Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Kilo Aldırıcı Mama Eczane – Bebeklere Alınacaklar!

Kilo Aldırıcı Mama Eczane – Bebeklere Alınacaklar!

Kilo Aldırıcı Mama Eczane yazımız İle karşınızdayız. Başta bebekler olmak üzere çocuk ve yetişkinlerinde kilo almak için mama yedikleri bilinmektedir. Bebeklerin gelişiminin geride kaldığı düşünülerek bu tür takviye mamalarla kilo alması sağlanmaktadır. Bununla birlikte gündelik hayatlarında çok fazla yemek yemeyen zayıf insanlarda kilo almak için yetişkin kilo aldırıcı mama eczanede hangileridir? Diye araştırma yapmaktadır. Bunun için birçok büyükler için kilo aldıran mamalar vardır.

Eczanede Satılan Kilo Aldırıcı Mamalar

Eczanede Satılan Kilo Aldırıcı Mamalar
Eczanede Satılan Kilo Aldırıcı Mamalar

İnsanlar genellikle sağlıksız bir şekilde kilo almaktadır. Fakat sağlıklı bir şekilde kilo almak çok kolaydır. Sağlıklı yoldan kilo almak istiyorsanız içerisinde A, C, D vitaminleri ve balık yağı bulunan ilaçları, takviyeleri almanız gerekmektedir. Kişiler gündelik hayatlarında alınması gerekenden fazla kalori aldığında veya daha az enerji harcarsa kilo alma hızı da ona göre artar. Çocuğa kilo aldıran mamalar olarak en çok tüketilen Cici bebe’dir. Kilo aldıran mama yetişkin mamaları olarak birçok şey vardır. Bunun için sizlere Eczanede Satılan Kilo Aldırıcı Mamalardan bahsedeceğiz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Aktarlarda Satılan Kilo Aldırıcı Ürünler yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Yetişkinler İçin Kilo Aldıran Mamalar

Yetişkinler İçin Kilo Aldıran Mamalar bireylerin sağlıklı bir şekilde kilo alması için yardımcı takviyelerdir. Kalorisi yüksek olmasından dolayı bireye kilo aldıran bu mamaların içerisinde ne olduğuna da önem vermemiz gerekir. Çünkü ne kadar amacına uyup kilo aldırsa da içerisinde ilaç varsa kullanılmamalıdır. İlaçlar vücutta kilo aldırmaktan çok vücutta şişlik oluştururlar. Böylece bu sağlıklı bir şekilde kilo alma değildir. Yetişkinler için kilo aldıran mamalar şunlardır:

 • Muz
 • Süt
 • Üzüm
 • İncir
 • Yulaf
 • Fıstık Ezmesi
 • Cici bebe

Bunları gündelik hayatınızda tükettiğiniz zaman kilo rahatlıkla kilo alırsınız. Fakat bunları öğün olarak değil öğünlerden sonra yemeniz gerekmektedir. İsterseniz blender’ın içine süt, yulaf, cici bebe, bal, fıstık ezmesi ve muz atarak karıştırdıktan sonra tüketebilirsiniz. Böylece tadı hem daha lezzetli hem de kolay bir şekilde içebilirsiniz. Yetişkinler için mama olarak bunu önerebiliriz.

Kilo Aldıran Mama Büyükler İçin

Bazı insanlar her ne yaparsa yapsınlar kilo alamamaktadır. Eğer bir sağlık sorununuz yoksa veya aileniz de zayıf kişiler bulunmuyorsa almanız gereken kaloriden fazlasını alırsanız istediğiniz kiloyu alabilirsiniz. Bunun için Kilo Aldıran Mama Büyükler İçin en çok önerilen spor yaptıktan sonra kendilerine süt, yulaf ve cicibebeden oluşan karışım yapmaktır. Fakat bu karışımları öğün yerine değil de öğünlerden sonra tüketmeniz gerekmektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kilo Aldıran Sütlü Karışımlar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kilo Aldırıcı Mama Eczane Bebeklere

Bebekleriniz için yapacağınız mama tercihi aslında gerçekten önemlidir. Çünkü kullanım amacınız bebeğinizin bundan sonraki beslenme alışkanlıklarını doğrudan etkilemektedir. Bazı aileler bebeklere kilo aldırıcı mama için eczanelere veya marketlere gitmektedir. Kutu üzerindeki resimlere veya bilgilere göre mama seçmememiz gerekir. Bunun için bebekler için kesinlikle doktora danışmanız gerekmektedir. İşte kilo almak için mamalar şunlardır:

 • Aptamil 1
 • Bebelac Gold 1
 • Evolvia Nutripro
 • Humana 1
 • Hero Baby Sütlü Elmalı Tahıllı
 • Hipp
 • Bebivita

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz. 

Son olarak Kilo Aldırıcı Mama Eczane Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ilaç hakkında yorumlarınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.

4/5 - (5 Oy)
Yorum yapın