Ana Sayfa » Rehber » Maxipuan Nerede Kullanılır? – Maxipuan Geçen Yerler!

Maxipuan Nerede Kullanılır? – Maxipuan Geçen Yerler!

Maxipuan Nerede Kullanılır? ve Maxipuan Geçen Yerler yazımız ile sizlerleyiz.
Maxipuan, İş Bankası’nın sunduğu bir sadakat programıdır. İş Bankası müşterileri Maxipuanlarını biriktirerek, birçok farklı alışveriş ve harcamada avantaj elde edebilmektedirler. Bizler de bu yazımızda biriktirilen Maxipuanların nerelerde geçerli olduğunu sizlerle paylaşacağız. Ayrıca Rehber kategorimizdeki diğer yazılara bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Maxipuan Nerede Kullanılır?

İş Bankası’na ait olan Maximum kartla yapılan alışverişlerde Maxipuan kazanılmaktadır. Bu maxipuanlar biriktirilebileceği gibi çeşitli yerlerde kullanılabilmektedir. Peki Maxipuan Nerede Kullanılır? Akaryakıt, gıda, giyim, yeme içme, market ve özellikle e-ticaret sektörü olmak üzere birçok alanda maxipuanlar geçerlidir.

Maxipuan Nerelerde Geçerli?

Maxipuan Nerelerde Geçerli
Maxipuan Nerelerde Geçerli

Biriktirilen birçok Maxipuan Nerelerde Geçerli? sorusunun cevabı oldukça geniş bir yelpazede ele alınmaktadır. İnternet sitelerinde aranan koşul, alışveriş yapılacak sitenin İş Bankası Maximum anlaşmasının bulunması gerektiğidir. Güncel olarak İş Bankası’nın Maximum anlaşması birçok yerde bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

 • Petrol Ofisi
 • Defacto
 • Koton
 • Gratis
 • IKEA
 • Vestel
 • Teknosa
 • Migros
 • Carrefoursa

Maxipuan Geçen Yerler

Az önce de bahsettiğimiz gibi Maxipuan Geçen Yerler oldukça fazladır. Bankanın yapmış olduğu anlaşma gereği kullanım gerçekleştirilmektedir. Anlaşmalar bittiği taktirde liste de değişmektedir. Uzun yıllardır Bp, Petrol Ofisi gibi akaryakıt istasyonları, Migros gibi marketlerle Maximum anlaşması bulunmaktadır.

Ayrıca dilerseniz World Puan Kullanılan Siteler yazımızı bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Maxipuan Kullanılan Yerler

Maxipuan Kullanılan Yerler sıralaması yapmak oldukça zordur çünkü giyim, akaryakıt, market gibi sektörlerin birçoğunda maxipuan kullanmak mümkündür. BP, Shell gibi akaryakıt zincirlerinde, neredeyse tüm alışveriş merkezlerinde bulunan fastfood yemek zincirlerinde, büyük e-ticaret firmalarının internet sitelerinde Maxipuan kullanılmaktadır.

Maxipuan Kullanılan Siteler

Maxipuan Kullanılan Siteler oldukça fazladır. Günümüzde birçok internet sitesinin İş Bankası Maxipuan anlaşması bulunmaktadır. Başta Trendyol, N11, Hepsiburada, Biletix gibi büyük e-ticaret firmaları olmak üzere ayrıca Limango, Genpa, Gold gibi internet sitelerinde de Maxipuan kullanılmaktadır.

Maxipuan Online Alışveriş

Maxipuan Online Alışveriş sitelerinde de oldukça yaygın kullanılmaktadır. Günümüzde alışverişlerin internet ortamına taşındığını da düşündüğümüzde hesaplı ve aynı zamanda ekonomik bir alışveriş deneyimi yaşamak için maxipuan kullanımı mantıklı bir tercih olacaktır. Teknosa, Trendyol, Zara, Defacto, LC Waikiki, Deichmann gibi büyük alışveriş siteleri özellikle Maxipuan kullanımı için uygun koşullara sahiptir.

Maxipuan Geçen Marketler

Maxipuanın bir diğer kullanım alanı ise gıda sektöründedir. Peki Maxipuan Hangi Marketlerde Geçerli? Özellikle büyük gıda alışveriş zincirlerinde kullanılması kişiler için avantaj sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bazı semt marketlerinde de kullanılabilmektedir. İşte Maxipuan Geçen Marketler listesi şu şekildedir:

 • Migros
 • Carrefoursa
 • Bim
 • A101
 • Şok
 • File

Maxipuan Anlaşmalı Yerler

Maxipuan Anlaşmalı Yerler ve Maxipuan Üye İşyerleri, tüketiciye hesaplı alışveriş için imkan sunmaktadır. Özellikle Maximum üyesi olan kuruluşlardan yapılan alışverişlerde her 100 TL’lik alışverişe 1 TL değerinde maxipuan; Maximum üyesi olmayan kuruluşlardan Maximum kartla yapılacak alışverişlerde her 100 TL’lik alışverişe 1 kuruş maxipuan kazanılmaktadır. Bununla birlikte maximum üyesi olan kuruluşlardaki alışverişlerde biriken maxipuanlar tüketici için oldukça hesaplı bir birikim anlamına gelmektedir.

Son olarak Maxipuan Geçen Yerler ile alakalı çeşitli soruları sizler için yanıtlayacağız.

Ayrıca Maxipuan Nerede Kullanılır? yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Eğer isterseniz Rehber kategorimizdeki yazıları da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın