Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Afyon Mavi Hastane Randevu Alma ? AFSÜ Randevu Nasıl Alınır?

Afyon Mavi Hastane Randevu Alma ? AFSÜ Randevu Nasıl Alınır?

Afyon Mavi Hastane Randevu Alma, Afyon Mavi Hastane, yani AFSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde randevu almak için iki seçeneğiniz bulunmaktadır:

 1. Online Randevu: Hastanenin kurumsal web adresinde online randevu bağlantısı mevcuttur. Bu bağlantıyı kullanarak internetten randevu oluşturabilirsiniz. Ayrıca, Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden de online randevu alabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir:
  • Online Randevu Al” butonuna tıklayın.
  • E-devlet hesabınızla veya yeni üyelik oluşturarak sisteme giriş yapın.
  • İl, ilçe, klinik/bölüm ve hastane seçimi yaptıktan sonra “Randevu Ara” butonuna basın.
  • Listelenen hekim ve tarih seçeneklerinden size uygun olanı seçin.
  • İlgili hekimin uygun saat seçeneklerinden birini seçerek randevu işlemini tamamlayın.
 2. Telefonla Randevu: Hastane, telefonla randevu hizmeti de vermektedir. Randevu almak için 0 (272) 606 02 72 numaralı telefondan çağrı merkezine bağlanabilir ve TC kimlik numaranızla randevunuzu oluşturabilirsiniz.

AFSÜ Randevu Nasıl Alınır?

AFSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde randevu almak için iki seçeneğiniz bulunmaktadır:

 1. Online Randevu: Hastanenin kurumsal web adresinde online randevu bağlantısı mevcuttur. Bu bağlantıyı kullanarak internetten randevu oluşturabilirsiniz. Ayrıca, Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden de online randevu alabilirsiniz.
 2. Telefonla Randevu: Hastane, telefonla randevu hizmeti de vermektedir. Randevu almak için 0 (272) 606 02 72 numaralı telefondan çağrı merkezine bağlanabilir ve TC kimlik numaranızla randevunuzu oluşturabilirsiniz.

DHF.afsu.edu.tr Online Randevu Alma

DHF’de online randevu almak için Fakülte’nin web sayfası dhf.afsu.edu.tr adresinde bulunan Online Randevu linki ile giriş yapabilirsiniz. Üye olmuş iseniz Üye Girişini T.C. Kimlik numaranız ve şifrenizle gerçekleştirebilirsiniz.

🚀 Daha fazla bilgi ve eğlence için şu yazımıza da mutlaka göz atın!

Devlet Hastanesi Alerji Testi Fiyatı 2023 – Alerji Testi Hakkında

AFSÜ Hastane

Özellikle AFSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi, Afyonkarahisar’da bulunan bir sağlık kuruluşudur. Bunun yanında hastanede çeşitli tıbbi hizmetler sunulmaktadır ve hastalar için online randevu sistemi mevcuttur.

AFSÜ Doktorları

Özellikle AFSÜ Hastanesi’nde görevli doktorlar hakkında bilgi almak için hastanenin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, doktorların çalışma listelerine ve programlarına da bu site üzerinden ulaşabilirsiniz.

AKÜ.edu.tr Online Randevu

AKÜ’nün resmi web sitesi olan aku.edu.tr üzerinden randevu almak için belirli bir yol bulunmamaktadır. Ancak, AKÜ bünyesindeki fakültelerin kendi web siteleri üzerinden randevu alabilirsiniz. Örneğin, Spor Bilimleri Fakültesi’nin web sitesinde bir randevu takvimi bulunmaktadır.

AFSÜ Randevu Numarası

AFSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde randevu almak için kullanabileceğiniz telefon numarası 0 (272) 606 02 72. Ayrıca bu numara üzerinden çağrı merkezine bağlanarak TC kimlik numaranızla randevunuzu oluşturabilirsiniz.

AFSÜ Randevu Telefon Güncelleme

Özellikle AFSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından telefonla randevu alma hizmeti için kullanılmakta olan 444 03 04 numarası yerine 0 (272) 606 02 72 numaralı telefon hattı, 21.01.2020 tarihinden itibaren aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır.

SIK SORULAN SORULAR

🚀 Sevgiyle hazırladık, BizdeKalmasin ekibi 🎮 | bizdekalmasin.com

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın