Ana Sayfa » Fiyatları » Beluga Votka Fiyat 2023 – Beluga Gold Vodka Fiyat

Beluga Votka Fiyat 2023 – Beluga Gold Vodka Fiyat

Beluga Votka Fiyat ve Beluga Gold Vodka Fiyat yazımız ile karşınızdayız. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok tüketilen alkol çeşitlerinden biri votka’dır. Bu yüzden yazımız içerisinde sizlere Beluga votka fiyatlarından bahsedeceğiz. Bununla birlikte insanlar nasıl yapıldığını da merak etmektedir.

Beluga votkanın yapımı her ne kadar kolay olsa da işi profesyonellere bırakmanız gerekmektedir. Şunu da belirtelim mi votkalar diğer alkollere göre daha sert bir içkidir. Ayrıca diğer likör, viski ve alkol fiyatları ile alakalı yazılarımızı da bağlantı yardımı ile inceleyebilirsiniz.

Beluga Vodka Fiyatı 2023🍺

Beluga Rus Vodka ilk olarak 2002 yılında Mariinsk içki fabrikası tarafından ortaya çıkmıştır. Mariinsk 1900 yılında Sibirya’da kuruldu. Mayıs 2016’da Beluga, Greater China’da markanın münhasır ithalatçısı ve distribütörü olmak için Summergate Fine Wine & Spirits ile ortaklık kurdu.11 Mart 2022 Başkan Joe Biden, ABD’nin votka da dahil olmak üzere önemli Rus ürünlerinin ithalatını engelleyen ve Rusya’ya yüksek kaliteli malların ihracatını yasaklayan bir yönetici emri yayınlamıştır. İşte Beluga Vodka Fiyatı 2023 şu şekildedir:

  • 70’lik Beluga Noble = 520 TL
  • 150’lik Beluga Noble = 975 TL
  • 70’lik Beluga Gold Line = 1300 TL
  • 70’lik Beluga Celebration = 500 TL
  • 70’lik Beluga Hunting Herbal = 330 TL

Beluga Celebration Vodka Fiyat

Beluga Celebration Vodka Fiyat
Beluga Celebration Vodka Fiyat

Çok nadiren bulunan Beluga Celebration sınırlı üretim serisi, Beluga votkasının üretildiği Mariinsk içki fabrikasının 115. yıldönümüne adanmıştır. 1900 yılında kurulan efsanevi fabrika Sibirya’nın kalbinde yer almaktadır. Asırlık gelenekleri ve yenilikleri birleştiren Beluga Vodka, artezyen votkasını yapmak için yalnızca en saf malzemeleri kullanır.

Beluga Noble Celebration Votka rafine zengin aromalar, üçlü damıtma yönteminin bir sonucudur ve 30 gün dinlendirildikten sonra, bu tam benzersiz yaklaşım, uyumlu aromalardan enfes bir damak tadı verir. Çok fazla merak edilen Beluga Celebration Vodka Fiyat 500 TL‘dir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Amarula Likör Fiyat yazımızı da inceleybilirsiniz.

Beluga Gold Vodka Fiyat

Beluga Gold Line votka, özel bir ruh ve en saf artezyen suyunun yanı sıra pirinç özü ve rhodiola rosea özü gibi bileşenler de içerir. Yumuşak bir tat ile birleşen gücü, içicinin kararlılığını ve gelişmişliğini vurgular. Beluga Gold Line, mükemmel parlaklığı ve şeffaflığı ile gözle görülür şekilde farklıdır. Beluga Gold Line, güçlü ve hafif alkol bilenler için gerçek bir keşif. İşte Beluga Gold Vodka Fiyat 1300 TL‘dir.

Beluga Noble Russian Vodka Fiyat

Beluga Noble Rus Vodka’nın rafine, zengin tadı, esas olarak malt ruhu ve Sibirya artezyen kuyularının en saf suyu nedeniyle eşsiz bileşiminden kaynaklanmaktadır. Bu, votka tadını yumuşatmaya yardımcı olur. Özenle seçilmiş bu doğal bileşenler, üçlü bir filtreleme sisteminden geçer. Daha sonra Beluga Noble otuz gün boyunca “dinlenmeye” bırakılır. Bu yöntem, ruhun sert kokusunu nötralize etmeye ve Beluga Rus Soylu Vodka’nın zengin tadı ve yumuşak lezzetini artırmaya yardımcı olur. İşte Beluga Noble Russian Vodka Fiyat 150’lik 975 TL‘dir.

