Ana Sayfa » Fiyatları » Lübnan Telefon Fiyatları 2023 – Lübnan iPhone Fiyatı – Güncel!

Lübnan Telefon Fiyatları 2023 – Lübnan iPhone Fiyatı – Güncel!

Lübnan Telefon Fiyatları adlı yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Özellikle ülkemize yakın olması ile de bilinmektedir. İnsanlar yaz aylarında güzel vakit geçirmek için sahil ülkelerine tatile gitmek isterler. Bu gezilip görülecek ülkelerden bir tanesi de Lübnan’dır. Lübnan, yaz ayları için vazgeçilmez tatil yerlerinden bir tanesi olarak bilinir. Ünlü plajları ile tüm dünyaya kendini göstermiştir. Turistin çok gelmesi ile beraber de turistler ülke içerisindeki teknolojik fiyatları merak etmektedir. Biz de bu yazımızda telefon fiyatları hakkında bilgiler sunacağız. Aynı zamanda diğer Fiyatları kategorisindeki yazılarımıza da bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Lübnan Elektronik Eşya Fiyatları🔌

Ülke üzerinde teknoloji fiyatları merak edilmektedir. Özellikle internet üzerinden ticaret de dönmektedir. Bu yüzden insanlar Lübnan alışveriş siteleri araştırması da yapmaktadırlar. Elektronik eşya fiyatlarını en iyi ve en ucuzunu araştırarak bulabilirsiniz. Biz de sizlere elektronik olarak telefon fiyatları hakkında bilgiler sunuyoruz. Aşağıda dünya genelinde çokça kullanılan Apple ve Samsung telefon fiyatları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Lübnan Telefon Fiyatları📲

Telefon artık günümüzde neredeyse her insanda olan bir teknoloji alettir. Bu nedenle insanlar gelişen teknoloji sayesinde sürekli telefonlarını yenilemektedir. Biz de en yeni modellerin olduğu bir liste ile sizlere bilgi sunacağız. Özellikle turistlerin gelip kendi ülkelerinde satılan telefon fiyatlarından daha ucuz bir telefon almak istedikleri bir fiyatlandırma listesi ile karşılaşabiliyoruz.

Lübnan’da iPhone Fiyatı

Apple, özellikle turistik bölgelerde çok daha fazla araştırılmaktadır. Çünkü insanlar her ülkede iPhone fiyatlarının ne kadar olduğunu merak etmektedir. Bu yüzden her ülkede iPhone fiyatları farklıdır. Bu farklılık sayesinde insanlar tatile veya farklı bir sebep ile kendi ülkeleri dışına çıktıkları zaman telefon modellerini araştırmaktadırlar.

Ayrıca dilerseniz bu yazımıza benzer olan Cezayir Telefon Fiyatları adlı yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Lübnan iPhone 11 Fiyatları

Lübnan iPhone 11 Fiyatları
Lübnan iPhone 11 Fiyatları

Tüm dünya genelinde özellikle yerel insanların kullanmış olduğu modeller arasında iPhone 11 yer almaktadır. Hem de fiyat uygunluğundan dolayı tercih edilen bir model olarak bilinmektedir ve hala kullanılmaktadır.

 • iPhone 11 Fiyatı: 1.056.397 Lübnan Lirası
 • iPhone 11 Pro Fiyatı: 1.509.786 Lübnan Lirası
 • iPhone 11 Pro Max Fiyatı: 1.660.916 Lübnan Lirası

Lübnan’da iPhone 12 Fiyatı

Marka iPhone 11’den sonra fiyat uygunluğu ve teknolojiye olan ayak uydurması sebebiyle iPhone 12 modeli de çok fazla tercih edilenler arasında yer almaktadır.

 • iPhone 12 Fiyatı: 906.778 Lübnan Lirası

iPhone 13 Lübnan’da Kaç Para?

Özellikle ilk çıktığı zamanlar getirdiği özellikler sayesinde büyük ilgi odağı olan iPhone 13 modeli tüm dünyada oldukça kullanılan bir modeldir.

iPhone 13 Mini Fiyatı906.778 Lübnan Lirası
iPhone 13 Fiyatı1.057.908 Lübnan Lirası

iPhone 14 Lübnan Fiyatı

İlk çıktığı dönemde iPhone 13 ile arasındaki farklar ile tartışma yaratan model, fiyatına değecek mi tartışmasına yol açmıştı. Fakat bu dedikodular kısa sürerek dünya genelinde çok fazla iPhone 14 satışı olduğu tekrar görüldü.

 1. iPhone 14 Fiyatı : 1.209.038 Lübnan Lirası
 2. iPhone 14 Plus Fiyatı : 1.360.168 Lübnan Lirası
 3. iPhone 14 Pro Fiyatı : 1.511.297 Lübnan Lirası
 4. iPhone 14 Pro Max Fiyatı : 1.662.427 Lübnan Lirası

Lübnan’da Samsung Fiyatları

Dünya devlerinden birisi olan Samsung her ülkede mağazası bulunan bir teknoloji markasıdır. En az Apple kadar merak edilen bir marka olan Samsung, telefon satışları ile de dünya genelinde kendini kanıtlamıştır. Bu nedenle insanlar telefon alırken Samsung model fiyatlarını da merak etmektedirler.

 • Samsung Galaxy S22 Fiyatı: 1.209.038 Lübnan Lirası
 • Samsung Galaxy Z Fold4 Fiyatı: 2.720.336 Lübnan Lirası
 • Samsung Galaxy S22+ Fiyatı: 1.511.297 Lübnan Lirası
 • Samsung Galaxy S22 Ultra Fiyatı: 1.813.557 Lübnan Lirası

Ayrıca diğer Fiyatları kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Lübnan Telefon Fiyatları adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Aynı zamanda ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Takip etmeyi unutmayın.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın