Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Dostinex Kullananlar Yorumları

Dostinex Kullananlar Yorumları

Dostinex Kullananlar Yorumları nasıl? diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde hem Dostinex nedir? yan etkileri nelerdir? Gibi sorularınızın cevaplarını bulacaksınız hem de genel anlamda kullanıcı görüşlerinin nasıl olduğunu öğreneceksiniz. Bunun yanında diğer önemli ilaçlar için Kullananlar yorumları neler olduğunu ve bu tarz yazıların daha fazlasını görmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Dostinex Nedir?

Dostinex Nedir? Bu ilaç, vücudunuzdaki yüksek prolaktin hormon düzeylerini tedavi etmek için kullanılır. Kadınlarda yüksek prolaktin seviyeleri, istenmeyen anne sütü ve adet gecikmesi gibi semptomlara neden olabilir ve hamile kalmada güçlük çekebilir. Erkeklerde yüksek prolaktin seviyeleri, büyümüş göğüsler ve azalmış cinsel yetenek/arzu gibi semptomlara neden olabilir. Kabergolin bir ergot ilacıdır ve hipofiz bezinden prolaktin salınımını bloke ederek çalışır.

Dostinex Ne İşe Yarar?

Çok merak edilen Dostinex Ne İşe Yarar? sorusunun cevabı şu şekildedir;

Dostinex, bebek doğduktan, ölü doğumdan, düşükten veya kürtajdan hemen sonra veya bebek emzirilmediğinde süt üretimini (emzirme) durdurmak için kullanılır. Emzirmeyi bırakmanız gerektiğinde de kullanılabilir.

Dostinex Fiyatı

Eczanelerde reçeteli olarak verilen Dostinex Fiyatı 116.84 TL‘dir. Bunun yanında ilacı satın alırken kullanılmamış ve açılmamış olduğundan emin olunuz. Kontrol etmeden lütfen satın almayın.

Eğer dilerseniz Qlairista Kullananlar Yorumları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Dostinex Yan Etkileri

Dostinex yan etkileri, içerisindeki yardımcı veya etken maddelere karşı duyarlı olan kişilerde görülmektedir. Bunlar şöyledir:

Dostinex Yan Etkileri
Dostinex Yan Etkileri
 • Kaşıntı,
 • Döküntü,
 • Hırıltılı veya hırıltısız nefes almada güçlük,
 • Dilde şişlik,
 • Vücutta şişlik, Bayılma hissi,
 • Anormal ve olağan dışı düşünceler,
 • Kalp kapağı ile ilgili bozukluklar,
 • Bulantı,
 • Kabızlık,
 • Bulanık görme,
 • Doğumdan sonra düşük kan basıncı,
 • Baş ağrısı,
 • Baş dönmesi

Dostinex Hakkında En Sık Sorulan Sorular

İnsanlar Dostinex kullananlar yorumları ile genellikle şu sorulara cevap aramaktadırlar:

Dostinex Kullananların Yorumları

Dostinex kullananların yorumları, bu ilacı alıp almamak hususunda kararsızlık yaşamanıza yol açabilmektedir. Malum bunun yanında pek çok kişi hastalığını önce internetten araştırıp kendi kendine teşhis koymaya çalışır. Doktor bir ilaç verdiğinde ilk olarak yan etkilerine bakma ihtiyacı duyar.

Fakat yorumların tıbbi bir değer taşımadığını, bunun yanında sadece hastaların tecrübelerinden ibaret olduğunu unutmayın.

İlaç çok ama çok güçlü bir ilaç ve bende çok fazla baş dönmesi ve ağrısı yapıyor. O yüzden bir hafta bile dayanamadım ve bırakmak zorunda kaldım.

Yasemin Hanım

İlacı içmeye başladıktan iki gün sonra baygınlık geçirip doktora gittim. Çok fena yaptı beni. Kişiden kişiye değişiyor tabi. Bunun yanında iştahsızlık, baş dönmesi gibi yan etkilerini de gördüm.

Fırat Bey

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Dostinex Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.7/5 - (6 Oy)
“Dostinex Kullananlar Yorumları” üzerine bir yorum
 1. Dostinex verdi doktor nasıl kullanılıyor hergün içiliyormu eczane sistemlerde sıkıntı vardı ilaç kulanımını yazamadı yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla
Yorum yapın