Acnemix Kullananlar

Acnemix Kullananlar yazımız ile karşınızdayız. Hemen hemen herkesin sivilce sorunları yüzünden ilaç kullandığı bilinmektedir. Bu ilaç sadece sivilce için değil siyah nokta, sivilce izleri içinde yardımcı olmaktadır. Kim yüzünün temiz ve pürüzsüz olmasını istemez ki! Yazımız içerisinde bu ilacın ne olduğundan, ne işe yaradığından, nasıl kullanıldığından vs. bahsedeceğiz.

Acnemix Nedir?

Acnemix, içerisinde benzoil peroksit ve eritromisin adlı etken maddeleri barındıran, cilt üzerinde uygulanması için hazırlanan bir ilaçtır. Sivilce sorunu yaşayan kişilerin kullandığı başarılı bir üründür. Bu jel tüm cilt tiplerinde uygulanabilmektedir. Bu kremi kullandıktan sonra cildiniz daha temiz olacak ve dokunulduğunda daha yumuşak hissedilecektir.

Acnemix Ne İşe Yarar?

Acnemix krem genel olarak sivilcelerin, siyah noktaların ve sivilce izlerinin giderilmesinde kullanılır. İçerisinde siyah noktaları derinden temizleyen ve tıkayan özel bir kombinasyon vardır. Cilt üzerindeki yağ ve kirin temizlenmesini ve cilt üzerindeki bakterilerin çoğalmasını önlemektedir. Bunun yanında cildi kurutarak yağdan arındırılmasını da sağlamaktadır. Akne sorunları içinde çok başarılı bir ilaçtır.

Bu içeriğimize benzer olan Kuranda Göz Seyirmesi Ne Demektir? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Acnemix Nasıl Kullanılır?

Bu jeli kullanırken lütfen doktorunuzun size söylediği şekilde kullanın. Eksik veya fazla kullanmanız sizin cildinizi oldukça etkileyecektir. Jelin kullanım şekli cilt üzerinedir. İlacı kullanmadan önce sivilceli bölgeyi önce yıkamanız gerekmektedir. Cildinizi yıkayıp kuruttuktan sonra parmak uçlarınızla jeli sürün. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kullanılmaktadır. Bu işlemi bitirdikten sonra ellerinizi mutlaka yıkamalısınız.

Acnemix Yan Etkileri

Acnemix jel kullanan kişilerde yan etkiler oldukça az görülmektedir. Bu yan etkilerin görülme durumu ne kadar seyrek olsa da bazı insanların alerjisi olmasından dolayı bu ilaçta yan etki görülmektedir. Bu yan etkiler şunlardır;

  • Ciltte hafif kaşıntı
  • Yüzde şişlik
  • Uygulanan bölgede kuruluk
  • Ciltte ufak kabarcıkların oluşumu
Acnemix Kullananlar
Acnemix Kullananlar

Acnemix Jel Fiyat

Eczanelerde satılan bu jeli reçetesiz olarak da alabilirsiniz. Bu fiyat zamlardan dolayı sık sık değişiklik gösterebilmektedir. Acnemix Jel’in fiyatı 90 TL‘dir. İlacı almadan önce açılmamış olduğundan emin olun.

Acnemix Ne Kadar Sürede İşe Yarar?

Acnemix jeli sürdükten hemen sonra etkisini göstermesini beklemeyin. Ortalama olarak etkisi 1 ay içinde görülmeye başlanmaktadır. Tam etkisini göstermesi için ise 3 ay geçmesi gerekmektedir. Bu etki süresi ciltten cilde fark ettiği için farklılık gösterebilir.

Acnemix Jel Kullananlar Memnun Mu?

Acnemix jel kullananlar çoğunlukla memnun kalmışlardır. Sivilce, siyah leke ve sivilce izlerinin geçmesini isteyen kullanıcılar bu ilacın diğer ilaçlara nazaran daha etkili olduğunu söylemektedirler.

Bu içeriğimize benzer olan Galvus Kullananların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Acnemix Yüzde Ne Kadar Kalmalı?

Acnemix jel günde sabah ve akşam olmak üzere 2 kere kullanılmalıdır. Jeli yüzünüzde en az 2 saat kalmalıdır, daha fazla kalmasında bir sorun yoktur. Etkisini en az 2 saatte gösterebilmektedir.

Acnemix Jel Kullananlar

Bu jeli kullanan hemen hemen herkes bu ilaçtan memnun kalmıştır. Acnemix jel’den memnun kalan kullanıcıların görüşleri;

Acnemix jeli sivilcelerim için kullandım ve çok memnun kaldım. 1 hafta içerisinde sivilcelerim büyük oranda azaldı ve 3 haftanın ardından tamamen yok oldular.

Meriç Bey

Bu zamana kadar kullandığım sivilce kremlerinden en iyisinin hangisi olduğunu sorsalar, hiç şüphesiz Acnemix jel cevabını verirdim.

Gizem Hanım

Merhaba, yaklaşık olarak 2 aydır kullanıyorum ve siyah noktalarımda dahil olmak üzere sivilcelerimi temizlemeye başladı.

Kader Hanım

Yüzüme sürdükten sonra 2 saat bekliyorum, daha sonra yüzümü yıkıyorum. Bunu 1 ay boyunca yaptım ve sonunda etki etmeye başladı.

Zeynep Hanım

Acnemix Kullananlar yazımızın sonuna geldik. Bu tarz Kullananlar ile alakalı yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

Sağlık ve ilaç kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya gitmek için bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın