Ana Sayfa » Fiyatları » Gürcistan Araba Fiyatları 2023 – Batum Araba Fiyatları – Güncel!

Gürcistan Araba Fiyatları 2023 – Batum Araba Fiyatları – Güncel!

Gürcistan Araba Fiyatları ve Batum Araba Fiyatları yazımız ile karşınızdayız. Ülkesindeki araba fiyatlarını yakından takip edenler kıyaslama açısında komşu ülkelerdeki fiyatları da takip ediyor. Lüks araçlar uygun fiyata almanın başlıca adreslerinden olan Gürcistan, ülkemize nazaran oldukça düşük rakamları ile dikkat çekiyor. Bu nedenle birçok kişi Gürcistan araba fiyatları çerçevesinde Türkiye’ye otomobil getirmenin yollarını arıyor. Bunun yanında diğer araba fiyatları yazılarımızı incelemek isterseniz de bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Gürcistan’da Araba Fiyatları 2023 – Güncel 🚗

Gürcistan'da Araba Fiyatları Güncel
Gürcistan’da Araba Fiyatları Güncel

Ülkemizde 2023 yılı zamları ile birlikte hatırı sayılır bir marka ve model arabaya sahip olmak hayaller arasına karışmıştır. Gürcistan’da yaşayan birçok kişi meraklısı olduğu arabayı kolayca alabiliyor. Gürcistan Araba Pazarı hem sıfır hem de ikinci el araba piyasasının oldukça hareketli olduğu ülkede, günümüz şartları ele alındığında son derece makul fiyatları karşımıza çıkarıyor.

Ülkemizde olduğu gibi her ülke vatandaşının araç piyasasını takip edebileceği popüler ikinci el satış siteleri bulunmaktadır. Fiyat aralıklarını görmek ve ülkemizdeki fiyatlarla karşılaştırma yapmak için bazılarının sıkça ziyaret ettiği siteler, kullanıcılar arasındaki güvenli alışverişi sağlıyor. Özellikle Gürcistan araba satış fiyatları şu şekildedir:

 • 2019 Skoda Suberb = 29.000$
 • 2019 Skoda Kodiaq = 31.500$
 • 2021 Mitsubishi Pajero = 34.500$
 • 2020 Chevrolet Spark = 13.700$
 • 2021 Mitsubishi Eclipse Cross = 27.500$
 • 2020 Mitsubishi L200 = 26.300$
 • 2020 Mercedes Benz E 200 = 71.500$

Gürcistan Araç Fiyatları 🚘️

Son yıllarda dünya genelinde sıfır ve ikinci el otomobil fiyatlarındaki düşük makas aralığı, bütçesi elverenlerin doğrudan sıfır arabalara yönelmelerini kaçınılmaz kılıyor. Ayrıca yüksek kilometre ve tramer kaydı gibi sorunlarla karşılaşmak yerine sıfır bir otomobilin ilk sahibi olmak kullanıcıları keyiflendiren detaylar arasındadır. Gürcistan’da araç fiyatlarının neden bu kadar düşük olduğunu insanlar merak etmektedir.

Düşük vergi oranları ülkemize nazaran Gürcistan araba fiyatları fazlasıyla ucuz olmasını sağlıyor. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Yunanistan Araba Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz. Öne çıkan araba marka ve modellerinin ikinci el fiyatları şu şekildedir:

 • Toyota Camry 2018 14 bin Dolar
 • Mercedes-Benz E220 2013 15 bin Dolar
 • Porsche Panamera 3.6 Turbo Motor 20 bin Dolar
 • BMW M3 2016 Model 3.0 Motor Turbo 30 bin Dolar
 • Kia Optima 2.4 Motor 2012 8 bin Dolar
 • BMW 6.35 201414 bin Dolar

