Ana Sayfa » Genel Kültür » Süleymancılar Neden Hacca Gitmez? – Tüm detaylar!

Süleymancılar Neden Hacca Gitmez? – Tüm detaylar!

Süleymancılar Neden Hacca Gitmez yazımız ile karşınızdayız. Bu yazımızda Süleymancıların hacca gidip gitmedikleri ile alakalı son derece merak edilen birtakım soruları yanıtlayacağız. Süleyman Hilmi Tunahan (K.S) Hacca gitti mi? gibi çeşitli sorular da yazımızın içerisinde olacak. Bunun gibi genel kültür alanındaki konuları kategorimizden öğrenebilirsiniz.

Süleymancılar Neden Hacca Gitmez?

Öncelikle Süleymancılar hacca gitmez şeklindeki söylemlerin yanlış ve asılsız olduğunu sizlere bildirmemiz gerekmektedir. Süleyman Hilmi Tunahan (K.S) Hacca gitmemiştir. Kendisinin hacca gittiği ile alakalı söylentiler ve rivayetler asılsızdır. Hac fiziksel olarak yapılan bir ibadet olduğundan dolayı manevi olarak gitmek de mümkün değildir. Bunun yanında halk arasında Süleymancılar Neden Hacca Gitmez? Veya Süleymancılar Hac ibadeti yapmıyor mu? Gibi söylemler de yanlış ve asılsızdır.

Ayrıca dilerseniz 40 Gün Teheccüd Namazı Kılmanın Fazileti yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Süleymancılar Neden İğne Kullanmaz?

Halk arasında bilinen en büyük yanlışlardan bir tanesi de iğne kullanmanın haram olduğu düşüncesidir. İğne kullanmak haram değildir. Sadece Süleymancılar başörtülerini farklı bir şekilde bağlamaktadırlar. Bu sebeple iğne kullanmazlar, gerek duymazlar. Ama bazı insanlar Süleymancılar Neden İğne Kullanmaz? Sorusunu haram zannettikleri için söylemektedirler. Bu tamamen asılsızdır.

Yolculuğumuza Devam Edin İlgilenebileceğiniz Diğer Benzer Konulara Göz Atın✨

Bu konu ile alakalı çok merak edilen soru ve cevapları iyice araştırdık ve aşağıda sizlere sunduk:

Süleymancılar Neden Hacca Gitmez? Yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

Genel kültür kategorimizdeki diğer yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

3.2/5 - (4 Oy)
“Süleymancılar Neden Hacca Gitmez? – Tüm detaylar!” üzerine bir yorum
  1. Suleymancilar bu gün kendi aralarinda birlik ve beraberlik içinde hareket etmiyorsa bunun nedeni nedir ümmet inancı bu tarikatlarin içinde İslam dinine olan inancı yansitiyormu aynı Allah’a aynı peyganbere aynı Kur’an’ı kerime aynı secdeye boyun baş egmesi gereken mislumanligi bu camialar cemiyetler ne kadar onliyorlar yahudilik ve hiristiyanliktali ruhban sınıfı bu dini yapilarda islamiyette varmı dinimizi ideoloji olarak kabul etmek misyonerlik faliyetlerini yapan ve deskekliyenlerin çıkarlarını fetö benzeri versiyonu olunması ne kadar islamiyette vardır varmidur li

    Cevapla
Yorum yapın