Beluga Export Vodka Fiyat

Ağızda daha yumuşak bir his için gliserin gibi katkı maddeleri içeren diğer votka markalarının aksine, Beluga votkası kimyasal içermez. Yüzde 100 organik içerikten yapılan bu votka, keskin ve pürüzsüz bir ruh için son teknoloji ekipman ve benzersiz bir olgunlaşma süresi kullanır. Beluga votka, Sibirya’dan yerel kaynaklı özel malt buğdayını kullanan birinci sınıf bir votka serisidir . Bu özel buğday, esas olarak pahalı maliyet ve yoğun işçilik nedeniyle günümüz votka üretim sürecinde nadiren bulunur. İşte Beluga Export Vodka Fiyat 70’lik 540 TL‘dir.

Beluga Votka Ne Kadar?

Beluga Votka Ne Kadar? Sorusu son zamanlarda sık sık karşımıza çıkmaktadır. Votkalar çok sert bir içki olduğundan dolayı genellikle insanlar sek içemezler. Bu yüzden yanında bir şeyler denemektedir. Ülkemizde de sıklıkla tüketilen Beluga votka 300’lük 2100 TL‘dir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Volim Alkol Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Beluga Gold Line Fiyat

Beluga Gold Line parlak ve şeffaf renkte bir votkadır. Özellikle yumuşak bir votka seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerekmektedir. Dünya üzerinde sayılı sayıda üretilen Beluga Gold Line Fiyat 130 Euro‘dur. Votka içen insanların tercih ettiği fakat az üretildiği için çok fazla bulunamayan çok değerli bir viskidir.

Beluga Transatlantic Vodka Fiyat

Genellikle çevre faktöründen dolayı alkol içmeye başlayan kişiler belirli bir süre içtikten sonra bağımlı bir hale gelebilirler. Bu yüzden hiç denemediyseniz kesinlikle denemenizi tavsiye etmeyiz. Kişi alkol içerek hem kendi sağlığını hem de ailesine ve çevresindeki insanlara zarar vermektedir. Fakat alkol içmeyi seven kişiler güncel fiyatları takip edemedikleri için sürekli internette araştırmaktadırlar. İşte Beluga Transatlantic Vodka Fiyat 25 dolara satılmaktadır.

Beluga Vodka 1 Litre Fiyatı

Alkol kişiye keyif veren fakat sağlığına ciddi bir şekilde hasar veren bir içecektir. Özellikle içtikten sonra sarhoş olabilir. Bu yüzden kendinizi kaybedebilirsiniz. En önemlisi de bağımlı olabilirsiniz. Bağımlı olursanız alkolden kurtulmak oldukça zordur. Alkol fiyatlarının sürekli değişmesinden dolayı insanlar Beluga Vodka 1 Litre Fiyatını merak etmektedir. Bunun fiyatı 1000 TL‘dir.

Beluga Votka Fiyatı

Beluga Viski, Rusya’da üretilen bir viskidir. Bunun dışında Beluga, yüksek kaliteli buğday ve kışın donmuş nehir suyunun kullanıldığı bir viskidir ve ortalama 3 yıl boyunca tütün fıçılarında bekletilir. Bununla birlikte Beluga, tatlı ve yumuşak bir lezzeti olan ve sıcaklık ile oynayan bir renge sahip olan bir viskidir. Ayrıca Beluga Votka Fiyatı 300’lük 2100 TL‘dir.

Beluga Hunting Fiyat

Beluga Hunting, Beluga Viski’nin bir ürün gamıdır ve viski severler için özel olarak tasarlandı ve paketlendi. Ayrıca Beluga Hunting, daha koyu bir renge sahip ve daha güçlü bir lezzete sahip olan bir viskidir. Oldukça sevilerek tüketilen Beluga Hunting Fiyat 70’lik 680 TL’dir.

Beluga 70’lik Fiyat

Viski, alkol içeriği yüksek bir içkidir ve genellikle tahıllardan (örneğin, buğday, çavdar, arpa) üretilir. Viskinin üretimi, tahılların fermentasyonu ve ardından kaynatılması, fıçılarda maturasyon ve vinifikasyon süreçlerinden oluşur. Viskinin tadı ve renk özellikleri, kullanılan tahıl türüne, maturasyon süresine, fıçıların tipine ve diğer faktörlere göre değişebilir. Çok fazla sevilen Beluga 70’lik Fiyat 520 TL’dir.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Beluga Votka Fiyat yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

4.5/5 - (4 Oy)
Yorum yapın