Trio Tedavi Paketi Kullananların Yorumları

Trio Tedavi Paketi Kullananların Yorumları yazımızla beraberiz. Trio tedavi paketi ortaya çıktığı ilk günden bu yana hep başarı gösteren bir ilaçtır. Ayrıca içeriğinde çok az bulunan alerjen madde olması da bu ilacın uzun süreler kullanımına izin vermektedir. Mide içinde oluşan ağrı ve ülserden kaynaklı rahatsızlıkların giderilmesinde bu ilaç rol oynamaktadır. Yazımızın içeriğinde ise trio tedavi paketi nedir, nasıl kullanılır, ne kadar süre ve aç mı tok mu kullanılmalı, kilo aldırır mı, bu ilacı kullananlar yorumları ve yan etkilerinden bahsedeceğiz.

Trio Tedavi Paketi Nedir?

Trio Tedavi Paketi Kullananların Yorumları
Trio Tedavi Paketi Kullananların Yorumları

Deva Holding ilaç firması tarafından üretilmiş üçlü bir ilaç tedavisi olmaktadır. Trio tedavi paketi 7 ve 14 blisterlik ambalajlarda kullanıma sunulmaktadır. Her blisterde 2 adet klaritromisin 500 mg film tablet, 2 adet lansoprazol 30 mg mikropellet kapsül ve 2 adet amoksisilin 1g tablet ihtiva etmektedir. Trio tedavi paketi nedir sorusunun cevabı ise antibiyotik grubu ilaçlardan olup üç farklı etkin maddeli ilaçların bulunduğu bir ilaçtır. Dolayısıyla o maddeler amoksilin, lansoprazol ve klaritromisin olduğu bilinmektedir.

Trio Tedavi Paketi Ne İçin Kullanılır?

Trio içindeki bu üç ayrı ilaç H.pylori enfeksiyonu ve duodenal ülser hastalığının tedavisinde kullanılmaktadır. Ayrıca bu ilaç erişkinler için hazırlanmıştır ve bir kombinasyon tedavisi olmaktadır. Aynı zamanda da bağırsak ile ilgili problemlerde kullanıldığı bilinmektedir. H.pylori’nin ortadan kaldırılması, duodenal ülserin tekrarlama riskini azaltır.

Trio Tedavi Paketi Nasıl Kullanılır?

Üç farklı ilaç trio tedavi paketinde bir aradadır. Lansoprazol 30 mg, Amoksisilin 1 gr, Klaritromisin 500 mg bulunur .Bu ilaçlardan sabah ve akşam alınmasını öneriyoruz. Sıkça sorulan Trio tedavi paketleri nasıl kullanılır sorusuna karşılık doktorlar sabah 3 tablet, akşam 3 tablet alınmasını öneriliyor. Her ilaç bölünmeden yutulması gerekir.

Trio Tedavi Paketi Ne Kadar Süre Kullanılmalı?

Bu ilaç bir antibiyotik grubu ilacı olduğundan dolayı en fazla bir hafta kullanılmalıdır. Hatta aksi belirtilirse daha uzun süre boyunca kullanılmalıdır.

Bu içeriğimize benzer olan Enfluvir Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Trio Tedavi Paketi Aç Mı Tok Mu?

Doktorların söylediklerine göre Trio tedavi paketi aç mı tok mu içmeniz konusunda hekiminiz aksini belirtmedikçe tok halde kullanmalısınız.

Trio İlaç Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Trio ilaç kullananlar tarafından ortaya konulan bilgiler ışığında ilacın çok kısa sürede etki gösterdiği ortaya koyulmaktadır. Yani kullanıcılar ilacın başarısını doğru bir kullanım sonrası kendini gösterdiğini de söylemektedir. Doktorlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ilacın en geç 2 gün içinde etkisini ortaya koyduğu görülmüştür. Ayrıca uzun vadede iyi işler çıkaran bu ilaç sürekli kullanıma açık bir ilaçtır.

Trio Tedavi Paketi Yan Etkileri

Trio tedavi paketi yan etkilerinden bahsetmek gerekirse klaritromisin, lansoprazol ve amoksisilin trihidratın yan etkileri organ ve sistemler sınıflaması ve sıklık durumuna göre aşağıda listelenmiştir. Sıklık durumları şu şekilde tanımlanmıştır:

  • İshal
  • Baş ağrısı
  • Tad alma bozukluğu

Trio İlaç Kilo Aldırır Mı?

Araştırmalara göre Trio tedavi paketinin kilo aldıran bir özelliğe sahip olmadığı bilinmektedir.

Trio Tedavi Paketi Aç Mı Tok Mu?

Doktorlar Trio tedavi paketini sabah ve akşam yemeklerden önce alınmasını önerir.

Trio Tedavi Paketi Fiyatı

İçerisinde üç farklı ilaç bulunan trio tedavi paketi fiyatı 175 TL ile 185 TL arasındadır. Ayrıca ilacı alırken mutlaka doktor tavsiyesi ile alınız.

Trio Tedavi Paketi Kullananların Yorumları

Bu ilacı kullananların yorumları nelerdir birkaç örnek ile trio ilaç yorumları hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacağız. İşte Trio tedavi paketi kullananların yorumları:

Kullanıcı diyor ki;

Trio denen bu ilacı bana verdiler ama beni mahvetti baş dönmesi mide bulantısından duramıyorum resmen.

Kullanıcı diyor ki;

Doktor tavsiyesi ile kullanmaya başladım mide ağrılarımı geçirdi ayrıca ülserden kaynaklı rahatsızlığımı geçirmeye başladı.

Kullanıcı diyor ki;

Yan etkisinden dolayı biraz sarstı beni ama iyileştirdiğini düşünüyorum.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Trio Tedavi Paketi Kullananların Yorumları yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

“Trio Tedavi Paketi Kullananların Yorumları” üzerine bir yorum

  1. Ben bu ilaci ilk defa duydum 2.gunum yan etkisi cok sarsiyor insani ishal bas donmesi bilinc karişmasi tansiyon yukselmesi ne ararsan var neden bunilacin alternatifi yok piyasada mesela neden avrupasi tok helipak vardi ne oldu ona

    Cevapla

Yorum yapın