Ana Sayfa » Rehber » Postegro Neden Açılmıyor? – Postegro Kaldırıldı Mı?

Postegro Neden Açılmıyor? – Postegro Kaldırıldı Mı?

Postegro Neden Açılmıyor yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Profil hesabı kapalı yani gizli olan kişilere, Postegro uygulaması sayesinde hiç fark ettirmeden bakmanız mümkündür. Tabi her uygulamada olduğu gibi Postegro’da da zamanla bazı sorunlar oluşabilmektedir. Aynı zamanda diğer Rehber adlı yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! ?

Postegro Nedir?

Postegro, Instagram uygulamasında takip etmeden kişilerin profillerini görmenize olanak sağlayan bir uygulamadır. Iphone kullanıcıları için resmi bir uygulaması yoktur ancak Android telefon kullanıcıları için APK indirme seçeneği vardır. Postegro sayesinde kişilere takip isteği gönderme durumunda kalmadan profilinde paylaştığı fotoğrafları, videoları, takip ettiği kişileri ve takipçilerini görmeniz mümkündür.

Örneğin, tanımadığınız biri size takip istediği attı, kabul etmeden önce bu uygulama sayesinde onun profiline bakarak fikir edinebilir ve daha sonra isteği kabul edebilir ya da reddedebilirsiniz. Günlük olarak 50.000’nin üzerinde kullanıcısı ile Postegro uygulaması ile şunları yapabilirsiniz:

 • Gizli profillerdeki fotoğraf ve videoları görme
 • Gizli profillerdeki hikayeleri izleme
 • Birden fazla hesap ile kullanma
 • Detaylı bir şekilde arama yapma
 • Beğendiğiniz veya sıklıkla takip ettiğiniz hesapları favorilere ekleme
 • Hikayeleri indirme
 • Gönderileri kaydetme

Ayrıca Postegro Benzeri Uygulamalar hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Postegro Kaldırıldı Mı?

Postegro Kaldırıldı Mı?
Postegro Kaldırıldı Mı?

Son zamanlarda gündeme gelen konulardan biri de Postegro uygulamasının kaldırılıp kaldırılmadığı olmaktadır. Stalk yapan binlerce kişi tarafından araştırılan konuların başında gelmektedir. Aynı zamanda yeni gelen sürüm ile birçok hesap açılmamaya başlamıştır. Bunun ana sebebi ise 2. versiyona geçmiş olan bu uygulamaya henüz fazla kişinin giriş yapmamasıdır. Zamanla giriş yapan kişilerin sayısı arttıkça, uygulama daha net sonuçlar vermeye başlayacaktır.

Postegro uygulamasının ülkemizde yasaklanmasından dolayı artık sadece VPN ile giriş yapılabilmektedir. VPN kullanarak Postegro uygulamasından istediğiniz kişileri takip etmeye devam edebilirsiniz.

Web Postegro Kapandı Mı?

Ülkemizde yasaklanmasından dolayı VPN ile giriş yapılması normalleşmiştir. Aynı zamanda APK şeklinde cep telefonlarınıza indirebildiğiniz gibi yükleme işlemini yapmadan web versiyonunu da kullanabilirsiniz. Postegro Web’e giriş yapmak için şu adımları takip edin:

 1. Web Postegro sayfasını açın
 2. Direkt olarak giriş sayfasına yönlendirileceksiniz
 3. Instagram kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmanız istenmektedir.
 4. Gerekli bilgileri girdikten sonra giriş butonuna tıklayın
 5. Postegro Lili web yüzü karşınıza çıkıyor ve artık kullanmaya hazır

 Web Postegro kapanmadı fakat giriş yapmak için farklı adımlar denemeniz gerekmektedir. Ülkemizde yasal prosedürlere takılmış olan bu uygulamayı kullanmak için aynı zamanda VPN uygulamalarını da kullanmanız gerekmektedir.

Ayrıca diğer Rehber kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Postegro Neden Açılmıyor? adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın