Ana Sayfa » Fiyatları » Finlandia Vodka Fiyat 2023 – 35 lik, 70 lik Votka Fiyatları

Finlandia Vodka Fiyat 2023 – 35 lik, 70 lik Votka Fiyatları

Finlandia Vodka Fiyat 2023 yazımız ile karşınızdayız. Bu yazımızda en çok tercih edilen ve sevilen votka markalarından Finlandia ile alakalı olarak fiyat bilgisi, yorumlar ve aromaları hakkında bilgiler vereceğiz. Ayrıca diğer likör, viski, votka ve alkol fiyatları ile alakalı yazılarımızı da bağlantı yardımı ile inceleyebilirsiniz.

Finlandia Vodka Fiyat 2023 🍹

Finlandia Vodka Fiyat
Finlandia Vodka Fiyat

İlk olarak Finlandiya Vodkasını yapan Rajamäki şişeleme tesisi, 1888’de Dr. Wilhelm Justin tarafından kuruldu. Yakınlardaki eriyen buzullardan beslenen doğal bir kaynak olduğu için bu yeri seçmiş. Finlandiya’nın kendi Yasak Hareketi vardı, ancak içki fabrikası antiseptik alkoller ve yakıtlar sağlamak için çalışmaya devam etti. Yasak sona erdiğinde tesisler satın alındı, satıldı, takas edildi vb. 2000 yılında, Brown-Forman şirketi mülkiyeti devralmaya başladı. Dört yıl sonra her şeye sahip oldular. Şimdi göstereceğimiz Finlandia Vodka Fiyat 2023 yılında aşağıdaki gibidir. Özellikle en çok tercih edilen Finlandia Vodka 70 cl fiyatı sizlerle!

Finlandia Vodka 🍸Fiyatları
35 lik Finlandia Vodka Fiyatı 🔵150 TL
70 lik Finlandia Vodka Fiyatı ⚪240 TL
100 lük Finlandia Vodka Fiyatı 🔵327 TL

Finlandia Vodka 70 cl Fiyat

Öncelikle Finlandia Vodka 70 cl Fiyat kategorisinde çok fazla çeşit bulabileceğiniz gibi bununla birlikte damak tadınıza uygun olan votkayı da seçebilirsiniz. Fakat genellikle bu votkayı içenlerin tercihi sek olarak içmeyi tavsiye etmektedir.

  • Finlandia Vodka 70 cl Fiyat = 240 TL’dir.

Finlandia Vodka 100 cl Fiyat

Dünyaca ünlü bir Votka markası olan bu içkinin pek çok seveni olmaktadır. Şişe tasarımından tadına kadar bir çok yorum yapılmıştır. Ayrıca arkadaş ortamlarının birebir halidir. İşte Finlandia Vodka 100 cl Fiyatı sizlerle!

  • Finlandia Vodka 100 cl Fiyat= 327 TL’dir.

Finlandia İçki FiyatlarıFinlandia Alkol Fiyatları

Öncelikle Finlandiya menşeili olan bir votkadır. Genellikle kuzey taraflara has olan bu içki sert olması ve yüksek alkol oranı ile bilinmektedir. Sizler de market ve tekellerden bu alkol alabilirsiniz. Bu yıl Finlandia İçki Fiyatları 150-327 TL arasında değişmektedir.

Finlandia Vodka Tadım Notu

Özellikle her votka hakkında ortak bir kanıya varmaya çalışmak zordur ve bu neredeyse imkansızdır. Bazı insanlar ondan nefret eder, bazıları ise onun üzerine yemin eder, ancak gerçekte Finlandia bir sebepten dolayı iyi markalar arasındadır. Ayrıca dilerseniz Kıbrıs Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte Finlandia Vodka Tadım Notu sizlerle!

  • Görünüm / Renk: Berrak.
  • Burun / Aroma / Koku: Aroma, az miktarda biber kreması ile taze ve ferahtır.
  • Lezzet / Tat / Damak: Ağızda yumuşak, hafif yağlı bir his bırakıyor.
  • Bitiş: Düzgün bir şekilde alındığında, bitiş, içinizi ısıtan bir hale getirir.

Finlandia Vodka Yorum

Gerek ülkemizde gerekse de tüm dünyada birçok insan tarafından tüketilen meşhur votka Finlandia, arkadaş eğlencelerinde veya çeşitli organizasyonlarda tercih edilmektedir. Dolayısıyla Finlandia Vodka yapılan ve konuşulan bir, votka halini almıştır. Şimdi sizlere votka konusunda bilgili ve tat olarak deneyimli kişilerin yorumlarını paylaşacağız.

  • Harika bir votka. Saf. Ödünsüz. Zarif. Karakterli ama bir o kadar da smoooooth! Bence en iyi votka!
  • İyi fresh bir votka. Belvedere ve Beluga ile aynı tadı ama yarı fiyatına!
  • Lezzetli ve pürüzsüz, çok sayıda içecekle çok iyi karışabilir.

Finlandiya Votkası Nasıl İçilir?

Finlandiya Votkası Nasıl İçilir? Votkalar geleneksel olarak düz veya sek dediğimiz şekilde içilmektedir. Buz veya su ile karıştırılmadan tüketilmesi önerilmektedir. Ancak bazı ülkelerde buz ile beraber servis edilir.

Bu Votka ile alakalı sıkça sorulan sorulara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Finlandia Vodka Fiyat 2023 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın