Ana Sayfa » Fiyatları » Keglevich Fiyat 2024 – Keglevich Kavun Fiyat

Keglevich Fiyat 2024 – Keglevich Kavun Fiyat

Keglevich Fiyat 2024 ve Keglevich Kavun Fiyat yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle tüm içki fiyatlarına gün geçtikçe güncel olarak zam gelmektedir. Bu yüzden tüketiciler alkol fiyatlarının en son güncel halini öğrenmek için internete başvuruyorlar. Biz de bu yazımızda Keglevich Votka fiyatı ne kadar bunları size aktarmaya çalışacağız. Ayrıca diğer alkol fiyatları yazılarımıza kategoriden ulaşabilirsiniz.

Ülkemizde tedarik etmek istediğimizde her tekel bayi veya marketlerde bulamayabiliriz. Çünkü en azından bizim ülkemizde çok bilinen bir alkol markası değildir. Keglevich nasıl bir içki? bilgi vermek gerekirse, alkol oranı %25 olduğu için içen kişilerin dikkatli olmasını tavsiye ediyoruz. Özellikle kolay sindirimi sayesinde içtiğinizin pek farkına varmayabilirsiniz fakat etkisini belirli bir süre geçtikten sonra hissedeceksiniz.

Keglevich Fiyat 2023

Schnaps marka votka kıvamında bir alkol markası olan Keglevich Fiyat olarak 50ck, 70cl ve 100cl olarak ayrılmaktadır. Kendi içerisinde de çeşitlere ayrılmakla beraber tüketiciler genellikle DutyFree mağazalarından almaktadır. Bu yüzden ülke içerisindeki satılan votka fiyatlarından farklıdır. Keglevich fiyatını sizlerle paylaşmadan önce alt bölümde Keglevich çeşitlerini görebilirsiniz.

  • Melon Keglevich
  • Fragola Keglevich
  • Mela Verde Keglevich
  • Pesca Keglevich

Aroma olarak dört çeşit aromaya sahip votka markası Keglevich ile alakalı bazı bilgileri sizler ile paylaşacağız. Öncelikle dikkatimizi çeken kısım, farklı çeşitli aromaya sahip olmasına rağmen satış fiyatı hepsinin aynı olması oldu. Hangi aromayı seçerseniz seçin birbirlerinin aynı ölçüleri eşit fiyatta yer alıyor. Bu da votka seçiminde bize artı bir seçenek sağlıyor. İsterseniz kavunlu votka isterseniz çilekli votkayı seçin aynı ölçüde aldığınız sürece fiyatı aynıdır. Aşağıda görmüş olduğunuz listede ise Keglevich votka markasının 70’lik ve 100’lük fiyatları yer alıyor.

70’lik Melon Keglevich Fiyatı284₺
70’lik Fragola Keglevich Fiyatı284₺
70’lik Mela Verde Keglevich Fiyatı284₺
70’lik Pesca Keglevich Fiyatı284₺

Görmüş olduğunuz gibi 70’lik bir Keglevich marka votka almak istediğimizde aromasını ne seçersek seçelim fiyatı sabit belirlenmiş. Aynı durum 100’lük Keglevich Vodka fiyatlarında da görülüyor.

100’lük Melon Keglevich Fiyatı471₺
100’lük Fragola Keglevich Fiyatı471₺
100’lük Mela Verde Keglevich Fiyatı471₺
100’lük Pesca Keglevich Fiyatı471₺

Sadece kaçlık votka içeceğinizi seçmeniz fiyatı belirliyor, gerisi sizin damak zevkinize kalmış bir olay. Fakat yapılan araştırmalara göre Keglevich kavunlu votkayı tüketiciler internet üzerinde daha çok aratmaktadır.

Keglevich Kavun Fiyat

Keglevich Kavun Fiyat
Keglevich Kavun Fiyat

İnternet üzerindeki yapılan aramalara baktığımızda Keglevich içmek isteyen tüketiciler en çok kavunlu olanı tercih etmektedir. Özellikle ülkemiz dışında, yurtdışında yaşayan kişilerin internet aramasında Keglevich Melon diye aramaların diğer aromalara göre daha çok yaptığı tespit edilmiştir. Aynı zamanda bilmeyen okurlarımız için, melon İngilizcede kavun anlamına gelmektedir. Bu da kavun aromalı votkanın daha çok tüketildiğini gösterir.

  • 70’lik Keglevich Kavun Fiyat : 284₺
  • 100’lük Keglevich Kavun Fiyat : 471₺

Bu tarz yazılar dikkatinizi çekiyorsa Volim Alkol Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Keglevich Vodka Migros

Ülke sınırları içerisinde rahatlıkla bulamayacağınızı daha önce söylemiştik. Fakat Bir alkol tüketicisinin diğer yerlerde bulamadığı alkolü genellikle Migros marketlerde bulabildiğini de söyleyebiliriz. Bu nedenle Keglevich Vodka Migros marketlerde pek sık görülmese de hiç yok da denilemez. Aynı zamanda eğer stoklarda bulma şansını yakalarsanız Migros marketlerde Keglevich votkayı satın alabilirsiniz. Votkanın fiyatı konusunda kesin bir bilgiye sahip değiliz fakat yaptığımız araştırmalara göre 2021 yılında 152₺ ‘den Migros marketlerde satıldığı duyumunu aldık. Fakat ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeni ile 2024 yılında zamlanmış fiyatıyla karşınıza çıkabilir.

Keglevich Kullanıcı Yorumları

Aşağıda internet üzerinde daha önce deneyim sahibi olan kişilerin Keglevich Kullanıcı Yorumları ile fikir sahibi olabilirsiniz.

Melon aromasını pek severim.

Ezilmiş buzun üzerine içine azıcık daha votka eklenerek içildiğinde şahane olan votka.

Kavunlusunun tadı mükemmel evet ama çok şekerli geliyor bana. sek votkayla 1’e 1 oranında karıştırılırsa daha güzel oluyor.

Keglevich Alkol Oranı

En çok tercih edilen votkalar arasındaki Keglevich Alkol Oranı %20 bandındadır. Bu da normal seviyelerdedir. Biraz meyve suyu veya gazlı içecek ile karıştırılarak içmek en tercih edilen yöntemler arasındadır.

Bunun yanında Keglevich Kavun Fiyat ile alakalı birçok soru ve cevap aşağıda sizlerle:

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Keglevich Fiyat 2024 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir, takipte kalın.  

4.3/5 - (3 Oy)
Yorum yapın