Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Locafen Krem Kullananlar Yorumları – Basur Sorunu Olanlar!

Locafen Krem Kullananlar Yorumları – Basur Sorunu Olanlar!

Locafen Krem Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Bu krem genellikle makatla ilgili rahatsızlıkların tedavisi için kullanılan bir üründür. Bununla birlikte anal fissür, basur ve anal çatlakların iyileşmesinde oldukça etkilidir. Reçeteli veya reçetesiz olarak satın alabilirsiniz. Yazımız içerisinde Locafen kullananlar yorumlarından, ne işe yaradığından, yan etkilerinden vs. bahsedeceğiz.

Locafen Krem Nedir?

Locafen Krem Nedir? Sorusunu son zamanlarda karşımıza sıklıkla çıkmaktadır. Hemoroid, basur gibi makat bölgesinde rahatsızlıkların kısa sürede iyileşmesini sağlayan bir cilt ürünüdür. Eczanelerde 30 gramlık tüplerin içinde satılmaktadır. Mavi ve beyaz renkli kutularda bulunmaktadır. İçerisindeki etken madde Diltiazem hidroklorür’dür. 

Locafen Krem Ne İşe Yarar?

Özellikle anal fissür başta olmak üzere basur ve makat bölgesinde diğer sorunları iyileştirmede oldukça etkilidir. Anal fissür’den dolayı oluşan ağrı, kaşıntı ve kanama gibi durumları ortadan kaldırır. Bununla birlikte anüs çevresindeki kası gevşetmektedir. Böylece Locafen Krem Ne İşe Yarar? Sorusunu cevaplamış olduk. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Stafine 500 mg Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Locafen Krem Kullanıcı Yorumları

Locafen Krem Kullanıcı Yorumlarını incelediğimizde bu ilacın oldukça işe yaradığını fark ettik. Çünkü yapılan kullanıcı yorumlarının hemen hemen hepsi olumluydu. İşte o yorumlar şunlardır:

 • Hemoroid rahatsızlığım için kullandığım en etkili ilaçlardan biri Lacofen kremdi.
 • Anal çatlak tedavisi için doktorum önermişti. Kullandığım zamandan beri ağrılarım geçti.
 • Tedaviyi son derece hızlandıran harika bir krem. Kesinlikle tavsiye ederim.

Locafen 2 Krem Kullananlar Yorumları

Locafen 2 Krem Kullananlar Yorumlarına göz attığımızda yan etkilerinin nadiren gözüktüğünü ve görülse bile hafif bir şekilde atlatıldığını gördük. Sizin de fikir sahibi olması açısından o yorumları derledik. İşte kullanıcı yorumları sizlerle:

Locafen 2 Krem Kullananlar Yorumları
Locafen 2 Krem Kullananlar Yorumları
 • Sanırım sadece bende yan etki yaptı makatta biraz ağrı vardı. Fakat kısa sürede geçti.
 • Anal fissür tedavisi için mükemmel bir ilaç. Kesinlikle kullanın derim.
 • Doktorum makat bölgemdeki rahatsızlık için bu ilacı vermişti. 1.5 ay kullandım ve son derece memnun kaldım.

Locafen Krem Fiyat

Eczanelerde reçeteli veya reçetesiz olarak satın alabilirsiniz. Locafen Krem Fiyat 48 TL‘dir. İlacı satın alırken açılmamış ve kullanılmamış olduğundan emin olunuz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Nervium 5 mg Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Locafen Krem Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi bu ilaçta da mevcut yan etkiler bulunmaktadır. Fakat bu yan etkilerden herhangi birini görürseniz ilacı kullanmayı bırakıp en yakınınızdaki hastaneye gidiniz. İşte Locafen Krem Yan Etkileri şunlardır:

 • Kaşıntı
 • Makatta ağrı veya kanama
 • Baş ağrısı
 • Sersemlik

Locafen Krem Nasıl Kullanılır?

Doktorunuz ilacı nasıl kullanacağınızı söylediyse ona göre kullanın. Fakat bir şey söylemediyse kullanma talimatı şöyledir. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kullanılır. İlacı kullanmadan önce bağırsaklarınızı boşaltmanız ilacın daha kısa sürede etki etmesini sağlayacaktır. Parmağınıza sürdüğünüz kremi dairesel bir şekilde sorun olan yere sürülür. Böylece Locafen Krem Nasıl Kullanılır? sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Locafen Krem Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Locafen Krem Ne Kadar Sürede Etki Eder? Sorusunu kullanıcılar tarafından oldukça fazla sorulmaktadır. Doğru ve düzenli bir kullanım sonrasında 6 ila 8 hafta arasında probleminiz tamamen ortadan kalkacaktır. Düzenli kullanım sonucunda bu süre daha da kısalabilir.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan bu yazılarımıza da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Son olarak Locafen Krem Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4/5 - (15 Oy)
“Locafen Krem Kullananlar Yorumları – Basur Sorunu Olanlar!” üzerine 15 yorum
 1. BU KREMİ KULLANINCA ACAİP AĞRI YANMA YAPIYOR. 1 HAFTA OLDU. KANAMA DURDU AMA AĞRI BAŞLADI ANLAMADIM

  Cevapla
 2. Locafen i üç gündün kullandım ancak;bende göğüs ağrısı oldu ,bende yüksek tansiyon ve kalp rahatsızlığı var bıraktım Dr fan bilgi alıp muadili ni kullanmak istiyorum.

  Cevapla
 3. Locafen ilacını neredeyse 2 haftadır kullanıyorum delirten derecede kaşıntı yaptı. Ve makat kısmında şisme oldu

  Cevapla
 4. bu locafen’in yanında anestol verdi. ikisini beraber mi kullanacagim yoksa birkaç saat aralikla mi bilen biri yazabilir mi

  Cevapla
Yorum yapın