Batum Araba Fiyatları

Ülkemizde BMW, Mercedes gibi araçlara sahip olmak oldukça zordur. Çübkü fiyatlar inanılmaz derecede yüksektir. Fakat bu olay Gürcistan’dan araba almanın mümkün olup olmadığının araştırılmasına neden olmaktadır. Gerekli kuralları sağlayanlar son derece ucuza araba alabilse de, oturum izni şartı birçok vatandaşı zorlayan kurallar arasında yer alıyor. Yasalarla da netleştirilmiş olan kurallardan en önemlisi kişilerin 185 gün boyunca bulundukları ülkenin oturum iznine sahip olmaları gerekiyor. Batum Araç Fiyatları şu şekildedir:

Araba Markaları 🚖Fiyatlar
2021 Jac S2 14.000$
2020 Infiniti QX50 Luxe Style42.900$
2019 Infiniti Q50 Luxe 33.400$
2019 Nissan Kicks SV16.500$
2020 Nissan Sunny SV15.600$
2021 Lexus LX 570113.500$
2020 Kia KS 2.540.400$
2019 Fiat 500X26.900$
2019 Citroen C-Elysee13.100$
2020 Volvo S60 T437.500$

Batum Araç Fiyatları

Çeşitli araçlar burada çok daha uygun fiyata alınmaktadır. Özellikle de tek gümrük kapısı olması ve pasaporta da bu araçların işletilebilmesi büyük avantajdır. Ayrıca bu işin ticaretini yapan kişilerin de bu yöntemi sıklıkla kullandığını sizinle paylaşmak istiyoruz. Fakat belirli periyotlarda tekrar Gürcistan’a giriş yapmanız zorunludur. Türkiye’ye nazaran Batum Araç Fiyatları %50-60 ucuzdur.

Gürcistan’da Araba Fiyatları Ne Kadar?

Gürcistan’dan araba getirme kriterlerini yerine getiren kişiler Türkiye’ye getirdikleri aracı sadece kendileri kullanabiliyor. Son yıllarda bu uygun Gürcistan araba fiyatları konusuna bakarak bu yönde girişimde bulunanlar dolandırıcıların hedefinde yer alabiliyor. Ayrıca kullanıcılardan vekâlet alarak Türkiye’ye araba getirebileceğini iddia eden kişi ve kurumlar, yıllarca elde edilen birikimlerin bir anda kaybolmasına neden olmaktadır. Ayrıca Gürcistan oto pazarı fiyatları oldukça uygundur.

Gürcistan Sıfır Araba Fiyatları

Gürcistan Sıfır Araba Fiyatları
Gürcistan Sıfır Araba Fiyatları

Sıfır araba sahibi olmanın ayrıcalıklarını bilenler bütçesi doğrultusunda hiç ikinci el fiyatlarına yönelmiyor. Söz konusu Gürcistan olduğunda ise oldukça lüks araçları Türkiye’deki fiyatların yarısından azına almak mümkün oluyor. Fakat dolar para birimi ile fiyatlandırılan Gürcistan araba fiyatları, birim bazında değerlendirildiğinde fazlasıyla ucuzdur. Türk lirasına dönüştürüldüğünde ise daha da ucuz olması pek çok kişiyi kendi ülkesinde araba alma hayallerinden bir kez daha uzaklaştırıyor. Gürcistan BMW araba fiyatları yaklaşık olarak 10 bin ila 20 bin dolar arasındadır.

Gürcistan araba fiyatları araştırıldığında düşük vergi ücretleri nedeniyle piyasasının önde gelen pahalı markalarına yönelmek söz konusu oluyor. Mercedes, BMW, Audi ve Volkswagen gibi markaları ülkemiz dışındaki birçok ülkede daha uygun fiyata satılıyor.

