Ana Sayfa » Fiyatları » Silverdin Krem Fiyatı 2024 – Nasıl Sürülmeli?

Silverdin Krem Fiyatı 2024 – Nasıl Sürülmeli?

Silverdin Krem Fiyatı yazımız ile karşınızdayız. Halk arasında genellikle Silverdin yerine yanık kremi olarak bilinmektedir. Yanıklara sürüldüğünde anlık olarak acıyı ve kızarıklığı hemen alabilecek özelliklere sahip oluyor. İçerisinde gümüş sülfadiazin yer aldığı için bakterilerin tamamının cilt yüzeyinde çoğalmasını önlemek mümkündür. Ayrıca fiyatları kategorimize de bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Silverdin Yanık Kremi Fiyatı 2024

Silverdin Yanık Kremi Fiyatı
Silverdin Yanık Kremi Fiyatı

Bu ilaç yaraların ve yanıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra Silverdin, yalnızca eczanelere satılıyor. Güncel satış fiyatları Türkiye’nin dört bir yanında aynı olduğunu söylemekle birlikte liste aşağıda yer almaktadır:

 • Silverdin Yanık Kremi Fiyatı 2024 = 68.30 TL

Silverdin Krem Ne Kadar?

Silverdin krem, ciltteki yaraların ve yanıkların tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. İçeriğinde gümüş sülfadiazin adı verilen bir antibiyotik madde bulunur. Bu madde, yaralı veya yanık bölgesindeki enfeksiyon riskini azaltarak iyileşme sürecini hızlandırmaya yardımcı olur. Eczanelerde reçetesiz olarak da satılan Silverdin 68.30 TL‘dir. Böylece Silverdin Krem Ne Kadar? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Silverdin Reçetesiz Fiyat

Silverdin krem genellikle 2. derece yanıkların tedavisinde kullanılır. Ayrıca, cilt nakli sonrası enfeksiyon riskini azaltmak için de kullanılabilir. Krem, yaralı veya yanık bölgesine uygulanarak cildin yenilenmesine ve enfeksiyon riskinin azaltılmasına yardımcı olur. Silverdin Reçetesiz Fiyat 68.30 TL‘dir.

Silverdin 40 gr Fiyat

Özellikle yanık probleminde hemen sürülürse hem kızarıklığı hem de acısını almaktadır. Özellikle içerisinde etken madde sayesinde bakterilerin cilt yüzeyinde gelişmesini ve artmasını engellemektedir. Silverdin 40 gr Fiyat 68.30 TL‘dir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Gyno Lomexin Fitil Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Silverdin Krem Nasıl Sürülmeli?

Bu kremin nasıl kullanılacağına ilişkin yüzlerce farklı içerik bulmak mümkün. Fakat en doğru ve pratik yöntem aşağıdaki gibidir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Enfluvir 75 Mg Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz.

 • İlk olarak Silverdin’in prospektüsünü okumak gerek ve içerdiği ham maddelere olan alerjik olunduğu tespit edilirse gerekli aksiyonların anında alınması şarttır.
 • Silverdin kullanılacak olan bölgenin tamamıyla kirden arındırılmalıdır. Böylece deriye çok daha hızlı tesir edecektir.
 • Silverdin, ince bir tabaka şeklinde sorunlu olan bölgeye sürülmelidir ve sonrasında ise üzeri bir sargı bezi ile kapatılmalıdır.
 • Her 24 saatte 1 dozaj alınmalıdır.

Silverdin, yaraların bir an önce iyileşmesinde ve kabuk bağlayarak eskiye dönmesinde büyük bir rol oynuyor. Böylece Silverdin Krem Nasıl Sürülmeli? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Silverdin Yan Etkileri

Her ilaçta ve tedavi yönteminde olduğu gibi Silverdin yan etkileri de mevcuttur. Bu kapsamda en sık rastlanan yan etkiler aşağıdaki listede yer almaktaıdr:

 • Deri bölgesinde dökülme ve renk değişikliği
 • Kaşıntı, egzama ve Silverdin uygulanan bölgenin kızarması gibi yan etkenler görülebilmektedir.
 • Fazla kullanılması durumunda ise karaciğer ve böbrek yetmezliği gibi sorunların ortaya çıkabiliyor.
 • Bu krem içerdiği etken maddeler sebebiyle güneş ışığına uzun süre boyunca maruz kalmamalıdır. Aksi takdirde güneşe karşı büyük bir hassasiyete sahip olduğu görülecektir. Bu da günlük yaşamı olumsuz etkileyen faktörlerden biridir.

Silverdin Krem Kullananların Yorumları

Sosyal medyada genellikle bir ilaç ya da tedavi yöntemi hakkında araştırma yapılması yaygınlaşmıştır. Nitekim kremi düzenli olarak kullanan kişilerin yaptığı sosyal medya yorumları adeta bir rehber niteliğinde olmuştur. İşte herkes tarafından merak edilen Silverdin Krem Kullananların Yorumları şu şekildedir.

 • Yanık kremi olarak da bildiğimiz Silverdin’i kullanmaya uzun zaman önce başlamıştım. İşyerinde geçirdiğim bir kazana yüzünden sol kolum büyük oranda yandı. Fakat çok geçmeden Silverdin’in de etkileriyle birlikte eskisinden çok daha efektif bir görünüme sahip oldum.
 • Silverdin kullanmaya bir arkadaşımın tavsiyesiyle başlamıştım. Onun sayesinde artık vücudumun farklı bölgelerindeki kesintisiz çalışma mümkün hale gelmiştir. Benim gibi olan herkese Silverdin önermeye devam edeceğim.
 • Silverdin hakkında ilk etapta pek bir umudum yoktu. Nitekim bu kremi kullanmaya; internet üzerinden -Google’dan- yanık kremi yazarak çıkan ilk sonuç dahi Silverdin olmuştur. Hem Türkiye’de hem de Avrupa’da oldukça sık tercih edilen bir krem markası haline gelmiştir.
 • Silverdin, kız kardeşimin bütün sorunlarının ortadan kalkmasını sağladı. Silverdin kullanmaya başladığımız günden beri hem hayatımız olumlu yönde değişti hem de artık kız kardeşimin özgüveni yerine geldi. Bu yüzden vücudunda leke ya da yanık olan kişilerin ivedilikle kullanması gerektiğini düşünüyorum. Biz kullanıyoruz ve kullanmaya devam edeceğiz.

Son olarak Silverdin Krem Fiyatı yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Ayrıca diğer fiyatları yazılarımızı da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın