Ana Sayfa » Oyun » Lol Turuncu Öz Ne İşe Yarar? – Çok Önemli!

Lol Turuncu Öz Ne İşe Yarar? – Çok Önemli!

Lol Turuncu Öz Ne İşe Yarar yazımız ile karşınızdayız. Turuncu öz League of Legends oyununda çok önemlidir. Çünkü oyunun içerisinde her şampiyonun birçok kostümü bulunmaktadır. Fakat bu kostümlere ücretsiz bir şekilde sahip olamazsınız. Bunun için oyundaki şampiyonları ve şampiyon kostümlerini almak için mavi öz veya turuncu öz yardımıyla alabilirsiniz. Bunların yanında oyuna para yatırarak RP kullanarak satın alabilirsiniz.

Oyuncular turuncu öz ile neler alınacağını oldukça merak etmektedir. Bu yüzden bizde sizler için araştırdık ve mavi öz ile alamayıp turuncu öz ile alınması mümkün olan kostümleri derledik. Yazımız içerisinde sizlere turuncu öz ile neler yapılabildiğini hazırladık.

Turuncu Öz Ne İşe Yarar?

League of Legends’de oyun oynadıkça seviye atlarsınız. Bu sayede oyun size hediye kapsüller vermektedir. Kapsüllerin içerisinde şampiyon, simge veya ifade çıkar. Şampiyon çıkarsa bunu ayrıştırıp sadece mavi öz kazanabilirsiniz. Eğer isterseniz mağazadakinden daha uygun fiyata mavi öz karşılığında satın da alabilirsiniz. Fakat şampiyon kostümü ve ifade çıkarsa hoşunuza gitmeyeni ayrıştırıp turuncu öz kazanabilirsiniz.

Turuncu Öz Ne İşe Yarar? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz. Ayrıca turuncu öz ile ganimetlerinizde biriken kostümleri istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Bunun için belirli bir süre yoktur. Eğer kutudan hoşunuza giden ifadeler veya totemler çıktıysa onları da turuncu öz ile satın alabilir veya turuncu öz karşılığında bozdurabilirsiniz.

Turuncu Öz İle Ne Alınır?

Turuncu Öz İle Ne Alınır?
Turuncu Öz İle Ne Alınır?

Oyun içerisinde olan turuncu özelliği sayesinde oyun daha eğlenceli hale gelmiştir. Çünkü oyuncular turuncu öz kazanmak için daha çok oyun oynayıp şansa belki de istediği kostümü kutudan çıkartabilir. Fakat bu kadar kostüm varken bu biraz iyimser bir düşüncedir. Kutudan çıkan kostümleri ganimetlere girerek ayrıştırabilirsiniz. Veya 3 tanesini birleştirip 1 tane kalıcı kostüme elde edebilirsiniz. Turuncu öz ile ganimetinizde bulunan kostümleri, totemleri ve ifadeleri kalıcı olarak aktif edebilirsiniz. Böylece Turuncu Öz İle Ne Alınır? Sorusunu cevaplamış olduk.

Lol Turunca Öz Kasma

Lol Turunca Öz Kasmak için yapabileceğiniz en iyi şey oyunu çok oynayıp seviye atlamaktır. Böylece oyun her seviye atladığınızda size şampiyon kapsülü verir. Bunu açarak öz kazanabilirsiniz. Ayrıca anahtarınız varsa bunu kullanarak kutu da açabilirsiniz. Bu şekilde içerisinden kostüm, şampiyon, totem veya ifade çıkar. Bunlardan kostüm, totem ve ifadeyi bozdurup turuncu öz kazanabilirsiniz. Fakat bunun için 3 tane anahtar parçacığınız ve kutunuzun olması gerekmektedir.

Lol Turuncu Öz Nasıl Kullanılır?

Lol Turuncu Öz Nasıl Kullanılır? Diye merak ediyorsanız bunun için ganimetlerinizde ne kadar turuncu özün olduğuna bakmanız gerekir. Bununla birlikte ganimetlerinizde bulunan kostümlerden, totemlerden veya ifadelerden birini turuncu öz karşılığında açabilirsiniz. Bunun için ganimetlere girip açmak istediğiniz kostümün üzerine tıklayıp kullanabilirsiniz. Ayrıca risk 3 tane kostüm birleştirip 1 tane kostümde kazanabilirsiniz. Yeterli turuncu özünüz varsa kostümün değerine göre onu açabilirsiniz.

Lol Turuncu Öz Nasıl Kazanılır?

Lol’de turuncu öz kazanmak için ganimetinizde bulunan kostümleri ayrıştırıp öz kazanma şansı yakalamak mümkündür. Bunun yanında totem ve ifadeleri ayırarak da öz kazanılır. Kutu açtığınız zaman içinden çıkacak olan kostüme göre daha fazla turuncu öz kazanabilirsiniz. RP değerlerine göre turuncu öz kazanma şansınız daha fazladır. Fakat kutu açmak için öncelikle anahtarınızın da olması gerekmektedir. Böylece Lol Turuncu Öz Nasıl Kazanılır? Sorusunu cevaplamış olduk. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Lol Açılmıyor Problemi Çözümü yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Oyun kategorimizdeki yazılara ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Lol Turuncu Öz Ne İşe Yarar adlı yazımızın sonuna geldik. Yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

4.4/5 - (7 Oy)
Yorum yapın