Gürcistan İkinci El Araba Fiyatları

Son yıllarda otomobil sektöründeki fiyatların bir anda yükselmesi, Gürcistan araba fiyatları listesini de yükseltmiştir. Ancak her bakımdan yine ucuz sayılan Gürcistan arabalarını ülkemize getirmek ve yasal olarak kullanmaya devam edebilmek için pek çok prosedüre uymak gerekiyor. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Finlandiya Araba Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Gürcistan’dan araba almaya yönlendiren en önemli konulardan biri de ülkemizdeki ikinci el piyasasının sıfır otomobil fiyatlarına fazlasıyla yakın olmasıdır. Kullandıkça değer kazanan ikinci el araçlar, komşu ülkelerde değeri ederinden fiyatlandırılması nedeniyle oldukça ucuzdur. Ayrıca Gürcistan 2. el araba fiyatları ülkemize göre oldukça uygundur. Bununla birlikte Tiflis araba pazarı da çok uygundur. İşte fiyatlar şu şekildedir:

 • 2019 Volvo XC60 T6 R-Design = 60.400$
 • 2020 Hyundai Palisade = 57.900$
 • 2020 Hyundai Sonata G409 = 36.400$
 • 2019 Subaru XV = 24.000$
 • 2020 Skoda Karoq = 23.000$
 • 2019 Skoda Fabia Kombi = 14.000$
 • 2020 Hyundai Kona H214 = 48.000$

Gürcistan Otomobil Fiyatları

Gürcistan Otomobil Fiyatları
Gürcistan Otomobil Fiyatları

Türk vatandaşı olarak kısa süreliğine Gürcistan’da bulunan kişilerin yasal olarak kendi isimlerine araç almaları mümkün değildir. 185 gün süre ile Gürcistan’da bulunma ve oturum izni alma zorunlulukları buradan otomobil almayı zorlaştırıyor.  Ülkeler yabancı vatandaşlara oturum izni vermek için birtakım maddi gereklilikler istiyor. Ayrıca Gürcistan satılık arabalar çok uygun fiyata satılmaktadır.

Belli bir miktar banka hesabında yatırım ya da ülke kapsamında çeşitli yatırımlar gerçekleştirmek oturum izni almayı kolaylaştırıyor. Gerekli şartları sağlayan kişiler Türkiye’de alamayacakları arabayı Gürcistan’dan alarak 2 yıl boyunca kullanabilir. 2 yılsonunda yenilenmesi gereken prosedürler kapsamında yeniden kullanmaya devam etmek mümkündür. Batum araba galeri fiyatları da son derece uygundur.

Gürcistan Araba Sitesi

İnsani en temel ihtiyaçlardan biri olan ulaşım için araba herkesin sahip olması gereken ihtiyaçlar arasında yer alıyor. Fakat bu ihtiyacını kendi ülkesinde oldukça yüksek fiyatlara karşılayıp yıllarca borç ödemek yerine ucuz Gürcistan araba fiyatları ile en konforlu araçlara sahip olunabilir. Özellikle otomobil sektörüne dair vergi yükümlülüğünün kullanıcılar için Gürcistan’da uygun olması buradaki otomobillerin ulaşılabilir fiyatlarda olmasını sağlıyor. Gürcistan araba fiyatları Mercedes ortalama olarak 15000 ile 25000 dolar arasına değişmektedir. Aşağıda Gürcistan Araba Sitesi örneklerini sizler için listeledik:

 • ap.ge
 • auto.ge
 • myauto.ge
 • manqanebi.ge
 • buyauto.ge

Diğer yandan ikinci el fiyatlarının gereğinden fazla yükseltilmemesi, sıfır arabaların değerinde alıcılarını bulmasını sağlıyor. Bu yüzden Alman otomobillerinin revaçta olduğu ülkede Volkswagen, Mercedes ve Audi gibi marka arabalara sahip olmak ülkemizdeki kadar zor değildir. Değerinin üzerindeki fiyatlara ülkemizde araç almaktan vazgeçen pek çok kişi Gürcistan araba fiyatlarını yakinen takip ediyor.

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısı ile ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fiyatları kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Gürcistan Araba Fiyatları 2023 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

5/5 - (2 Oy)
“Gürcistan Araba Fiyatları 2023 – Batum Araba Fiyatları – Güncel!” üzerine bir yorum
Yorum yapın