Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Parol Bebek Şurubu Kullananlar Yorumları

Parol Bebek Şurubu Kullananlar Yorumları

Parol Bebek Şurubu Kullananlar Yorumları nasıl? diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde hem Parol Bebek Şurubu nedir? yan etkileri nelerdir? Gibi sorularınızın cevaplarını bulacaksınız hem de genel anlamda kullanıcı görüşlerinin nasıl olduğunu öğreneceksiniz. Bunun yanında diğer önemli ilaçlar için Kullananlar yorumları neler olduğunu ve bu tarz yazıların daha fazlasını görmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Parol Bebek Şurubu Nedir?

Parol, hafif ila orta şiddette ağrının giderilmesi ve ateşin düşürülmesi için endikedir. Bunun yanında Parol tabletleri, akut ve kronik ağrının semptomatik tedavisi için kullanılır: baş ağrıları, diş ağrısı, dismenore, migren, kas ağrısı, nevralji, travma sonrası ağrı, ameliyat sonrası ağrı ve kas-iskelet ağrısı gibi.

Parol Ne İşe Yarar?

Çok merak edilen Parol Ne İşe Yarar? sorusunun cevabı şu şekildedir;

Parol, mililitrede iki yüz elli miligram parasetamol içerir. Parasetamol ateş düşürücü (ateş düşürücü) ve analjeziktir (ağrı kesici). Su çiçeği, boğmaca, kızamık ve kabakulak gibi çocuklarda soğuk algınlığı ve grip enfeksiyonlarına bağlı diş çıkarma ağrısı, boğaz ağrısı ve ateşe yardımcı olur.

Parol Şurup Fiyatı

Eczanelerde reçeteli olarak verilen Parol Şurup Fiyatı 31.70 TL‘dir. Bunun yanında ilacı satın alırken kullanılmamış ve açılmamış olduğundan emin olunuz. Kontrol etmeden lütfen satın almayın.

Eğer dilerseniz Terbisil Kullananlar Yorumları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Parol Şurup Yan Etkileri

Parol Şurup yan etkileri, içerisindeki yardımcı veya etken maddelere karşı duyarlı olan kişilerde görülmektedir. Bunlar şöyledir:

Parol Şurup Yan Etkileri
Parol Şurup Yan Etkileri
  • Bulantı,
  • Kusma,
  • Hazımsızlık,
  • İshal,
  • Baş dönmesi,
  • Uyku hali,
  • Ciltte kızarıklık

Parol Bebek Şurubu Kullananların Yorumları

Parol Şurup kullananların yorumları, bu ilacı alıp almamak hususunda kararsızlık yaşamanıza yol açabilmektedir. Malum bunun yanında pek çok kişi hastalığını önce internetten araştırıp kendi kendine teşhis koymaya çalışır. Doktor bir ilaç verdiğinde ilk olarak yan etkilerine bakma ihtiyacı duyar.

Fakat yorumların tıbbi bir değer taşımadığını, bunun yanında sadece hastaların tecrübelerinden ibaret olduğunu unutmayın.

Oğluma ateş düşürücü ve ağrı kesici olarak kullanma amacıyla aldım. Gayet memnun kaldık ve etkisini gördük açıkçası.

Nevin Hanım

Parol şurubu biz de pek işe yaramadı açıkçası. Bunu doktoruma söyledim o da başka bir ilaç tavsiye etti. Ondan şimdilik memnunuz.

Alp Bey

Parol Bebek Şurubu Hakkında En Sık Sorulan Sorular

İnsanlar Parol kullananlar yorumları ile genellikle şu sorulara cevap aramaktadırlar:

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Donaxyl Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.5/5 - (6 Oy)
Yorum yapın