Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Asiviral Krem Fiyat 2023 – Asiviral 10 Gr Krem Fiyat

Asiviral Krem Fiyat 2023 – Asiviral 10 Gr Krem Fiyat

Asiviral Krem Fiyat Asiklovir etken maddesini içeren Asiviral krem, antiviral bir ürün olarak uçuk virüsünün gelişimini ve yayılmasını engelleme amacıyla kullanılan bir kremdir. Herpes simpleks (uçuk) virüsünün neden olduğu enfeksiyonlara yönelik etkili bir tedavidir. Asiviral krem fiyat bu noktada merak ediliyor. Bu fiyat yıldan yıla güncellenerek eczane birimlerinde satışa sunuluyor.

Asiviral krem,  uçuk virüsünün tekrarının önlenmesi amacıyla özellikle yüz bölgesinde dudakların dış kısımları ve burun kenarı gibi bölgelerde ortaya çıkan uçuklarda kullanılmaktadır Ayrıca  genital bölgedeki (üreme organlarındaki) uçukların tedavisinde kullanılmaktadır. Bu özel krem, topikal antiviral ajanlar olarak sınıflandırılan ilaç grubuna aittir ve uygulandığı bölgede etkili olmasıyla bilinmektedir.

Asiviral Krem Fiyat
Asiviral Krem Fiyat

Asiviral Krem Fiyat Sgk Karşılıyor Mu?

Beyaz-mavi renkli bir kutu ve tüp içerisinde sunulmaktadır ve içeriğinde kortizon bulunmamaktadır. Genellikle doktor reçetesi ile temin edilen bu ilaç, reçetesiz de eczanelerden temin edilebilmektedir. Ruhsat sahibi Terra İlaç ve Kimya Sanayi ve Ticaret A.ş. firmasıdır. Toprak İlaç ve Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.ş.’ta üretilmektedir.

Uçuk sorunu yaşayan bireyler arasında, asiviral krem kullanımının devlet tarafından desteklenip desteklenmediği merak edilen bir konudur. Uçuk tedavisinde kullanılan asiviral krem, devlet tarafından karşılanan tedavi seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle doktor reçetesi ile ücretsiz bir şekilde eczaneden temin edilebilmektedir.

Asiviral 10 Gr Krem Fiyat

Kremin ne işe yaradığından bahsetmekte fayda var. Asiviral krem şu rahatsızlıklara iyi gelmektedir:

  • Uçukların etkilerini azaltmaya yardımcı olur.
  • Uygulandığı bölgede virüsün çoğalmasını baskılayarak uçukların iyileşme sürecini hızlandırır.
  •  Ayrıca, kremi düzenli kullanarak nüks durumlarını da önlemek mümkündür.
  • Uçukların tedavi edilmesi, sadece semptomların hızlı bir şekilde geçmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda başkalarına bulaşma riskini de azaltır. Bu nedenle, ilk belirtiler ortaya çıktığında Asiviral krem kullanmaya başlamak önemlidir.

Şu anki piyasa değeri 56.60 lira olan bu ürün, etkili sonuçlarıyla sağladığı faydalarıyla uygun bir seçenektir. Uçukların neden olduğu rahatsızlığı hızlı ve etkili bir şekilde hafifletmek, günlük yaşam kalitesini artırmak adına Asiviral krem tercih edebileceğiniz bir seçenektir.

Yolculuğumuza Devam Edin İlgilenebileceğiniz Diğer Benzer Konulara Göz Atın✨ 

La Roche Güneş Kremi Kullananlar – Deneyimleri ve İncelemeleri

Asiviral Krem Fiyat

Asiviral krem fiyat, şu an 56.60 liradan satışa sunulsa da, farklı satış noktalarında değişken bir değere sahiptir. Bu nedenle almak istediğiniz yere sorarak daha ayrıntılı bir bilgi edinebilirsiniz. Genel olarak, bu fiyat aralıklarında satılacağı ön görülmektedir.

Asiviral Krem Ne Kadar Fiyatı?

Asiviral krem oldukça etkili bir ilaçtır. Uçuk virüsünü önleyen ve iyileştiren bu krem, reçetesiz olarak satılmaktadır. Ayrıca SGK tarafından da karşılandığı için pek çok kişiye kullanım kolaylığı sunmaktadır. Bu kremi, uçuk tedavisinde eczane danışmanının da direktifleri ile kullanabilirsiniz.

Asiviral krem yan etkileri nedir?

Asiviral kremin yan etkileri çok fazla görülmese de nadiren bazı durumlar yaşanmaktadır. Bu kremin yan etkileri arasında ciltte kuruluk, deride dökülme, kızarıklık ve dudakta kaşıntı oluşumudur.

Asiviral kremin faydaları nelerdir?

Asiviral kremin faydaları genelde uçuğa iyi gelmesi olarak bilinmktedir. Bu nedenle dudak kenarı ya da farklı bölgelerde uçuğun tedavisinde kullanılmaktadır.

Keşfetmeye Hazır Mısınız? BizeKalmasın.com‘dan Ana Sayfamıza Göz Atın! 

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın