Ana Sayfa » Rehber » Snapchat Kısayol Oluşturma – Kolay Çözüm!

Snapchat Kısayol Oluşturma – Kolay Çözüm!

Snapchat Kısayol Oluşturma 2024 yazımız ile karşınızdayız. Yıllardır sosyal medya uygulamaları arasında adını sıklıkla duyduğumuz ve bir çoğumuzun da severek kullandığı Snapchat uygulamasında bazı kullanıcıların çok snapleştiği, yani birbirlerine snap attıkları arkadaşları oldukça fazla olabiliyor. Gerek bu yüzden gerekse yalnızca belirli kişilere snap atmak istediklerinde zorlanabiliyorlar.

Bizler de bu yazımızda bu sorunun en kolay çözümü olarak Snapchat’te kısayol nasıl oluşturulur? sorusuna bazı cevaplar bulduk.

Snapchat Kısayol Nedir?

Günümüzde teknolojinin de yaygınlaşmasıyla sosyal medya uygulamalarının da kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Bu uygulamalardan birisi de Snapchat’tir. Snapchat, kullanıcılarına arkadaşlarına fotoğraf veya mesaj yoluyla iletişime geçebileceklerini vadeden bir sosyal medya uygulamasıdır. Haliyle bu kadar yaygın kullanılan bir uygulamayla ilgili sorular da oldukça fazla aratılanlar arasındadır.

Bu soruların başında gelenler arasında da Snapchat Kısayol Nedir? sorusu vardır. Snapchat kısayol, snap göndermek istediğiniz arkadaşlarınızı tek tek seçmek yerine tek seferde hepsini veya belirli bir kısmını seçebileceğiniz kolay yollu bir çözümdür.

Snapchat Toplu Snap Atma

Eğer siz de arkadaşlarınızı tek tek seçip snap atmaktan yorulduysanız ve tek tuşla toplu bir şekilde snap atmak istiyorsanız işte karşınızda Snapchat Toplu Snap Atma adımları;

Snapchat Toplu Snap Atma
Snapchat Toplu Snap Atma

1. Kısayol Oluşturun

  • İlk olarak hesabınıza giriş yapın.
  • Telefonunuzdan anlık olarak bir fotoğraf çekin veya galerinizden (film rulonuzdan) bir fotoğraf seçin.
  • Daha sonra kişiler kısmına ulaşmak için mavi renkte olan ‘gönder’ butonuna tıklayın.
  • Yeni kısayol oluştur diye bir seçeneğin oluştuğunu göreceksiniz. Bu butona da tıklayın.

2. Kısayolunuz İçin Emoji Seçin

  • Snapchat uygulamasındaki kısayolunuz için seçeceğiniz emoji, grubunuzu ya da bütün kişilerinizi temsil edecektir.
  • Ekranın üst kısmında bulunan ‘Emoji seç’ butonuna tıklayın ve dilediğiniz emojiyi seçin.

3. Arkadaş Seçimi Yapın

  • Seçtiğiniz emojinin altında Snapchetinizde bulunan bütün arkadaşlarınızın isimlerini göreceksiniz. Kısayolunuza eklemek istediğiniz arkadaşlarınızı seçin.
  • Arkadaş seçiminizi yaptıktan sonra alt kısımda bulunan ‘Kısayol Oluştur’ butonuna tıklayın.

Kısayol Kullanarak Snap Gönderme

Snapchat, ister ailenizle ister arkadaşlarınızla video, fotoğraf veya yazılı bir şekilde iletişime geçmek için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Bu yazımızda sizlere akıllarda soru işareti olan Kısayol Kullanarak Snap Gönderme sorusu cevapladık.

Snapchat’de Bir Kısayolda En fazla Kaç Kişi Olabilir?

Bu konuda uygulamanın resmi bir açıklaması bulunmasa da çeşitli kaynaklarda 200 kişiye kadar seçim yapabileceğiniz bilgisi mevcut.

Snap Nasıl Atılır?

Anlık bir fotoğraf çektikten veya film rulonuzdan bir fotoğraf seçtikten sonra sağ alt köşede bulunan sarı renkteki ‘gönder butonuna tıklayın. Ardından göndermek istediğiniz arkadaşlarınızı seçin ve gene sağ altta bulunan ok işaretine tıklayın.

Snapchat Üyeliği Ücretli mi?

Snapchat, kullanıcılarına Hem İOS hem de Android üzerinden ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

En çok merak edilen Snapchat ‘Streak’ Ne Demek?

Streak, iki kullanıcının birbirlerine 24 saati geçmeyecek şekilde (her gün) ‘Snap’ atmalarıdır. Bir kullanıcıyla ne kadar gün kesmeden snapleşirseniz o kadar sayıda streak’ınız olur.

Snapchat Kısayol Oluşturma 2024 yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Aşağıdan rehber kategorisindeki diğer yazılara göz atabilirsiniz.  

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfaya ulaşabilirsiniz.  

5/5 - (1 Oy)
“Snapchat Kısayol Oluşturma – Kolay Çözüm!” üzerine bir yorum
Yorum yapın