Ana Sayfa » Fiyatları » Arnavutluk Telefon Fiyatları 2023 – Arnavutluk iPhone Fiyatları

Arnavutluk Telefon Fiyatları 2023 – Arnavutluk iPhone Fiyatları

Arnavutluk Telefon Fiyatları 2023 yazımız ile karşınızdayız. Günümüzün en çok kullanılan iletişim araçlarından biri olan telefon hayatımızın olmazsa olmazdır. Bunun nedeni insanların iletişim dışında da bir çok işlerini bu telefonlarla yapmasıdır. Sosyal medya mecralarında gezinmek, mesajlaşmak, fotoğraf çekmek, oyun oynamak gibi birçok işlem için en iyi tercih telefondur. Fakat özellikle son zamanlarda ülkemizde telefon fiyatları epey artmıştır.

Bu sebeple birçok insan artık yabancı ülkelerdeki telefon fiyatlarını merak edip araştırmaktadır. Bunun yanında sizin için yaptığımız bazı araştırmalar sonucunda Arnavutluk’ta telefon fiyatlarını aradık ve bulduk. Ayrıca bunun gibi çeşitli ürün fiyatları için bağlantıya tıklayarak diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz. İşte iPhone Arnavutluk fiyatları sizlerle!

Arnavutluk iPhone Fiyatları

Arnavutluk iPhone Fiyatları
Arnavutluk iPhone Fiyatları

İlk olarak Arnavutluk, balkan ülkelerinden birisidir ve tam adı Arnavutluk Cumhuriyeti’dir. Ülkemize de uzak sayılmaz. Bu sebeplerden dolayı Arnavutluk’tan telefon almak isteyen vatandaşlarımız oradaki cep telefonu fiyatlarını özellikle son zamanlarda fazlaca araştırmaya başlamışlardır. Arnavutluk iPhone Fiyatları son zamanlarda sıkça merak ediliyor. Ayrıca, benzer bir yazı Romanya Telefon Fiyatları yazımıza da bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ülkemizde iPhone fiyatları çok pahalı olduğu için insanlar Arnavutluk’a gitmişken bir yandan gezip bir yandan da telefon satın almak istemektedir. İşte Arnavutluk iPhone Fiyatları şu şekildedir:

Arnavutluk iPhone 14 Pro Max Fiyatı

Özellikle iPhone 14, Apple markasının son çıkan telefonu olduğu için oldukça dikkat çeken ve araştırılan bir üründür. Oldukça fazla merak edilen Arnavutluk iPhone 14 Pro Max Fiyatı ise 180,150 Arnavutluk Leki’dir

iPhone 13 Arnavutluk Fiyatları

Çok fazla merak edilen iPhone 13 Arnavutluk Fiyatları 780 dolar’dır.145,600 Arnavutluk Leki’dir.

iPhone 12 Fiyatı Arnavutluk

Ülkemizdeki telefon fiyatlarının yüksek olmasından dolayı insanlar yurtdışındaki telefon fiyatlarını oldukça merak etmektedir. Özellikle iPhone 12 Fiyatı Arnavutluk 134,950 Arnavutluk Leki’dir

Arnavutluk’ta Telefon Fiyatları Ne Kadar?

Balkan ülkelerinin en çok aratılan ülkelerinden Arnavutluk, turist çeken yerlerden birisidir. Ülkemizden de çok fazla gezgin burayı ziyaret etmektedir. Bunun yanında ülkemizdeki telefon fiyatları özellikle son yıllarda çok fazla arttığı için vatandaşlar yurt dışını çıktıklarında orayı hem gezip hem de bir yandan telefon almak istiyorlar. Bu başlığımızın altında Arnavutluk’ta Telefon Fiyatları Ne Kadar? olduğunu inceleyeceğiz.

  • Apple iPhone 14 Plus: 118.450
  • Apple iPhone 13: 123.550
  • Samsung Galaxy S22 Ultra: 124.500
  • Samsung Galaxy Z Flip 5: 85.470
  • Xiaomi Redmi Note 11 Pro: 33.980
  • Xiaomi Mi Mix Fold 3: 154.800
  • Realme C35: 19.700
  • Oppo Reno 10 Pro Plus: 57.570

Arnavutluk Apple Fiyatları

Apple dünyada en çok satan teknoloji markalarının başında gelir ve birçok ürünü vardır. Biz bu yazımızda Arnavutluk Apple Fiyatları hakkında sizlere bilgi vermeyi amaçladık. Arnavutluk’taki Apple marka telefonlar yani iPhone’ler, 440 Dolar ile 1,390 Dolar aralığındadır. Arnavutluk Apple Fiyatları bu şekildedir. Yukarıdaki başlıklarda daha detaylı şekilde açıklamış bulunuyoruz.

Arnavutluk Telefon Fiyatları Samsung

Samsung cep telefon almak isteyen vatandaşlarımız ülkedeki fiyatlarını oldukça merak etmektedir. Çünkü ülkemizde fiyatları pahalı olduğundan Arnavutluk’u ziyaret edip dönerken de telefon almayı düşünmektedirler. Arnavutluk Telefon Fiyatları Samsung yaklaşık olarak 174 Dolar ile 1,550 Dolar arasındadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kıbrıs Telefon Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısından da ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fiyatları kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Arnavutluk Telefon Fiyatları 2023 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz. Takipte kalın.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın