Ana Sayfa » Fiyatları » Glenmorangie Fiyat 2023 – 10 Yıllık Fiyat

Glenmorangie Fiyat 2023 – 10 Yıllık Fiyat

Glenmorangie fiyat 2023 yılında da zamlı bir halde varlık göstermektedir. Yeni yılla beraber tüm viskilerde olduğu gibi Glenmorangie ürünlerinde de fiyat artışı söz konusu olmuştur. Ancak pek fazla bilinmeyen ve rağbet görmeyen bir viski türü olmasına rağmen kaliteli yapısıyla memnun etmektedir. Öte yandan diğer viski ürünlerine göre yüksek fiyatlara sahip olması da iyi bir alternatif olduğunu gösterecektir. Ayrıca başka viskilerin fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Glenmorangie Viski Fiyat 2023🥃

Glenmorangie Viski Fiyat
Glenmorangie Viski Fiyat

Öncelikle Glenmorangie tek malt viskisi, çiftçi William Matheson ve eşi Anne’nin hayallerinin peşinden gidip Glenmorangie Distillery’yi kurduğu 1843’ten beri Scottish Highlands’de üretiliyor. Alanında öncü sayılan Scottish Distillery, en lezzetli viskileri yaratmak için gelenek ve yeniliği bir araya getirmesiyle ünlendi. Bunu başarmak için, Glenmorangie tek malt viski, Tain halkı tarafından İskoçya’daki en uzun damıtıcıları kullanan benzersiz bir damıtma işlemiyle yaratılmıştır. Yalnızca en iyi meşe fıçılarda ustalıkla olgunlaştırılan, elde edilen tek malt, uzman zanaatkarlar ve kadınlardan oluşan bir ekip tarafından nesilden nesile aktarılan ustalığın kanıtıdır. Glenmorangie Viski Fiyat 2023 yılında 750 TL‘den başlamaktadır.

Glenmorangie Whisky Fiyat🟠

Dornoch Firth’in yanında bir dizi güzel kırmızı kumtaşı binada yer alan Glenmorangie içki fabrikası, Tain kasabası için yerel bira fabrikası olarak hayata başladı. 1843’te William Matheson burayı bir içki fabrikasına dönüştürdü ve 1887’de Maitland kardeşler ve Duncan Cameron’ın ortak sahibi olduğu Glenmorangie Distillery Co’ya satılıncaya kadar ailede kaldı. Glenmorangie Whisky Fiyat 70’lik 750 TL’dir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Savoy Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Glenmorangie Single Malt Fiyat

Glenmorangie 10 Yıllık, Skoç malt viskisi markası Glenmorangie’nin bir ürünüdür. Bununla birlikte Viski, 10 yıl boyunca sadece en yüksek kalitedeki beyaz muşmula fıçılarında maturasyon görmüştür ve orta karamelli, tatlı ve kremsi bir lezzet sunar. Ülkemizde Glenmorangie Single Malt Fiyatları 750 TL’den başlamaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Hennessy Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Glenmorangie 10 Yıllık Fiyat

Viski seven insanlar için Glenmorangie kesinlikle denenmesi gereken bir viskidir. Glenmorangie, Skoçlar tarafından üretilen bir malt viski markasıdır. Glenmorangie, yüksek kalitedeki beyaz muşmula fıçılarında maturasyon yapılarak üretilir ve orta karamelli, tatlı ve kremsi bir lezzet sunmaktadır. Bununla birlikte marka, birçok farklı yaş seviyelerinde ve stilte viski üretir ve dünya çapında popüler bir seçimdir. Çok fazla merak edilen Glenmorangie 10 Yıllık Fiyat 750 TL‘dir.

Glenmorangie 1 lt Fiyat

Glenmorangie 1 lt viski fiyatı, ülkeden ülkeye ve mağazadan mağaza farklılık gösterir. Ayrıca, Glenmorangie’nin farklı yaş seviyelerindeki viskilerinin fiyatları da farklılık gösterir. Genel olarak, Glenmorangie 1 lt viski fiyatı, ortalama olarak 1000 TL’den başlayabilir ve daha yüksek yaş seviyelerindeki viskiler için daha yüksek bir fiyat beklenebilir. Lütfen yerel bir perakende satıcısından en güncel fiyat bilgilerini alın.

Glenmorangie 12 Fiyat

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok fazla tüketilen Glenmorangie 12 fiyatı 1500 TL‘dir. Ayrıca internet üzerinden sipariş verebildiğiniz gibi tekellerden de alabilirsiniz.

Glenmorangie 18 Fiyat

Glenmorangie 18 Fiyat 2700 TL‘den başlamaktadır. Çünkü yıllar geçtikçe viskilerin fiyatı artmaktadır.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Aşağıdan diğer fiyatları kategorilerindeki yazıları da tıklayabilirsiniz.

Son olarak yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın