sizler için yanıt vereceğiz:

Sinegra etkisi kaç saat sürer?

Aldığınız doza göre değişiklik göstermektedir. 100 mg Sinegra, 3 ile 6 saat arasında etkisini sürdürmektedir. Kişiden kişiye göre bu etki farklılık göstermektedir.

Sinegra işe yarıyor mu?

Kimi insanlar olumlu yanıtlar verirken kimisi de olumsuz yanıtlar vermektedir. Ama etkisini gören insan sayısı daha fazladır. İşe yaradığı söylenebilmektedir.

Sağlık kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sinegra Kullananlar Yorumlar yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.2/5 - (25 Oy)
Yorum yapın