Ana Sayfa » Rehber » Snap Streak Geri Getirme – Nasıl Yapılır?

Snap Streak Geri Getirme – Nasıl Yapılır?

Snap Streak Geri Getirme en çok aratılanlar arasındadır. Yıllardır sosyal medya uygulamaları arasında adını sıklıkla duyduğumuz ve bir çoğumuzun da severek kullandığı Snapchat uygulamasında bazı kullanıcıların çok snapleştiği, yani birbirlerine snap attıkları arkadaşları oldukça fazla olabiliyor. Bunun sonucunda da streak elde ediliyor. Bu sayede insanlar arkadaşlarıyla her gün iletişimde kalabiliyorlar.

Bunun yanında bazen bu streakler teknik veya kullanıcı kaynaklı sebepler dolayısıyla kaybolabiliyor. Peki Streak Geri Getirme nasıl oluyor? İşte sorunuzun cevabı.

Snapchatte Streak Ne Demek? 🔥

Peki Snapchatte Streak Ne Demek?, St Nedir Snapchat? Streak başlatabilmek için, siz ve başka bir snap kullanıcısının en az üç gün boyunca ve yaklaşık olarak 24 saat içinde sohbet etmeniz gerekir. Bunun sonucunda ise arkadaşınız ile sohbetinizin yanında bir alev 🔥 emojisi gözükür. Bu emojinin yanındaki sayı o kişiyle kaç gündür kesintisiz bir şekilde snapleştiğinizi (snapstreak) gösterir.

Snap Serisi Geri Getirme

Snap Serisi Geri Getirme
Snap Serisi Geri Getirme

Sıkça sorulan Snap Serisi Geri Getirme, Snap Ateş Geri Getirme nasıl yapılır? sorusuna bakalım. Snapchat, size Snap serinizi kaybedebileceğinize dair uyarı verip hatırlatır. Bu uyarıyı streak kaybetmek üzere olduğunuz kişinin alev işaretinin yanına bir kum saati emojisi (⌛) koyarak yapar. Ancak bazen bunu görmeyebilirsiniz veya elinizde olmayan sebeplerden dolayı serinizi kaybedebilirsiniz. Bu olay gerçekleştiğinde Snapstreak‘i sıfırdan oluşturmanız gerekmektedir. Ancak yine de streak sizin için bu denli önemliyse Snap Ateş Geri Getirmenin bir yolu var.

Ayrıca, benzer bir yazımız olan Snapchat Toplu Arkadaş Silme içeriğimize de bakabilirsiniz.

Snapchat Streak Geri Getirme

Peki Snapchat Streak Geri Getirme nasıl yapılır? İlk olarak yapmanız gereken Google’ye “Snapchat destek sayfası” yazmak ve ilk çıkan siteye tıklamak. Fakat bu bölüm Türkçe dil destekli değildir. Fakat bu yazımızda sizlere bu konuda yardımcı olacağız.

Siteye tıkladıktan sonra Snapstreaks ikonuna, daha sonra da sol kenar tarafta bulunan ‘I lost my snapstreak’ bölümüne tıklayın. Ekranı aşağıya doğru kaydırdığınız zaman şu şekilde bir görüntü ile karşılaşacaksınız;

Bu sayfada yer alan tüm soruların Türkçe karşılığı şu şekilde;

  • Username: Kullanıcı adı
  • Email: E-posta adresi
  • Mobile Number: Telefon numarası
  • Device: Telefonun markası ve modeli
  • Friend’s Username: Snap serisini geri getirmek istediğiniz kullanıcının/ arkadaşınızın kullanıcı adı
  • When did you start having this issue?: Bu sorunu ne zamandan itibaren yaşamaya başladınız?
  • How long was your Snapstreak before it expired?: Sorunu Snapstreak’in süresi dolmadan ne kadar önce yaşadınız. (Yalnızca rakam olacak şekilde tarihi girin.)
  • Did you see the ⌛️ icon?: ⌛️ simgesini gördünüz mü? (Yes ya da No cevaplarından birini seçin.)
  • What information should we know? = Burada Snapchat, başka hangi bilgileri bilmesi gerektiğini soruyor. Burada Snap serilerinizi kaybetme sebebinizi belirtebilirsiniz. Burada amaç, Snapchat’i gerçekten bu sorunu yaşadığınıza ikna etmektir. Keyfi bir talepte bulunmanız, isteğinize olumsuz bir yanıt almanıza neden olabilir.

Ayrıca, Snapchat Streak Geri Getirme ile alakalı sıkça sorulan soruları sizler için bir araya getirdik.

Snap Streak Geri Getirme yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımız sizlerle olacak. Takipte kalın.

Dilerseniz rehber kategorimizdeki son yazılara ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın