Ana Sayfa » Fiyatları » Kıbrıs Apple Watch Fiyatları 2023 – KKTC Akıllı Saat Fiyatı

Kıbrıs Apple Watch Fiyatları 2023 – KKTC Akıllı Saat Fiyatı

Kıbrıs Apple Watch Fiyatları 2023 yazımız ile karşınızdayız. Ülkemizdeki hemen hemen her ürünün fiyatları günden güne artmaktadır. Hal böyleyken de diğer ülkelerdeki bilgisayar, telefon, Airpods ve Apple Watch gibi teknolojik cihazların fiyatlarını yakından takip ediyoruz. Sizlere yazımızda Kuzey Kıbrıs Apple Watch fiyatları hakkında bilgi vereceğiz:

Kıbrıs Apple Watch Fiyatları 2023

Hepimizin de bildiği üzere son zamanlarda akıllı saat fiyatları çok yükselmiş durumdadır. Bu durumda insanlar da farklı ülkelerden daha uygun fiyatlara bu tür teknolojik aletleri getirmenin bir yolunu arıyorlar. Kıbrıs Apple Watch Fiyatları 2023 yılında da ülkemize nazaran oldukça uygundur ve aşağıdaki gibidir. Bunun yanında Watch ürünlerini kullanmanız için Kıbrıs’taki iPhone fiyatlarına da bakabilirsiniz. İlgili yazıya gitmek için Kıbrıs Telefon Fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Apple Watch ModeliFiyatı (€)
Apple Watch Series 7 GPS 45 mm€486.00
Apple Watch Series 8 GPS 41mm€499.00
Apple Watch Series 8 GPS 45mm€539.00
Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm€999.00
Apple Watch Series SE GPS 40mm€299.00
Apple Watch Series SE GPS 44mm€339.00

Kıbrıs’ta Apple Watch Fiyatları

Ülkemizde elektronik ürünlerin fiyatları arttığı gibi Apple Watch fiyatları da artıyor. Hal böyle olunca insanlar yurt dışındaki teknolojik aletlerin fiyatlarını merak ediyor. Yukarıdaki tabloda da bahsettiğimiz gibi Kıbrıs’ta Apple Watch Fiyatları hakkındaki detaylı araştırmamız sonucunda güncel fiyatlar görüldüğü gibidir.

En popüler akıllı saat hangisidir diye soracak olursanız eğer, Apple Watch Ultra modeli tam size göre olacaktır. Apple Watch Ultra 49mm fiyatı da €999.00 şeklindedir.

Bunun yanında Kıbrıs PS5 Fiyatları ile alakalı yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

KKTC Apple Watch Fiyatları

KKTC Apple Watch Fiyatları
KKTC Apple Watch Fiyatları

Akıllı saat ürünleri de tıpkı dizüstü bilgisayarlar ve telefonlar gibi pahalı olmuşlardır. Pahalılığın sebebi daha ergonomik olması ve de benzer özellikteki ürünlerin daha ufak ve maliyetli üretilmesinden kaynaklıdır. Bunun yanında Kıbrıs’ta Apple Watch fiyatları Ne Kadar? sorusu sıkça sorulmaktadır. Bunun sebebi ise ülkemizden daha da uygun olduğundan dolayı yurtdışından getirtmeyi insanlar daha çok tercih etmektedir.

KKTC Apple Watch Fiyatları konusunda tek bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü bir çok versiyonu vardır. Ancak en popüler Apple Watch modellerinin sıfır fiyatlarını sizler için paylaşalım.

  • Apple Watch Series SE GPS 44mm sıfır ürün için €339.00 olmaktadır.

Bunun yanında Kıbrıs iPad Fiyatları ile alakalı yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

Kıbrıs Apple Saat Fiyatları

Ülkemizde son zamanlarda artan teknolojik ürünlerin fiyatlarından dolayı insanlar yurtdışındaki akıllı saatlerin fiyatını merak etmektedir. Bizde sizler için yaptığımız araştırmalar sonucunda Kıbrıs Apple Saat Fiyatlarını bulduk. Aşağıdaki başlıklardan ve yukarıdaki tablodan detaylı bir şekilde bakabilirsiniz.

Kıbrıs Apple Watch SE Fiyatları

Günümüzün en çok tercih edilen akıllı saat modellerinden birisi olan Apple Watch SE modelinin fiyatlarını vatandaşlar merak etmektedir. Biz de Kıbrıs Apple Watch SE Fiyatlarını sizler için araştırdık.

  • Apple Watch Series SE GPS 40mm = €299.00
  • Apple Watch Series SE GPS 44mm = €339.00

Kuzey Kıbrıs Apple Watch 8 Fiyatları

Kuzey Kıbrıs Apple Watch 8 Fiyatları oldukça ülkemize nazaran daha uygun fiyata satılmaktadır. Pek çok insan bu ürünü hala tercih etmektedir.

  • Apple Watch Series 8 GPS 41mm = €499.00
  • Apple Watch Series 8 GPS 45mm = €539.00

Kıbrıs Apple Watch 7 Fiyatları

Apple Watch akıllı saatinizi internete bağlayarak telefonla gelen aramaları görmenin yanında yol tarifi alabilirsiniz. Ayrıca mesaj da gönderebilirsiniz. Çok fazla merak edilen Apple Watch 7 Kıbrıs Fiyatı €486.00 olmaktadır.

Kıbrıs Apple Watch Ultra Fiyatları

Eğer büyük ekranda bir akıllı saat arıyorsanız Apple Watch Ultra tam size göre. Özellikle dışarıya sık sık çıkan insanlar için çok önemlidir. En zorlu dış ortamlara karşı kendisini koruyarak çalışan Apple Watch Ultra’yı 60 saate kadar kullanabilirsiniz. Ülkemizde fiyatının yüksek olmasından dolayı insanlar Kıbrıs’taki fiyatları merak etmektedir. İşte Apple Watch Ultra Kıbrıs Fiyatı €999.00 olmaktadır.

Kıbrıs Akıllı Saat Fiyatları

Apple markasının ürettiği popüler bir ürün olan Apple Watch Ultra, genellikle en çok kullanılan akıllı saatlerden birisidir. Türkiye’deki fiyatların sürekli pahalanması sebebiyle vatandaşlar diğer ülkelerdeki ürünlerin fiyatlarını merak ediyorlar. Hal böyle olunca biz de Kıbrıs Akıllı Saat Fiyatları hakkında fiyat araştırması yaptık.

  • Apple Watch Ultra 49mm = 1.065 € şeklindedir.

Son olarak Kıbrıs Apple Watch Fiyatları 2023 ile alakalı merak edilen soru ve cevapları sizler için derledik, aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ayrıca diğer fiyatları ile alakalı içeriklerimize de aşağıdan erişebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Son olarak KKTC Apple Watch Fiyatları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımınız devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın