Ana Sayfa » Fiyatları » Kıbrıs PS5 Fiyatları 2023 – Kıbrıs’tan PS5 Almak

Kıbrıs PS5 Fiyatları 2023 – Kıbrıs’tan PS5 Almak

Kıbrıs PS5 Fiyatları yazımız ile karşınızdayız. Özellikle oyun oynamayı seven insanlar için Playstation vazgeçilmez bir teknolojik alettir. Çünkü konsol oyunları arasında en çok sevilen ve en çok satılan playstation’dur. İçerisinde oynayabileceğiniz birçok oyunun yanında görüntü kalitesi olarak sizin için iyi olacaktır. 1994 yılında çıkan Playstation 1 insanlar tarafından oldukça sevildiği için şuan da 5. si çıkmıştır. Ülkemizde ps5 fiyatları birazcık fazla olduğu için insanlar komşu ülkelerdeki ps5 fiyatlarını merak etmektedir. Yazımız içerisinde sizlere yavru vatan Kıbrıs’taki PS5 fiyatlarından bahsedeceğiz. Ayrıca dilerseniz fiyatları kategorimizde yer alan çeşitli yazılara da bağlantıdan göz atabilirsiniz.

Kıbrıs’ta Playstation 5 Fiyatları 2023

Kıbrıs'ta Playstation 5 Fiyatları
Kıbrıs’ta Playstation 5 Fiyatları

Ülkemizdeki teknolojik aletlerinin fiyatlarından dolayı insanlar komşu ülkelerdeki teknolojik aletlerin fiyatlarını merak etmektedir. Özellikle telefon almak için Gürcistan’a akın eden birçok vatandaşımız bulunmaktadır. Hatta geçtiğimiz günlerde iphone stoklarının tükendiği açıklanmıştır. Bununla birlikte PS5 fiyatları da oldukça merak edilmektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Gürcistan PS5 Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte Kıbrıs’ta Playstation 5 Fiyatları 2023 şu şekildedir:

  • SONY PLAYSTATION 5 Disc edition = 1170 Dolar

Kıbrıs’tan PS5 Almak

Son zamanlarda gelen zamlardan sonra PS5 fiyatları da oldukça artmıştır. Fakat Kıbrıs’tan PS5 Almak ile Türkiye’den PS5 almak arasında bir fark yoktur. Çünkü ikisi de hemen hemen aynı fiyata satılmaktadır. Türk vatandaşlar Türkiye’de ki teknolojik alet fiyatlarından dolayı sürekli komşu ülkelerdeki teknolojik aletlerin fiyatını merak etmektedir. Kıbrıs’ta Sony Playstation 5 Disc edition 1170 dolara satılmaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Azerbaycan PS5 Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Eğer isterseniz fiyatları kategorimizdeki diğer yazıları da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Son olarak Kıbrıs PS5 Fiyatları yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın