Ana Sayfa » Fiyatları » Gürcistan PS5 Fiyat 2023 – Batum Playstation 5 Fiyatları!

Gürcistan PS5 Fiyat 2023 – Batum Playstation 5 Fiyatları!

Gürcistan PS5 Fiyat 2023 ve Batum PS5 Fiyatları yazımız ile karşınızdayız. PlayStation Sony tarafından üretilen bir video oyun konsol serisidir. Oyun bağımlısı insanların uzun yıllardır oynadığı ve serisinin de devam ettiği PS son olarak PS5 olarak çıkmıştır. Dış görünüşü bakımından önceki serilerine çok farklı olan PS5 içerisinde birçok farklı özelliği de barındırmaktadır. Yazımız içerisinde sizlere Gürcistan’da PS5 fiyatlarından bahsedeceğiz. Ayrıca dilerseniz fiyatları kategorimizde yer alan çeşitli yazılara da bağlantıdan göz atabilirsiniz.

Gürcistan PS5 Fiyat Ucuz Mu?

Özellikle 2020 yılının sonlarında çıkan Sony’nin PS5 modeli oldukça beğeni topladı. Ancak Türkiye’de yaşanan enflasyon sebebiyle alacaklar fiyatları oldukça tuzlu buldu? Komşu ülkelerden Gürcistan PS5 Fiyat konusu araştırılmaya başlandı. Bu ülkeler arasında en popüleri tabi ki Gürcistandır. Peki gidip almak mantıklı mı? Türkiye’ye göre daha ucuza gelir mi? İki ülke için kıyaslama yaparsak durum şöyledir:

 • Gürcistan 2023 Standart Edition PS5 Fiyat: 15.500 TL
 • Türkiye PS5 Standart Edition Fiyat: 17.000 TL

Bizim de araştırmalarımız sonucunda Güncel Gürcistan PS5 Fiyat bu şekildedir. Gidip gezerim aynı zamanda da Playstation 5 alırım diyenler için mantıklıdır. Böylece güzelce gezip aynı zamanda Batum’u da gezebilirsiniz.

Batum PS5 Fiyatları 2023 🎮

Batum PS5 Fiyatları
Batum PS5 Fiyatları

Şüphesiz oyun konsollarının bu kadar revaçta olmasının sebebi PlayStation’dur. Çünkü oyun oynamayı seven kişiler bilgisayar başlarında vakit geçirmektense PlayStation da kol yardımıyla oyun oynamaya başlamışlardır. Ayrıca belirtelim ki PS’de ki oyunlar daha az yer kaplar ve daha rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Eğer satın almayı düşünüyorsanız sizin için Batum PS5 Fiyatlarını araştırdık ve derledik. İşte o fiyatlar şu şekildedir:

Gürcistan PS5 FiyatıFiyat (Lari)
Sony Playstation 5 🖥️2200 Lari
Oyun kolu 🕹️80 Lari

Gürcistan PS5 Fiyat 2023 👾

1994 yılında piyasaya çıkan PlayStation 1 serisinin ilk sürümüdür. Uzun bir süre boyunca PS1 oynandıktan sonra PS2 sürümüne geçilmiştir. Fakat PS1’de çok fazla oyun oynandığı için kullanıcılar tarafından oldukça sevilmiştir. Bu yüzden PS2 çıkmıştır. PS2 de çok fazla satılmıştır. Hemen hemen her evde mutlaka bir tane bulunmaktaydı. Böylece daha sonra yeni sürümleri çıkarak oyun geliştirilmiştir. Günümüzde ise en son PS5 çıkmıştır ve önceki sürümlerine göre biraz farklıdır. Çok fazla merak edilen Gürcistan PS5 Fiyat 2023 yaklaşık olarak 2200 Lari’dir. PS5 oyunlarının fiyatı ise şu şekildedir:

 • Hitman 3 PS5 = 140 Lari
 • Demon’s Souls PS5 = 250 Lari
 • Deathloop PS5 = 170 Lari
 • Watch Dogs Legion PS5 = 90 Lari
 • Ratchet & Clank PS5 = 190 Lari
 • Mortal Kombat 11 Ultimate PS5 = 130 Lari
 • Resident Evil Village PS5 = 200 Lari
 • Fifa 23 = 230 Lari

Gürcistan PS5 Kaç Lari?

Ülkemizde PS5 fiyatlarından dolayı son zamanlarda sık sık Gürcistan PS5 Kaç Lari? Sorusu karşımıza çıkmaktadır. Öncelikle belirtelim ki ülkemize nazaran PS5 fiyatları oldukça uygundur. Eğer satın almayı düşünüyorsanız Gürcistan’ı ziyaret edip uygun fiyata satın alabilirsiniz. Gürcistan’da PS5 2200 Lari’dir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan PS5 Amerika Fiyatı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Gürcistan’da Playstation 5 Fiyatları 2023

Ülkemizdeki teknolojik cihazların bu denli pahalı olduğu dönemde yurtdışından PS5 almak oldukça mantıklı bir alternatif haline gelmektedir. Özellikle de Gürcistan’da Playstation 5 Fiyatları 2023 yılında incelendiğinde ülkemize oranla %30’a varan fiyat farklarını görmekteyiz.

 • Sony PlayStation 5 = 2200 Lari
 • PlayStation Oyun Kolu = 80 Lari

PS5 Gürcistan Fiyatı

2023’teki bilgi sınırım itibariyle, Gürcistan’da PlayStation 5 (PS5) için önerilen perakende fiyatı standart sürüm için 3.499 GEL ve dijital sürüm için 2.999 GEL idi. Bu fiyatların, eğitim verilerim toplandığından beri değişmiş olabileceğini ve ayrıca döviz kurları, yerel vergiler ve diğer faktörlere göre değişebileceğini unutmayın. Fiyatlar ve stok durumu hakkında en güncel bilgiler için yerel perakendecilere danışmak her zaman en iyisidir.

Tiflis PlayStation 5 Fiyat

Ülkemizde 20 bin Türk Lirasından başlayan PS5 fiyatları Gürcistan’ın Tiflis şehrinde yaklaşık olarak 14-15 bin TL arasında değişmektedir. Bu yüzden oyuncular PS5’i uygun fiyata satın almak için komşu ülke Gürcistan’a gitmektedirler. Yalnızca PS5 için değil son zamanlarda telefon satın almak içinde Gürcistan’a akın eden birçok insanımız vardır. Böylece Tiflis PlayStation 5 Fiyatından sizlere bahsetmiş olduk.

Gürcistan PS5 Nereden Alınır?

Gürcistan’dan PS5 satın almak istiyorsanız internet sitelerine güvenerek alışveriş yapabilirsiniz. Fiyatlar internet üzerinde gayet uygun fiyata satılmaktadır. Bunun dışında dışarıdaki mağazalardan da alışveriş yapabilirsiniz. Böylece Gürcistan PS5 Nereden Alınır? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Almanya PS5 Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Eğer isterseniz fiyatları kategorimizdeki diğer yazıları da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Son olarak Gürcistan PS5 Fiyat yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

3.9/5 - (14 Oy)
Yorum yapın