Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Nicorette Bant Kullananlar Yorumları

Nicorette Bant Kullananlar Yorumları

Nicorette Bant Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Etkin maddesi nikotin olan ve sigarayı bırakmak isteyen kişiler için kullanılan bir üründür. Oldukça zararlı olan bu tütün ürünlerini kullanan insanlar nicorette bant ile bu alışkanlığı bırakabilmektedirler. Yazımız içerisinde nikotin bandının ne olduğundan, nasıl kullanıldığından, yan etkilerinden vs. bahsedeceğiz.

Nikotin Bandı Nedir?

Nikotin Bandı Nedir? Diye merak ediyorsanız bu ilaç yetişkinlerde sigara bağımlılığı tedavisinde, sigarayı bırakmak isteyip bırakamayan kişilerde nikotin isteğini ve sigarayı bıraktıktan sonra görülen baş ağrısı, uykusuzluk gibi belirtileri hafifleterek, sigarayı bırakmaya yardımcı olmaktadır. Halk arasında sigara bırakma bandı olarak da bilinmektedir. Ayrıca dilerseniz bu yazımıza benzer olan Geralgine K Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Nicorette Bant Nasıl Kullanılır?

Bu bandı kullanmaya başlamadan önce sigarayı bırakmış olmalısınız. Fakat bırakamadıysanız bandı cildinize yapıştırmadan bir gün önce en son sigaranızı içmeniz gerekmektedir. Öncelikle tedavinizde en yüksek dozda nikotin içeren bantlarla başlayıp daha sonra nikotin ihtiyacınız azaldıkça dozunuz da azacaktır. Ellerinizi güzelce yıkadıktan sonra nikotin bandını açınız. Nikotin Bandı Nereye Yapıştırılır? Bu işlemi uygulayabilmek için genellikle üst kol veya göğüs bölgesine yapıştırılır. Daha sonra gümüş renkte olan tarafı çıkarmalısınız. Bunu yaparken dikkatli olun ki bandın yapışkan düzeyine dokunmayın. Son olarak yapışkanlığı artsın diye üzerine biraz bastırmanız işlemi bitirecektir.

Nicorette Bant Eczane Fiyatı

İnternet üzerinde de satışı bulunan Nicorette Bant Eczane Fiyatı 144 TL‘dir. İlacı alırken açılıp kullanılmadığından emin olunuz. Doktorunuzun size söylediği şekilde ve dozda kullanınız.

Nicorette Bant Kullanıcı Yorumları

Nicorette Bant Kullanıcı Yorumları
Nicorette Bant Kullanıcı Yorumları

İnsanların Nicorette Bant Kullanıcı Yorumları sayesinde öğrendik ki bu ilacı kullanan birçoğu sigarayı bırakmıştır. Etkili bir ilaç olduğunu söyleyen kişiler yan etki gördüklerini fakat bunu sigarayı bıraktıkları için olduğun belirtmişlerdir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Laroxyl 10 MG Kullananların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Küçük yaşlardan beri içiyordum, bende bağımlılık yapmıştı bu ilaç sayesinde bıraktım.

Kullanıcı Yorumu

26 yıldır tütün ürünlerinin bağımlısı olmuştum, doktorum bu ilacı önerdi ve şuan da içmiyorum.

Kullanıcı Yorumu

Bırakınca başlarda biraz sinirli, agresif davranıyordum ama şuan iyi ki bırakmışım diyorum.

Kullanıcı Yorumu

Nicorette Bant Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi Nicorette bant ilacında da yan etkiler bulunmaktadır. Fakat bu yan etkilerin birçoğu sigarayı bıraktıkları için oluşur. Ciddi bir yan etki görürseniz lütfen doktora gidiniz. Nicorette Bant Yan Etkileri şunlardır;

  • Cilt tahrişi
  • Baş ağrısı
  • Ağız kuruluğu
  • Baş dönmesi
  • Nikotin zehirlenmesi

Nikotin Bandı İle Sigarayı Bırakanlar

Nikotin Bandı İle Sigarayı Bırakanlar iyi ki bu ilacı kullandıklarını ve keşke daha erken doktora gitmeleri gerektiğini söylüyorlar. Oldukça etkili olan bu ilaç insanı tütün ürünlerinden uzaklaştırır. Nicorette 1 adım ile başlanan bu serüven son derece etkili olmuştur.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz. 

Son olarak Nicorette Bant Kullananlar Yorumları Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ilaç hakkında yorumlarınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.  

5/5 - (1 Oy)
“Nicorette Bant Kullananlar Yorumları” üzerine 2 yorum
Yorum yapın