Ana Sayfa » Fiyatları » Bim Ped Fiyatları 2023 – Scarlett, Orkid, Kotex ve Molped

Bim Ped Fiyatları 2023 – Scarlett, Orkid, Kotex ve Molped

Bim Ped Fiyatları 2023 yazımız ile sizlerleyiz. Kadın pedleri, kadınların menstrüasyon döneminde kullandığı ve rahat, güvenli ve hijyenik bir menstrüasyon deneyimi yaşamasına yardımcı olan önemli bir üründür. Bu yazımızda, kadın pedi marka ve fiyat bilgilerini sizler için hazırladık. Ayrıca dilerseniz fiyatları kategorimizdeki diğer yazılara da bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bim Ped Fiyatları

Kadın pedi, kadınların menstrüasyon dönemi boyunca kullandığı bir hijyenik üründür. Kadınların vücutlarında adet kanamasının emilmesi için ve çoğunlukla kadın iç çamaşırlarına yapıştırılarak kullanılmaktadır.

Kadın pedleri günümüzde her markette satışa sunulmaktadır. Sunduğu uygun fiyat politikası nedeniyle Bim Ped Ne Kadar? sorusu daha çok merak edilmektedir. Farklı boyutları, kalınlıkları, şekilleri ve son olarak emicilik seviyeleri mevcuttur. Kadınların tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre seçilmektedir. Bu nedenle Bim Ped Fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 55 TL civarındadır.

Bim Scarlett Ped Fiyatı

Bim Scarlett Ped Fiyatı
Bim Scarlett Ped Fiyatı

Birçok kadın tarafından kullanılmakta olan Bim Ped Markası Scarlett’tir. İhtiyaca göre günlük, gündüz ve hatta gece gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra farklı sayılarda ve çeşitlerde üretilmektedir. Bu nedenle Bim Scarlett Ped Fiyatı da değişkenlik göstermektedir. Fiyat listesi şu şekildedir:

  • Scarlett Hijyenik Ped 10’lu Normal : 9.95 TL
  • Scarlett Hijyenik Ped Ultra Gece 7’li : 8.95 TL
  • Scarlett Hijyenik Ped Günlük 20’li : 9.90 TL
  • Scarlett Ultra Hijyenik Extra Ped 12’li : 16.90 TL
  • Scarlett Platinum Ultra Ped 10’lu : 15.90 TL

Ayrıca dilerseniz Hangi Antibiyotikler Adet Gecikmesi Yapar? yazımızı da bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Bim Orkid Fiyatları

Orkid, kadın hijyeni kategorisinde birçok ürün sunan bir markadır ve bununla birlikte kadın pedleri de ürün yelpazesinde yer almaktadır. Birçok markette ürünlerin satışı yapılmaktadır. Farklı çeşitleri ve hatta boyutlarıyla Bim Orkid Fiyatları aşağıdaki gibidir:

Bim Kadın PediFiyatı
Orkid Günlük Ped 20’li28.90 TL
Orkid Ultra Extra Ped Normal 10’lu29.90 TL
Orkid Ultra Extra Gece 12’li45.90 TL
Orkid Gece Extra 6’lı25.90 TL
Bim Orkid Fiyatları

Bim Molped Fiyatları

Molped ped, yumuşak malzemelerden yapılmıştır ve özellikle uzun süreli koruma sağlamak için tasarlanmıştır. Çeşitli kokulu olanları mevcuttur. Kadınların ihtiyaçlarına ve bununla birlikte tercihlerine göre üretilmektedir. Bim Molped Fiyatları ortalama şu şekildedir:

  • Molped Günlük Ped 20’li : 9.90 TL
  • Molped Pure&Soft Normal 26’li : 48.90 TL
  • Molped Supernight Gece 32’li : 53.90 TL

Ayrıca dilerseniz Bim Toz Deterjan Fiyatları yazımızı da bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Bim Kotex Fiyatı

Kotex, kadın hijyeni ürünleri kategorisinde önde gelen markalardan biri olmaktadır. Farklı cilt tipleri için özel olarak tasarlanmış ve parfüm, losyon veya diğer ilave malzemeler içermeyen “hassas cilt” seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca pedlerin yanı sıra tamponlar ve diğer kadın hijyeni ürünleri de sunmaktadır. Bim Kotex Fiyatı aşağıdaki gibidir:

  • Kotex Hijyenik Ped Normal 12’li : 32.95 TL
  • Kotex Ultra Süper Eko Gece 16’lı Ped : 41.90 TL

Bim Günlük Ped Fiyatı

Günlük pedler, adet dönemi boyunca vajinal akıntıları ve özellikle kanı emmek için tasarlanmıştır. Ayrıca, kadınların günlük yaşamlarında güvenli ve temiz hissetmelerine yardımcı olmaktadırlar. Bim Günlük Ped Fiyatı markalara göre değişkenlik göstermektedir ve ortalama 15 TL civarındadır. Günlük pedin yanı sıra Bim Gece Pedi de mevcuttur. Bu pedlerin fiyatları ise ortalama 25 TL’dir.

Son olarak Bim Scarlett Ped Fiyatı ile alakalı merak edilen soru ve cevaplar sizlerle:

Bim Ped Fiyatları 2023 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Ayrıca diğer fiyatları yazılarımızı da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın