Ana Sayfa » Fiyatları » Endonezya Telefon Fiyatları 2023 – Endonezya’da Apple Fiyatı!

Endonezya Telefon Fiyatları 2023 – Endonezya’da Apple Fiyatı!

Endonezya Telefon Fiyatları adlı yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Bildiğiniz üzere dünya genelindeki bir çok yeni evli insan balayı seçimlerini Endonezya olarak kullanmaktadır. Bunun sebebi Endonezya gibi bir ülkenin turistik olarak gelişmiş olması ve aynı zamanda doğal yapısı sayesinde turist çekebilmesi oluyor. Durum böyle olunca insanlar hem tatile geldikleri ülkede teknolojik fiyatları da merak ediyorlar. Biz de sizlere bu yazımızda Endonezya’da cep telefon fiyatları hakkında bilgiler sunacağız. Aynı zamanda diğer Fiyatları kategorisindeki yazılarımıza da bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Endonezya Telefon Fiyatları📱

Günümüzde teknoloji son hızıyla ilerlemeye devam ediyor. Aynı zamanda markalar her sene yeni telefon modellerini tüm dünyaya tanıtıyorlar. Durum böyle olunca her sene telefon alımları oldukça fazla olabiliyor. İnsanlar gittikleri farklı ülkelerde kendi ülkelerine kıyasla telefon fiyatları ucuzsa, oradan almayı tercih ediyorlar. Aynı zamanda bu durum bizim ülkemiz için de geçerli bir yere sahiptir. Biz de Endonezya’ya bir şekilde gidecek olan kişiler için telefon fiyatlarını sizler ile paylaşıyoruz.

Endonezya’da Apple Fiyatı📞

Endonezya'da Apple Fiyatı
Endonezya’da Apple Fiyatı

Apple, dünya genelinde satışlarının fazla olması sebebi ile merak edilen telefon markalarından biridir. Bu durumda insanlar çoğunlukla iPhone fiyatlarının araştırmasını yapmaktadır. Biz de sizlere bu yazımızda detaylı olarak son dönemlerde popülerliğini koruyan iPhone modelleri hakkında fiyat bilgilendirmesi yapıyoruz.

Endonezya Apple Store

Gelişen diğer ülkelerde olduğu gibi Endonezya’da da özellikle turistik bölgelerde Apple Store bulmak mümkün olacaktır. İnsanlar tatillerini yaptıkları sırada turistik olarak bölgeyi gezerler. Bu durumda etrafta görmüş oldukları Apple store sayesinde herhangi bir Apple ürününe sahip olabilirler. Bunlardan bir tanesi de iPhone olmaktadır. Böylece kendi ülkelerinde pahalıya satılan iPhone modelini turist olarak gittikleri ülkede daha ucuza alma imkanı sağlar.

iPhone Endonezya Fiyatları

Son modellerdeki fiyatlandırma sayesinde Apple fiyat konusunda insanların dikkatini çekmektedir. Özellikle Endonezya gibi turistik bir ülkede iPhone fiyatları da merak edilenler arasında yer alır. Biz de aşağıdaki başlıklar ile beraber sizlere Endonezya’da iPhone fiyatlarına değindik.

Ayrıca dilerseniz bu yazımıza benzer olan Umman Telefon Fiyatları adlı yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

iPhone 11 Endonezya’da Kaç Para?

Özellikle son modeller arasında dünya genelinde çok fazla tercih edilen bir model olan iPhone 11 turistlerin de fiyat olarak göz bebeği konumundadır. Son modellerin çıkması ile birlikte bir düşük modelde fiyat düşmesini bekleyip almak isteyen çok fazla kişi vardır.

 • iPhone 11 Fiyatı: 10.830.335 Endonezya Rupisi
 • iPhone 11 Pro Fiyatı: 15.522.961 Endonezya Rupisi
 • iPhone 11 Pro Max Fiyatı: 17.092.350 Endonezya Rupisi

Endonezya’da iPhone 12 Kaç Para?

Fiyat olarak ortalama olarak görülen modellerden bir tanesi de iPhone 12 olmaktadır. İnsanlar üst modellere ulaşamadıkları için iPhone 12 modellerini de tercih edebilmektedir.

 1. iPhone 12 Fiyatı: 9.323.100 Endonezya Rupisi

iPhone 13 Endonezya Fiyatları

Özellikle iPhone 14’ün çıkması ile beraber daha çok tercih edilen bir modeldir. Dünya genelinde 14 ile arasında pek fark olmadığı söylense de teknik özellik olarak farklılıklar bulunmaktadır.

iPhone 13 Mini Fiyatı9.323.100 Endonezya Rupisi
iPhone 13 Fiyatı10.876.950 Endonezya Rupisi

iPhone 14 Endonezya Fiyatı

Son çıkardığı model ile teknolojinin en son sınırlarını test eden Apple, kullanıcılarına özellikle kamera açısından büyük bir destek sağlamıştır.

 1. iPhone 14 Fiyatı : 12.430.800 Endonezya Rupisi
 2. iPhone 14 Plus Fiyatı : 13.984.650 Endonezya Rupisi
 3. iPhone 14 Pro Fiyatı : 15.522.961 Endonezya Rupisi
 4. iPhone 14 Pro Max Fiyatı : 17.076.811 Endonezya Rupisi

Endonezya Samsung Fiyatları

Özellikle Apple’ın en büyük rakibi olarak görülen Samsung, turistlerin bir diğer telefon marka odağı olmaktadır. Bu nedenle insanlar Samsung telefon markalarının fiyatlarını da merak etmektedir.

 • Samsung Galaxy S22 Fiyatı: 12.415.261 Endonezya Rupisi
 • Samsung Galaxy Z Fold4 Fiyatı: 27.953.761 Endonezya Rupisi
 • Samsung Galaxy S22+ Fiyatı: 15.522.961 Endonezya Rupisi
 • Samsung Galaxy S22 Ultra Fiyatı: 18.630.661 Endonezya Rupisi

Ayrıca diğer Fiyatları kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Endonezya Telefon Fiyatları adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Aynı zamanda ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Takip etmeyi unutmayın.

5/5 - (1 Oy)
“Endonezya Telefon Fiyatları 2023 – Endonezya’da Apple Fiyatı!” üzerine bir yorum
Yorum yapın